Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
msb_bjk
Gerçek AdAli Bayır
Doğum Tarihi4 Nisan ****
Meslekİnşaat Müh.
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Mayıs 2012
2. el mesaj sayısı: 26
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Bırakın hileyi makro bile kullanmayı bilmem oyunu acıp bıraz keyifle oynayayım dedim şu olaya bakar mısınız? Ne yapacağım şimdi bu ne rezillik yahu... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Jokerde dün indirimde görünce aldık kullanmış olan var mı?599 dan 499 a inmişti... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Kalkan nedir ya oyunun bence felsefesine ters bir şey saçmalık olmuş umarım gelmez... Mesaja git »
Amazon Saatler başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Şu model indirime girmiş dip gibi ne dersiniz? İnvicta 17204 modeli... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Allah kısmet ederse 2 ay sonra oğlumuz dünyaya gelicek bir iki ay önce a101 den 7 8 paket 5*56 lı uni baby almıştık 9.90 tl den.. 2 pakette arkadaşlar... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
7. Kategori 110 bloktaki bilet 40 tl den devredilecektir... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
7.kategori 110 bloktaki biletimi gişe fiyatından devrediyorum ilgilenen PM atabilir... Mesaja git »
Hangi 3.16i ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ekim ayından beri 2014 model 316i kullanıyorum çok memnunum yukarıdaki arkadaşların da dediği gibi 8 litre civarı yakıtı var. Çok aşırı yoğun trafikle... Mesaja git »
Madem bunun cezası yok Şimdi bu MAĞDUR arkadaşla birlikte 100 kişi elimizde pankartlar afişler kamera çekimleriyle bu "İftiracı" yaratık zatı arkadaş... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aynen spreyde ustalaşmaya başladığım m416 ve scar full set olsa bile abuk subuk yerlere sıkıyor... Mesaja git »
Arkadaşları

~~hyperion

c63_AMG
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.258