Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
RevelationS16
Gerçek Adİbrahim Güneş
Doğum Tarihi9 Mart ****
KonumBursa,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Mayıs 2012
2. el mesaj sayısı: 82
Son mesaj tarihi: 8 ay önce
Son giriş tarihi: 7 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İNGİLİZCE FASİKÜLLER Green Arrow rebirth variant 20 tl İngilizce Dc universe Green arrow 15tl ingilizce dc universe rebirth Green arrow Variant 20 tl... Mesaja git »
Bende ses seviyesi artmis. En azindan kulaklikta muzik dinlerken baya bir artis olmus. Clear audio ve dinamik ses dengelici actigimda ses bagzi nokta... Mesaja git »
Florida'da yasam icerikli YouTube kanalimiz aciliyor! başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Arkadasinizla konusabilirmiyim acaba basvuru nasil yapiliyor islem.nasil yuruyor diye. ... Mesaja git »
Florida'da yasam icerikli YouTube kanalimiz aciliyor! başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Öncelikle merhaba ben türkiye'de okuduktan sonra amerika ya gelmek istiyorum. Nasıl yapmam gerekir hangi şartları izlemem gerekir. Bir abim vardı Amer... Mesaja git »
Fiyatı 100 tl oyunlar bitirilip bir daha oynanmadı hiç bir sorunu yoktur. Oyunlar türkçe altyazılı ve dublajlıdır. Sistem Notu : Bu ilan her türlü y... Mesaja git »
Uncharted The Lost Legacy (Playstation Exclusive) [Ana Konu] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 ay önce)
Sony Interactive Entertainment ve Naughty Dog Uncharted: The Lost Legacy'nin çıkış fragmanını yayınladı. Uncharted: The Lost Legacy'de i... Mesaja git »
Saclarimin beyaz olmasini istiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Eminin witcher mi olsam ama onun icinde gec kaldim :/... Mesaja git »
DH "Trophy" Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Tesekkurler bakiyorum.bir de missiable.kartlar icin gwent gorevlerini yapmam lazim galiba oyle midir... Mesaja git »
DH "Trophy" Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Su witcher 3 de gwent kartlarinin hepsini gosteren bir rehber bulamadim ykrr adli arkadas bana bir rehber atti ama bazi noktalarda saticilar bulunmuyo... Mesaja git »
Crysis 2 Nano Edition Alcatraz Figür konusunu başlattı (bir yıl önce)
CRYSIS 2 NANO EDITION kutusundan cikan Alcatraz figurunu ariyorum. Eger alinizda var ve satmak istiyorsaniz lutfen bana pm den ulasin. Uzun zamandir a... Mesaja git »
Arkadaşları

35bk35

majords

Surfing with the Alien

furkan1630

WonderWoman
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satilik takaslik ve alinik ps3 oyunlari
Alıcı: yunusemre30
Tarih: 16 Ekim 2015; 9:29:45
Yorum
Genel Puan

Alıcı: asdqwqw
Tarih: 29 Ocak 2013; 18:33:56
Yorum
rahat oldu durust bir satıcı
Genel Puan

Ürün: Playstation 3 oyun takas ve satis Satilik gh gitarlari ve mikrafon
Alıcı: denizkent
Tarih: 22 Ocak 2013; 18:32:40
Yorum
arkadaş son derece güvenilir. anlayışlı. benden önce kargoya verdi.
Genel Puan

Alıcı: yunusemre30
Tarih: 10 Ocak 2013; 17:33:10
Yorum
süper süper süper
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony Xperia Z5
PSN ID
RevelationS999

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.125