Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TheTeknolojist
Gerçek AdMert theteknolojist
Konumİstanbul, Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Mayıs 2012
2. el mesaj sayısı: 36
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MSI GAMING X GTX 1060 6 GB SIFIR - 1200TL konusunu başlattı (5 sa. önce)
Ürün amazon.com'dan alınmıştır, faturalıdır, hiç açılmamıştır. İhtiyacım olmadığı için satıyorum. İstanbul içi elden teslim edilir, takas tek... Mesaja git »
Superonline'a müşteri girişi yapamıyorum, kıllanmaya başladım. ... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Yeni Düzenlemeyi Ertelemek İstiyorlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Bir önceki postumda yazmıştım, 25 megabit 75 gb akk Superonline fiber.... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Yeni Düzenlemeyi Ertelemek İstiyorlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Arkadaşlar postumu tekrarlıyorum, bu ayın 11'inde akk bitmişti hızım 3 megabitti, bu sabahtan beri hızım 25 megabit.... Mesaja git »
Arkadaşlar superonline fiber 25 megabit 75 gb akk paketini kullanıyorum, ayın 11'inde akk'yi doldurdum o günden beridir hızım 3 megabitti bu sabah bi ... Mesaja git »
MSI GAMING X GTX 1060 6 GB SIFIR - 1200TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Anladım hocam kutsal görevinizi yerine getiriyorsunuz.... Mesaja git »
MSI GAMING X GTX 1060 6 GB SIFIR - 1200TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Havale fiyatı : 1.267,74 TL Oda sıfır buda sıfır ayrıca MSI kartların ne kadar sessiz çalıştığını biliyoruz, sizi tutan yok istediğinizi alın fakat... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Yeni Düzenlemeyi Ertelemek İstiyorlar başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Arkadaşlar Superonline 25 megabit 75 akk fiber internet paketini kullanıyorum, 1 mayıstaki düzenlemeye akk'yi açtıktan sonra hızım 16'ya mı düşecek 8'... Mesaja git »
GSM Onayı "Cep telefonu değiştirme hakkınız bitti" konusunu başlattı (10 gün önce)
Eski numaramı kullanmadığım için numaramı değiştirmeye çalışıp bu hatayı alıyorum, yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.... Mesaja git »
AMD RX 480, RX 470, RX 460, F/P Kralları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Hocam bir şeyler ayrı yazılır.... Mesaja git »
Arkadaşları

Rain-Man

nanisa

Imgallardo
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: 5.5 TL - Devamlı Key Satılır
Alıcı: berkcank
Tarih: 25 Temmuz 2015; 20:29:25
Yorum
ilgili arkadaş:)
İmza
EVGA GTX 1080 FTW || i7 6700k || MSI Gaming M5 || HyperX FURY 16 GB || Silverstone TD02-E || CX 600 || 850 EVO 500GB || WD 1TB || AOC G2460PF || STRAFE Cherry MX Red || Corsair 760T
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PCMasterRace
Hakkında

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125