Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
grafman09
Gerçek AdCoşkun Küçükkoç
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Mayıs 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
OnePlus 5 benchmark testlerinde hile mi yapıyor? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Süper taklit, neyseki iphonedan ucuz ama!! Türkiyede yok telefon, param ile alamıyorsam ürünü haberinde pek kıymeti yok..... Mesaja git »
Nokia’nın Türkiye fiyatları belli oldu: Nokia 3, 5 ve 6 başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Zenginin parası züğürdün çenesi diyorsun yani.... Mesaja git »
Huawei bilgisayar dünyasına hızlı girdi: İşte MacBook'un rakibi başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Klavye dizüstülerde önce olmalı, touchpad gereksiz büyük, dizüstüyü illa fare ile kullacağız.. Bu cihaz için geçerli olmasada, 3000 tl civarı satılan ... Mesaja git »
Yol yol yol, aydında yaşıyorum 5km mesafe yolumu yaz kış bisikletimle gider gelirim. Hemen her gün araçlar sıkıştırır biri aniden kapısını açar, bizim... Mesaja git »
Klima Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir? başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Ücgen tasarımlı samsung kullanıyorum. Filitre kolay temizleniyor evet.. Ama 3 - 4 haftada bir temizlemeniz lazım aşırı toz çekiyor.. Eski modeller gib... Mesaja git »
HTC U11 dayanıklılık testine girdi, bükülmeye karşı koyamadı başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Adamlarda para b..... demekki bizim hiç bir zaman almayacağımız ürünleri test adı altında parçalıyorlar. Gereksiz zarardan başka birşey değil. Ürün fa... Mesaja git »
Retro konsollara olan ilgi büyüyor başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Ah eski günler, sega mega drive2 almıştım zamanında, geçenlerde eskilerin arasından indirdim, çalışıyormu bir bakayım diye, çalışmadı. Vectorman diye ... Mesaja git »
LG V30’un ilk tasarımı ortaya çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
İlla kızak olacaksa altından joystik ve tuşları çıksın, yatay konumda.. Bir çoğumuz için oyun cihazı olan telefonlarımızın oyun deneyimi artar.... Mesaja git »
Giriş seviyesi oyuncular için Acer Nitro 5 başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Asgari ücretten habersiz, sunulan giriş seviyesi haberini kınıyorum.. Giriş seviyesi olarak 3000 tl yi geçmeyen 950m ekran kartlı dizüztü bilgisayar k... Mesaja git »
Toyota C-HR Hybrid 1.8 Hybrid Advance 4x2 e-CVT 155,430 116,900 Toyota C-HR Hybrid 1.8 Hybrid Dynamic 4x2 e-CVT 168,630 126,800 Toyota C-HR Hybrid 1.8... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
4.848