Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
canbaz67
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi12 Nisan ****
MeslekFutbolcu-Öğrenci
Konumİstanbul, Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Mayıs 2012
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
INTERRAIL TÜRKİYE REZİLLİĞİ (SS'li) GELİŞME GELDİ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
katılıyorum kral cok pkklı var grupta... Mesaja git »
Kampanya Bitti SİLİNEBİLİR başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Beyler sıcak fırsat budur 1000dk 1000 sms 10 gb ınternetı yuzde 20 ındırımımle 21.5 tlye aldım bedavaadan biraz daha pahallı :D... Mesaja git »
ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
yurtdısı fıyatı nedır bunun... Mesaja git »
hocam oncelıkle cevabınız ıcın tesekkuler anladıgım kadarıyle ıos veya androıd kullanmak fark yapmıcak dıyorsanız one plus 5 alın dıyorsunuz... Mesaja git »
2000 -2 300 arası telefon one plus5 mı yoksa ıphone 6s mi?... Mesaja git »
huawi p10 neden cıktı lısteden ?... Mesaja git »
2700 tl param var hangi telefonu almalıyım ? (S7Edge- İphone6S) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
huwai p10... Mesaja git »
*** IPHONE "6-6S" VE "6-6S PLUS" FIRSATLARI PAYLAŞIMI başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
arkadaslar merhaba ıphone 6 plus ıle huwaı p10 arasında kaldım p10nun butun ozellıklerı nerdeyse ustun fakat halen aklım ıphone da sızce neden ıphonu ... Mesaja git »
Kombine iade konusunu başlattı (3 ay önce)
Arkadaşlar merhaba zor kosullarla aldıgım bı umut kombınemı ıade edebılıyor muyuz kulube macta konusuyolardı nasıl bır yol ızlemem gerek ?... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
arkadaslar kombıneyı ıade edebılıyor muyuz edıyorsak nasıl yardımcı olur musunuz? ogrencıyım ordan burdan borcla kombıne aldım ama degmez bu takıma... Mesaja git »
Arkadaşları

freudunpiposu

KayzerSöze
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.094