Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ADIOWINGS
Gerçek AdEDİZ senkul
Doğum Tarihi15 Temmuz ****
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Mayıs 2012
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 20 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
LOUNGE HİZMETLERİ ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ataturk ic hatlar primeclass da yeniden garanti shop&miles platinum card ile giris baslamis. Kapida girerken gordum. Yeni basladi dedi kapida ki gorev... Mesaja git »
Garanti Miles&Smiles Kredi Kartı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Miles& smiles prive ve platinium ile artık orime class lounge lra giriş yapabiliyorsunuz. Bitaz once lounge daydım yenı anlaşma olmuş. Baya iyi oldu. ... Mesaja git »
Denizbank Afilli Kart Avantajlarını Paylaşalım başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Benden de 111 ? aidat kesmis inekler. Aradim Itiraz ettim. Olumsuz diye bi telesekreter konusmasi aradi. Iptal de etmiyorum limit yuksek ve lounglar... Mesaja git »
bluetooth hoparlör fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Gittigidiyordan bir satıcıdan Harmand Kardon Onyx studio 2 Aldım 700 TL ye , şuana kadar dinlediğim en iyi taşınabilir ses.Bütcesi olana tavsiye ederi... Mesaja git »
avusturqalyadan vıze almadan kesınlıkle bılet almayın once vıze sonra bılet. sıstm degıstı bılgınıze...... Mesaja git »
ben aldım tahmın etmıyordum ama baya da kolay oldu. ıptal edın dedım pekı dedıler.. aylık odemeyle ılgılı bence bu olay... Mesaja git »
Milano da günübirlik como gölü, Lugana gölü, portofino, Bergamo kasabası, ilginizi çekerse outlet, hatta biraz daha çapı genişletip cinque terre gez... Mesaja git »
Full HD wifi 1200 Lümen Led Projeksiyon 449,10 TL başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Herifler satis yaparken gonderdigi sozlesmeden haberleri yok :)) 14 gun icinde hicbir sebeb gostermeksizin iade edebilirsiniz diyor. Musteri hizmetle... Mesaja git »
Full HD wifi 1200 Lümen Led Projeksiyon 449,10 TL başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Saka gibi cihazi aldim sanalmarketten , iade edicem kinse iade prosedurunu bilmiyor, sanalmarket kapida kart ile odemeli geldi , goruntu tatnin etmedi... Mesaja git »
Hepsi Burada Apple Şarj Ürünlerinde %55'e Varan İndirim başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
keske almasaydınız yada iade edin , ben 2 metrelıgı aldım daha once 39tl ıdı. 1 ay guzel sarj ettı sonra ipad ve iphone a nezaman taksam sarj edılemı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
ADIOS & WINGS

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078