Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Thule
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ocak 2006
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: bir yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Asus Deluxe Z170 vs. Asus Maximus VIII Extreme? başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
maalesef aldım dostum :)... Mesaja git »
Asus Deluxe Z170 vs. Asus Maximus VIII Extreme? başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
açıkçası tek çekincem kullanılam pwm ve mosfetlerin kalitesi. eğer extreme'de daha kaliteli mosftler kullanılacaksa beklerim.zira şu anda kullandığım ... Mesaja git »
Asus Deluxe Z170 vs. Asus Maximus VIII Extreme? konusunu başlattı (3 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar, Geçen hafta asus z170 deluxe anakart almak üzereydim ama Asus maximus viii extreme modelinin bu aralar çıkacağını öğrendim.Sizce... Mesaja git »
DH Corvette Klübü (yeni kaput resimleri eklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
far yıkama c6'larda yok diye biliyorum.ayar konusunda herhangi bir serviste 5 dakikada ayarını yapıyorlar.bunun için AVK Servis Volkan Tanju ile görüş... Mesaja git »
HANGİ SSD??? Kingston Hyperx 120GB vs Ocz Vertex 3MAX 120gb başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
aslında bu testlerin hiçbiri gerçeği tam yansıtmıyorsadece verigerçek kullanımda asıl performansı yakalıyabiliyorsunuz onboard raid controller kullanm... Mesaja git »
Ocz vertex 3 max iops başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
sata 3 olmadığı taktirde vertex 3 kullanmanın bir anlamı yok.... Mesaja git »
HANGİ SSD??? Kingston Hyperx 120GB vs Ocz Vertex 3MAX 120gb başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
2x 120gb ocz vertex 3 max iops raid 0. 128 kb stripe sizeharddiskin %20 si dolu.işte ilk sonuçlar.atto testinde total length 2gb256 mb değil http... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: aydinpurcek Orijinalden alıntı: Thule dün itibariyle ocz max iops 120 gb raid 0 yaptımsonuçlar baya tatmin ediciydi... Mesaja git »
dün itibariyle ocz max iops 120 gb raid 0 yaptımsonuçlar baya tatmin ediciydisata 3 bdestekleyen board yoksa kesinlikle almayın.ama varsa parasını hak... Mesaja git »
SSD'ye geçmeli mi? SSD ile iligli herşey! başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Orijinalden alıntı: orheeen Orijinalden alıntı: orheeen Biraz saçma gelebilir ama SSD yi önceden XP de bir süre kullanmak ömrünü azaltı... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328

Bron
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hier stehe ich und kann nicht anders. Gott helfe mir, Amen...

I am 77% addicted to Counterstrike. What about you?
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Thule
Hakkında
338CCA681AA44A05BBAF0406EA697FCD.jpg338CCA681AA44A05BBAF0406EA697FCD.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.047