Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ozil8
Gerçek Adcihat kartal
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Mayıs 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Evde kendi kendine Almanca öğrenmek başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
hocam daylight serisi cidden cok yararlı gibi duruyor ancak fabrikada internet erişimi sağlayamayabilirim o yuzden pdf ısrarım var zaten. Dw nin kull... Mesaja git »
Evde kendi kendine Almanca öğrenmek konusunu başlattı (5 ay önce)
Bölümüm gereği de almanca gayet lazım ayrıca kendim de baya ilgiliyimdir (filmler şarkılar vs) yazın 45 günlük staj yapacağım bu süreçte çok fazla boş... Mesaja git »
Mutlu Yıllar Türkiye...Depoları doldurun... başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Her millet hakettigi gibi yonetilirmis gecmise bakarsak bunun orneklerini gorebiliriz ulkeyi bu hale getirenlere destekcilik yapanlar dusunsun be... Mesaja git »
700 800 tl ye android onerisi başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Hocam 0 dusunuyorum bir tanidiga alacagim da hediye olarak lenovo hakkinda ne dersin... Mesaja git »
700 800 tl ye android onerisi konusunu başlattı (11 ay önce)
Evet arkadaslar 700 800 arasi guncellemelerden bi haber olmayan akilli telefon onerilerinizi bekliyorum... Mesaja git »
COLUMBİA MONT 299,90 TL. METRO MARKET başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Gencler montlar iyi guzel ama bedenleri cok sikinti bel kismi dar ust kismi bol oldugu icin, m giysen cuval gibi s giysen alttan sikilmis mantar gibi ... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Istanbul-baku ucusu lazim veya ankara-baku onu acik bahara dogru nisan-mayis teklifleri bekliyorum pm.... Mesaja git »
OTOMOTIV MUHENDISLIGI YAZAN VAR MI başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Makine müh varken gereksiz bir bölüm makineciler yüksek lisansı otomotiv üzerine yapıyor öyle düşün... Mesaja git »
dokuz eylül vs iyte Bilgisayar mühendisliği başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
iyte... Mesaja git »
Eskişehir Anadolu/Osmangazi (Mühendislik) YARDIM başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Osmangazi bilgisayar da bu sene ^%100 oldu diye biliyorum arkadaşın dedigi gibi osmangazinin müh. egitimi anadoludan daha iyidir ancak kampüs yaşatısı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.063