Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
erob
Gerçek Aderen balcı
Doğum Tarihi1 Kasım 1990
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Mayıs 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 16 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Çok Çaresizim(İçimi Döküyorum) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Eğer anlattıkların gerçek ise ben senle dost olurum. Dost acı söyler diyerek söze başlamak istiyorum. Sen de farketmişsin aslında ortam ve insanlar de... Mesaja git »
Tükenmişlik hissi yaşıyor musunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Dostum buradaki tavsiyelerin (belki bu bile) senin sonunu çözmek için anahtar rolünü üstlenmiyor. Niye? Çünkü ortada bir hastalık var ve sen ağrı kesi... Mesaja git »
Sokakları serseri liseliler basmış başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Önceden olsa suça eğilimli insanların ve bu durumların hep olduğunu savunurdum ancak sayıları son birkaç yılda bir hayli arttı. Abi kimsenin haktanan ... Mesaja git »
İyi olmaktan bıktım. başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Good is point of view. Yani iyiden kastın tam olarak nedir? Hakkını arayamamak iyi olmak değildir. Ya da herkesi memnun etmeye çalışmak da bir o kadar... Mesaja git »
piskologlar kadar boş bir meslek yok başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Yaşının çok genç olduğunu tahmin ediyorum. Umarım hayatın boyunca ne sen ne de sevdiğin bir kişi psikolojik tedavi gerektiren bir durumla karşılaşmaz.... Mesaja git »
Çarpıcı fotoğrafçılık dizisi ile bilinenInstagram, fotoğraf çekmek ve başkaları ile paylaşma konusunda pek çok kişi için önemli bir araç haline geldi.... Mesaja git »
Alman lüks otomobil üreticisiBMW, yeni kokpiti ile ilgili çeşitli görsellerini paylaştı. Firmanın piyasaya yeni sunduğu X5, 8 Serisi ve Z4 otomobiller... Mesaja git »
Honda CR-V Hybrid tanıtıldı! konusunu başlattı (5 ay önce)
Honda, 2017 Frankfurt Otomobil Fuarı'nda prototip versiyonunu sergilediğiCR-V Hybrid'in resmi tanıtımını yaptı. Avrupa pazarı hedeflenerek tasarlanan ... Mesaja git »
TOFAŞ ve Renault üretime ara verdi konusunu başlattı (5 ay önce)
TOFAŞ, geçtiğimiz temmuz ve ağustos ayında da yıllık planlı bakım/onarım çalışmaları ve stok planlaması nedeniyle toplam 18 gün üretime ara verdi. Bir... Mesaja git »
PureVPN'de iki güvenlik açığı tespit edildi! konusunu başlattı (5 ay önce)
PureVPN'in, VPN istemcisi aracılığıyla saklanan şifreleri almasına izin verecekiki güvenlik açığınasahip olduğu anlaşıldı. Bu bilgi,Trustwave'ın güven... Mesaja git »
Arkadaşları

Kanatlandırmayan_Redbull

Scene

KaramsarDoc

Guest-1A12904DA
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Bilginin de zekatı vardır. Amacım ölmeden mümkün olduğunca çok insana yardım edebilmek.

Instagram adresim: ereenblcii

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078