Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
grafman09
Gerçek AdCoşkun Küçükkoç
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Mayıs 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 17 sa. önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sony, MWC 2018'de üç Snapdragon 660'lı Xperia telefon tanıtabilir başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
En son tanıtılan XA2 ve ultra modelleri, hala satışa çıkmadı, ben şahsen X compact modelini bekledim, o da satışa değil sanırım. Sony bu ürünleri ne z... Mesaja git »
Maliye Bakanlığı: "Elektrikli otomobilde ÖTV zammı yok" başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
1600 TL ASGARİ ücret alan biri yemeden içmeden 48 ay çalışıp araba alabiliyorsa.. Yani ölmez isek bu yerli elektrikli arabamız piyasaya çıktığında ben... Mesaja git »
Maliye Bakanlığı: "Elektrikli otomobilde ÖTV zammı yok" başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Yaa tabi, 150 bin tl lik otomobil, %37 mtv + %3 ötv + kdv + başka birşey yoksa Bize satışı 210 bin üzerinde olacaktır.. 150 bin'e 60 bin vergiyi makul... Mesaja git »
Fotoğraflardaki boşlukları tamamlayan yapay zeka geliştirildi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Yaa evet, sen daha iyisini yapana kadar en iyisi bu Geçmiş 18 yılda buna benzer ne fotoğraflarla uğraştığımızı bilseniz, biraz tebrik edersiniz bu k... Mesaja git »
Spielberg filmi Ready Player One'ın yeni fragmanı yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Herşey yapay olmaya başladı, eskiden bir oyundaki vuruş hissini yakalardınız. Yada sinemadaki bir oyuncunun öfkesini yumruğunu!! Efekt efekt nereye k... Mesaja git »
2017’de Türkiye’ye en çok yatırım yapan ülkeler belli oldu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hangi zihniyetin, türk telekomu sattığına bakmak lazım Satacak başka kurum mu kalmadı, kendini kendini ifşa etmektir bu.... Mesaja git »
MTV’de yeni ölçüt: Motor gücü başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Şimdi sıfır araba aldık 1.3 motor 95 beygir güç üretiyor. Atıyorum buna hükümet 1000 tl vergi biçti.. 5 yıl sonra arabanın motor gücü 85 beygire düşer... Mesaja git »
Huawei’nin yüz tanıma sisteminin ismi belli oldu başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Bu yüz tanıma sistemleri iyi de. İki yüzlüleri de tanıyor mu acep? Hani tanısa süper olur... Mesaja git »
Android Nougat ancak 18 ay sonra en popüler sürüm olabildi başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Geçen hanıma GM5 modelini aldık. Derleme bilgilerinde Ubuntu yazıyor. Benim bozulan GM4 farklıydı sanki.. Pek anlamıyorum ama, Ubuntu ne alaka?? Bilen... Mesaja git »
Dünya dizelden vazgeçerken Türkiye'de satışlar hızla artıyor başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Bizde elektrikli araçlara ÖTV, MTV yeni vergiler geliyor, geçen mecliste görüşülüyordu. Benzinde dizel araçta nasıl vergi alıyorsa aynen devam, %45 üz... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.107