Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bugraakkoc
Gerçek AdBuğra Akkoç
Doğum Tarihi2 Şubat 1997
MeslekElektrik Elektronik Mühendisi
İlgi AlanlarıMaxi Cep.com Android
KonumAntalya,Muratpaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Mayıs 2012
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 31 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları13
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Aranızda hiç OnePlus 5 kullanıp Mate 10 alan var mı ? Merak ettim aradaki farka değer mi :) 1 senedir OnePlus 5 kullanıyorum fakat değiştirmeyi düşün... Mesaja git »
Notebook Tavsiyesi [ 4.500 TL ] başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
GP62M alamadım Lenovo Y520 GTX 1050 Ti I5 7300HQ olanını 3999 liraya nisanın başında aldım. gp62m ben alırken indirimde değildi vazgeçtim. hem ram 8 ... Mesaja git »
80 Liraya Kadar Soğutucu Önerisi konusunu başlattı (22 gün önce)
80 liraya kadar bir Notebook soğutucu önerisi yapabilecek var mı acaba ? İki arkadaşımda Zalman ZM-NC3 modeli var 200mm tek fanlı bir soğutucu inceled... Mesaja git »
★ Xiaomi Mİ8 Special Edition ★ SnapDragon 710 - 1600TL başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Bu sevda bitmez... Mesaja git »
★ Xiaomi Mİ8 Special Edition ★ SnapDragon 710 - 1600TL başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Stereo hoparlör var mı acaba ne mi8 nede mi8 se modelinin ses özellikleri hakkında bilgi göremedim.... Mesaja git »
Lenovvo y520 klavye sorunu yaşamayan varmı ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sorun yok 1 aydır kullanıyorum :)... Mesaja git »
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ürünü alalı 1.5 ay oldu. Günde binlerce kelime makale yazıyorum klavyeden. Herhangi bir sorun yaşamadım. Lenovo y520 keyboard issue veya keyboard prob... Mesaja git »
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Windows 1803 güncellemesi çok sıkıntılı bir güncelleme. Eğer güncel windows var ise sorun o yüzdendir. Çünkü aynı durumu bende yaşıyorum son windows g... Mesaja git »
LAPTOP'IN KLAVYESİNİ KOLONYAYLA YIKADIM ÇALIŞMIYOR??? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
saç kurutma makinesi tuşları eritir hocam :) diğer türlü de suyu başka yerlere götürür o yüzden ters çevirip bekletmiştim... Mesaja git »
LAPTOP'IN KLAVYESİNİ KOLONYAYLA YIKADIM ÇALIŞMIYOR??? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Aynısı başıma geldi normal içme suyu döküldü biraz hemen ters çevirip kapatıp 2 gün beklettim. çoğu tuş düzeldi ama 4-5 tuş düzelmedi mecbur yeni klav... Mesaja git »
Arkadaşları

sakaerkan

Jamiryov

zaramnahya

nk061

Créw

turkeytv

mertkan1667

Hugh Jackman

bedosego

TUFF GONG

frht5382

Uçan Türk

Deutschland Da Mülteciyim
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Android ROM Developer & News Editor
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
OnePlus 5
Operatör
Türk Telekom
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
akkocbugra
TV
Samsung
Klima
Arçelik
Notebook
Lenovo Y520
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Clash of Clans
120 Level
Basketbol
Fenerbahçe
İşlemci
Intel i5-7300HQ
Ekran Kartı
Nvidia GTX 1050 Ti
Milli Takımlar
Turkiye
Formula 1
RedBull Racing

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.469