Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
msb_bjk
Gerçek AdAli Bayır
Doğum Tarihi4 Nisan ****
Meslekİnşaat Müh.
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Mayıs 2012
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hakaret küfür saygısız ifade olmamasına rağmen banlanan arkadaşlar geri döneme kadar her gün takip ettiğim forumu bırakmış bulunmaktayım... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Yazık güzelim konu ne hale gelmiş.... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Gunluk kullanim icin 16 oz idealdir yaklaşık yarim litre ediyor. Yukaridaki yanlış görmediysem sneapseal modeli bu autoseal modeli bu daha kaliteli bi... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Dip mi bilmiyorum fakat siyah harici renkler genelde 18 20 dolarlar da geziyor bu mor renk son günlerde sürekli düşüşte. 9 dolar civarı şu an. Ülkemiz... Mesaja git »
AMAZON GİYİM, AYAKKABILAR, AKSESUARLAR ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Ice peak kalıpları nasıldır normalde 48 giyerim montta... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hocam o zaman burda suçlu kim oluyor yani kimle görüşeyim iade icin amazon.com mu finansbank mi? Sizin diyişinize göre finansbanka mi başvuracağım? ... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Amazon.com dan 5 temmuzda aldığım 2 parça halinde bir siparişin ücreti 6 sinda enpara hesabimdan çekildi. Dün baktığımda yine amazon.com dan tam o tut... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Hayırlı olsun hocam cok guzel bir makineye benziyor çok tuzlu olmasa alırdım... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
19-25 i son teslim tarihi normal kargoyla o tarihlerde yetişmesi zor zaten. Chat e bağlanıyorum belirtilen tarihlerde teslim edilir biraz daha bekleyi... Mesaja git »
Eline sağlık hocam güzel güzel yazmışsın. Ben de sizin aldığınız zaman sipariş verdim fakat ürün 11 gündür kargolanamadı anlamadım gitti... Mesaja git »
Arkadaşları

~~hyperion

c63_AMG
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.332