Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
msb_bjk
Gerçek AdAli Bayır
Doğum Tarihi4 Nisan ****
Meslekİnşaat Müh.
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Mayıs 2012
2. el mesaj sayısı: 19
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Spotify Aile Premium Paket başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
En para kampanyasi devam aralik son mu arkadaşlar... Mesaja git »
AMAZON İNDİRİME GİREN SAATLER BAŞLIĞI 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
İnvicta 1 adet saatim var ama çoğu kaba geliyor sizin öneriniz olabilir mi seiko ve ya invicta... Mesaja git »
AMAZON İNDİRİME GİREN SAATLER BAŞLIĞI 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam nerdeyse 210 tl ye geliyor ama tr de 700 950 arası satılıyor... Mesaja git »
Şu tommy de ciddi indirim var gibi ama kullanıcının biri tamamiyle Çin mekanızmalı bir ürün demiş özellikler kısmında bilgi bulamadım alınır mı dersin... Mesaja git »
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Konu iyice çöpe dönmüş ben şahsen Amerikadan almayı düşünüyorum ve bu yüzden konuyu takip edip bilgi almaya çalışıyorum ama ana konu konuyla alakalı a... Mesaja git »
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Bana hiç inandırıcı gelmedi şahsen Apple ın yapcağı iş değil... Mesaja git »
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Operatörler sim free cihaz satıyor zaten şu an satışta sim free cihaz var mı diye sordum... Mesaja git »
Şu an sim free cihaz var mı ki amerikada?... Mesaja git »
Araç için 5 Litre Cam Suyu -30 (a101) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Sonuç olarak ne yapsak stok amaçlı 1 adet alsak mı almasak mı İstanbul şartları için yeterli bir ürün gibi duruyor... Mesaja git »
Apple İphone X Ana Konu / Kullanıcı Klubü başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Amerikadan getirtme durumu olanlar için sim free cihazlar satışa sunuldu mu acaba?... Mesaja git »
Arkadaşları

~~hyperion

c63_AMG
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.156