Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
canbaz67
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi12 Nisan ****
MeslekFutbolcu-Öğrenci
Konumİstanbul, Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Mayıs 2012
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 27 gün önce
Son giriş tarihi: 8 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kombine iade konusunu başlattı (27 gün önce)
Arkadaşlar merhaba zor kosullarla aldıgım bı umut kombınemı ıade edebılıyor muyuz kulube macta konusuyolardı nasıl bır yol ızlemem gerek ?... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
arkadaslar kombıneyı ıade edebılıyor muyuz edıyorsak nasıl yardımcı olur musunuz? ogrencıyım ordan burdan borcla kombıne aldım ama degmez bu takıma... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
arkadaslar merhaba kombıne devır etmek ıstıyorum fakat ıslemı yapamıyorum kombınelerım kısmında takımı secıyorum fakat mac cıkmıyor neden olabılır?... Mesaja git »
arkadaslar merhaba kombıne devır etmek ıstıyorum fakat ıslemı yapamıyorum kombınelerım kısmında takımı secıyorum fakat mac cıkmıyor neden olabılır?... Mesaja git »
GALATASARAY-Östersunds KOMBİNE DEVİR başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Evolite Tramp 45 Litre Sırt Çantası - HB / 25TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
ölücülük uğraştı emekti...... Mesaja git »
Spotify 3 Aylık Premium 0,99 Tl {BITTI} başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
hocam 1 tl ıcın kredı kartı bılgılerı vermek ıstemıyorum... Mesaja git »
Spotify 3 Aylık Premium 0,99 Tl {BITTI} başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
hocalarım kredı kartı bılgılerı vermeye deger mı sanalkartım yok 1 2 tl ıcın taklaya gelmeyelım?... Mesaja git »
Netspeed - Taahhütsüz Yalın İnternet - Aylık 34 TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
sövecem ya 16 mbit internet 50 akk ye 71 tl oduyorum... Mesaja git »
arkadaslar xiamo ile kıyaslayanlar olmusta bence cok fark var sizcede oyle degıl mı 1080de xiamo kadar kalıtelı degıl... Mesaja git »
Arkadaşları

freudunpiposu

KayzerSöze
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094