Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
msb_bjk
Gerçek AdAli Bayır
Doğum Tarihi4 Nisan ****
Meslekİnşaat Müh.
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Mayıs 2012
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 49 dk. önce
Son giriş tarihi: 49 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
AMAZON İNDİRİME GİREN SAATLER BAŞLIĞI 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (49 dk. önce)
Maşallah hocam koleksiyona gidiyor bu işin sonu Mahsuru yoksa aldığınız modellerin linklerini alabilir miyim?Bu saati aldınız mı hocam di... Mesaja git »
Arkadaşlar amazon bugün kargolanacak diye tarih verdiği ürünlerin parasını sabahtan çekti ama halen kargolanmış değil.Bugün ilk defa başıma geldi daha... Mesaja git »
Karşılıyor hocam ilk sayfada iade değişim bölümü var.PTT kargo ile yollayıp makbuzunu onlara mail atıyorsun çok anlayışlılar bu konuda... Mesaja git »
İptal edersem ramazan indirimim yanar mı acaba? Gönderim tarihi 27 mayıstı 2 haziran olmuş nedense... Mesaja git »
Sipariş verdiğimiz ürünün fiyatı düştüğünde henüz kargolanmadı ise fiyat konusunda bir şey yapabiliyorlar mı? İptal edip tekrar almak istemiyorum karg... Mesaja git »
AMAZON İNDİRİME GİREN SAATLER BAŞLIĞI 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
19 mayısta aldığım Invicta mekanik saat 6. günde bugün sabah gelmiş bulunmakta. Alırken acaba almasamıydım biraz basit gibi diyordum ama şimdi koluma ... Mesaja git »
Saati ben dün gece aldım 2 euro daha düşmüş Kalitesi hakkında bilgili arkadaşlardan yorum rica ediyorum... Mesaja git »
Hocam tek alırsanız kargo sınırına takılıyor sepetlik ürün ekleyin boşu boşuna kargo parasi ödemeyin ben mikrofiber bez aldım... Mesaja git »
Ana sayfada sağ üstte çıkıyor ... Mesaja git »
AMAZON İNDİRİME GİREN SAATLER BAŞLIĞI 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Valla ben aldım bu saati 2 3 haftadır her gün her saat fiyatı düşerken son bir kaç saattir fiyatı sabit duruyor.Birden yükselmeden alayım dedim. A... Mesaja git »
Arkadaşları

~~hyperion

c63_AMG
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078