Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
msb_bjk
Gerçek AdAli Bayır
Doğum Tarihi4 Nisan ****
Meslekİnşaat Müh.
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Mayıs 2012
2. el mesaj sayısı: 26
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
Allah aşkına fener forumuna bakarmısınız tüm gs liler gelmiş onları savunuyor resmen komedi... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Bilmiyorsan sallamayıp ortamı bulandırmayabilirsin... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Burda asıl mesele şu arkadaşlar adamların beşiktaş nefreti haseti öyle büyümüş ki defalarca atmadıklarını bırakmadılar hakemin kaç defa durdurmasına r... Mesaja git »
AMD™ Adrenalin Edition 18.3.4 Beta başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
bilgisi olan var mı forumdaşlar... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
İhtiyacı olan varsa bu mam marka biberon seti aldığım fiyata verebilirim kendime amazondan sipariş ettim sonra arkadaşımda isteyince 2 adet sipariş ge... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
7. Kategori den bir adet bilet gişe fiyatından devredilecektir... Mesaja git »
Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Şikayetim sonrası kayıtlar incelenmiş haklı olduğum ortaya çıktı. Genel müdürlükten arayan temsilci bu sefer aynı pAketi 24 tl ye teklif etti ( 8gb 10... Mesaja git »
Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Arkadaşlar bana 8 gb lı paket 28.75 tl den teklif edilmişti kabul etmiştim şu an 35 tl fatura geliyor şikayet kaydı oluşturdum ne yapabılırım ? Ses ka... Mesaja git »
Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kullanan bir arkadaşımız çok övdü fiyat olarak indirimdeyken 1200 civarına alınabiliyormuş fikirlerinizi merak ediyorum almışken boşa para harcamayalı... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
7.kategori 110 bloktaki biletimi gişe fiyatından devrediyorum... Mesaja git »
Arkadaşları

~~hyperion

c63_AMG
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.103