Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
grafman09
Gerçek AdCoşkun Küçükkoç
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Mayıs 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Huawei’den geliştiricilere yönelik mini bilgisayar kartı başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
Pahalı, bir geliştirme kartı daha uygun fiyata sunulabilmeli.. Bu ürüne alternatif olarak GeekBox Open Source Cross TV BOX alınabilir, Üstelik ubuntu ... Mesaja git »
AMD: "Vega, en hızlı Nvidia modellerine göre çok iyi görünüyor" başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ben kendim açımdan kullandığım program gpu render kullanmak için Nvida 1050 aldım bütçeme göre, Amd tarafında destekleyen model yoktu... Bazı konulard... Mesaja git »
Fisker yeni elektrikli aracının lansman tarihini duyurdu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Tasarım efsane :) evet düz yollar için!! Yahu kardeşim bir arabanın piyasada çok satması için, her yola uyum sağlamalı ve herkese hitap etmeli. Nedens... Mesaja git »
Samsung’dan geri adım: Galaxy S8’in fiyatı düştü! başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Bizim komşu geçen ay 3bin tlye şahin aldı, dökülüyordu. Yaptırdı 1500 tl masraf etti. Şimdi cıs tak, cıs tak, takılıyor :)) Vay arkadaş telefonla arab... Mesaja git »
Captain Marvel filmini kimin yöneteceği belli oldu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Bir garip hayal dünyası, beğenen izler..... Mesaja git »
iPhone 8'e ait olduğu iddia edilen teknik çizimler ortaya çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Bir apple'dan daha iyisi varsa, O da amasya Elmasıdır :))... Mesaja git »
30.000TL'lik bilgisayar topladık: Karşınızda çılgın sistem başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Benim sistem önerim. Slim kasa için uygun fiyatlı bir çözüm. Ryzen R5 1400 işlemci, 1050 4gb Low profile ekran kartı. 8 gb ddr4 ram, 128 ssd + 1tb hdd... Mesaja git »
Thor: Ragnarok ilk tanıtım fragmanı karşınızda başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Kullanılan müzik Cem Karaca'ın şarkısı "Resimdeki Gözyaşları" Hatırlarsanız teoman cover yapmıştı. Ordaki müzik ile aynı olmuş..https://www.youtube.co... Mesaja git »
Project Scorpio: Tüm zamanların en güçlüsü başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Konsolu PC ye tercih etmek mi? Konsolda sadece oyun oynarsın, Bilgisayarda oyun programlarsın, iş üretirsin, evini geçindirirsin. Oyunda oynarsın ka... Mesaja git »
Fiyat / Performans odaklı sistem önerisi [Nisan 2017] başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Kendi sistemim yeni topladım. Parçaları farklı sitelerden, İ5 6400, 8 gb ddr4 ram, Msi 110 gaming anakart, 1050 low profile ekran kartı, 128 ssd, Fris... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.094