Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Z.E.U.S
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Mayıs 2012
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 7 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] Kutuya, Kotaya HAYIR! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Konsol üzerindende denedim hocam kart bilgileriniz yanlış diyor halbuki doğru giriyorum herşeyi... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] Kutuya, Kotaya HAYIR! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Mobilden zaten sepete girilmiyor hatta sitesine bile girilmiyor mobil uygulamadan anca siteye sepet yine yok. Provizyonuda kontrol ettim defalarca yok... Mesaja git »
Arkadaşlar sabahtan beri deniyorum bu lanet olası PSN ne kredi kartı ne sanal kart kabul etmiyor hesaba para yükleyebileceğim bir alternatif varmı aca... Mesaja git »
silinsin konusunu başlattı (4 gün önce)
silinsin... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
iptal... Mesaja git »
15 Dakikada Ülkeden Manzaralar başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Yahu bu kural yıllardır var, saat ve sınav yeri zaten haftalar öncesinden belli oluyor buna rağmen geç kalanların haber değeri nasıl oluyor şaşırıyoru... Mesaja git »
Hallow Knight Türkçe Yama Çalışması(İptal) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Birileri çıkıp devam ettirir umarım bu projeyi, %75'e kadar ilerleme kaydedilmiş bu güzel oyuna türkçe yama çok iyi giderdi.... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Gün içerisinde yani yalnızca "" kere ilan paylaşabilirsiniz. Uymayan üyelerin mesajları silinip [b]1 uyarı pua... Mesaja git »
Tennis World Tour Duyuruldu, 2018'de Geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Top spin dedi canımı yedi, ne yeni nesil konsollarda ne pcde adam akıllı 1 tane tennis oyunu yok. Umarım başarılı bir yapım olur ve bu boşluğu dolduru... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Alınık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Alınık Bloodborne GOTY The Order 1886 Pri ve türçe hesap arıyorum teklifleri pmden yollayabilirsiniz.... Mesaja git »
Arkadaşları

aaronemre

Fleetwood Mac

Ahayri

JaiHo
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC, PS4
TV
Sony
Ses Sistemi
Logitech
Kulaklık - Amfi
Shure
İşlemci
Intel
Anakart
ASRock
Sabit Disk
Seagate
Ekran Kartı
Power Color

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.109