Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sascha
Gerçek Adyasar aktay
KonumUşak, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Mayıs 2012
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 7 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
• Xiaomi Mİ Box S • Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Mi box s gmail veya e-mail uygulaması var mı bulamadım ben..ip TV için dosyayı nasıl atabilirim cihaza... Mesaja git »
Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 8.0 incelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Mi box 3 ile s serisinde farkları az çok inceledim.. mi box 3 android son güncelleme de sorun yaşayanlar varmis..gerek var mı güncellestirmeye... Mesaja git »
H96 Pro Plus, max ve diğer S912 Box Kullanıcıları ve Yardımlaşma başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Herşeyi fazla fazla denedim sanırım cihaz bozuldu :-( akşamdan beri denemediğim yöntem kalmadı... Mesaja git »
H96 Pro Plus, max ve diğer S912 Box Kullanıcıları ve Yardımlaşma başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Benimde ilk defa başıma geldi..Cihaz aciliyor sonra kitleniyor bi işlem yapamıyorum fabrika ayarlarına nasil dönebiliriz..... Mesaja git »
H96 Pro Plus, max ve diğer S912 Box Kullanıcıları ve Yardımlaşma başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
h96 pro + var cihaz acıldıktan sonra tarih 01/01/2015 olarak kitleniyor herhangi bi işlem yapamıyorum :( nasil bi cözüm bulabilirim... Mesaja git »
Amazon Türkiye Cep Telefonları İndirimi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Fiyat uygun gibi spigen 20100 mah... Mesaja git »
Amazon Türkiye Cep Telefonları İndirimi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
https://www.amazon.com.tr/Spigen-Essential-20100mAh-Ta%C5%9F%C4%B1nabilir-%C3%87antas%C4%B1/dp/B06XRLT1WD/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&qid=1542911121&sr=8-... Mesaja git »
HepsiBurada Efsane Cuma 23 Kasım 2018 - Seneye Görüşürüz başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
n11 bekledik tırt cıktı bakalım Kara cumadan neler cıkacak :)... Mesaja git »
İnternet Yok, Güvenli Sorunu konusunu başlattı (2 ay önce)
Yaklaşık 1 haftadır İnternet yok güvenli sorunu yaşıyorum..Modem sıfırladım ama bi türlü sorunu cözemedim..Turknet e yazdim dönüş yok... Mesaja git »
yaklaşık 2 haftadır akşamlari bağlanti var ama internetim yok bu sorundan sıkıldım gercekten Turknet ne yapıcaz bu sorunu ?... Mesaja git »
Arkadaşları

veziroglu

secosahan

drvimu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Tüm 3D yazıcı parçaları ve 3D baskıların içi PM atabilirsiniz.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109