Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
doomhan
Gerçek Ad 
KonumAnkara, Etimesgut
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Mayıs 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yemek Sepeti 30 TL ye Anında 15 TL İndirim (Maximum Mobil İçerir) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ben aldım kullandım az önce sorun çıkmadı. yemeksepeti.com dan sipariş verdim... Mesaja git »
Asus N580VD Serisi | 7700 HQ / GTX1050 GDDR5/ 128 SSD başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
sayfasında driverlar var. Bu da ama ben henüz denemedim.... Mesaja git »
Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Belirttiğin problemlerin sebebi telefonun tüm uygulamaları pil tasarrufu için kapatması. İstediğin uygulamaları seçerek arka planda çalışmasını sağlay... Mesaja git »
Asus N580VD Serisi | 7700 HQ / GTX1050 GDDR5/ 128 SSD başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
bende de touch pad arada bir saçmalıyor, elim kolum mu değdi acaba diye düşünüyordum genel bir sıkıntı olabilir.... Mesaja git »
Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
ben bundan aldım kullanıyorum memnunum ama biraz boyutları büyük klasik mouse büyüklüğünde diyebilirim. şarj cihazıyla beraber kablo göndermiyolar onu... Mesaja git »
Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
kalitesi iyi, diğer silikon/plastik kılıflara göre kalın olduğundan düşmede en iyi korumayı bu kılıflar sağlar. kapalı iken düşse ekranı da korur. mık... Mesaja git »
Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
ben uzaktan aldım mavi rengini. beğendim. +güç tuşuna basınca kılıfı açmadan saat görünüyor. +arama geldiğinde kılıfı açmadan cevaplanabiliyor.... Mesaja git »
Boyner %20 indirim konusunu başlattı (bir yıl önce)
Boyner %20 indirim, 300 tl üzeri. ... Mesaja git »
BEDAVA İNDİRİM KODU İSTEYEN PARMAK KALDIRSIN başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Boyner %20 indirim, 300 tl üzerinde geçerli... Mesaja git »
Ankara'da olanlar için ısıcak fırsat.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141