Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TheTeknolojist
Gerçek AdMert theteknolojist
Konumİstanbul, Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Mayıs 2012
2. el mesaj sayısı: 44
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iData üzerinden Almanya vizesi alanlar başlıklı konuya yorum yazdı (11 sa. önce)
Hayırlı olsun, öğrenci misiniz?... Mesaja git »
iData üzerinden Almanya vizesi alanlar başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Hayırlı olsun hocam, öğrenci misiniz?... Mesaja git »
iData üzerinden Almanya vizesi alanlar başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Öğrenci misiniz acaba?... Mesaja git »
CEP no alabilir miyim, lazım oldukça whatsapp'tan yazarım. Şimdilik 2 adet alacağım.... Mesaja git »
iData üzerinden Almanya vizesi alanlar başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
2 gün önce yani 6 aralıkta başvurumuzu iData Kadıköy şubesinden 2 arkadaş birlikte yaptık. 2'mizde öğrenciyiz, benim geçen sene aldığım 2 aylık hollan... Mesaja git »
Almanya Vize Başvurusu Sponsor Banka Hesabı Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hocam gıgıh olmasın?... Mesaja git »
iData üzerinden Almanya vizesi alanlar başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Anladım hollanda'dan vize aldım geçen sene böyle bir şey yazmadan, ilk defa duydum bunu.... Mesaja git »
iData üzerinden Almanya vizesi alanlar başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Cevabınız için teşekkürler, seyahat planımı hazırladım ekstradan ne tür bir dilekçe yazmamı önerirsiniz?... Mesaja git »
Ps4 Pro 1TB Beyaz Renk Son Seri - Ücretsiz Kargo - 1500TL başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bu konsol amazon.de'de blackfriday'de 1300 tl'ye düşmüştü zaten, fiyatı biraz fazla buldum, zaten yılbaşı indirimi de geliyor :)... Mesaja git »
iData üzerinden Almanya vizesi alanlar başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Arkadaşlar Almanyadan giriş yapmak üzere, Amsterdam, Kopenhag ve Stockholm'e gideceğim. Toplamda 8 gün kalacağım avrupada, dönüşü ise stockholmden... Mesaja git »
Arkadaşları

Rain-Man

nanisa

Imgallardo
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık 40$ Amazon Gift Card - 125TL
Alıcı: ranavalo
Tarih: 29 Mayıs 2017; 18:18:46
Yorum
arkadas gayet guvenilirdir, anlasmakta hic sorun yasamadık. kendisine tesekkur ederim.
Genel Puan

Ürün: 5.5 TL - Devamlı Key Satılır
Alıcı: berkcank
Tarih: 25 Temmuz 2015; 20:29:25
Yorum
ilgili arkadaş:)
İmza
EVGA GTX 1080 Ti SC Black Edition || i7 6700k || MSI Gaming M5 || HyperX FURY 16 GB || Silverstone TD02-E || CX 600 || 850 EVO 500GB || WD 1TB || ASUS PB258Q 25 || AOC G2460PF || STRAFE Cherry MX Red || Corsair 760T
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PCMasterRace
Hakkında

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078