Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
grafman09
Gerçek AdCoşkun Küçükkoç
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Mayıs 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Adamların bir iki modelinde sorun olabilir, hersene 3 veya 5 tane model çıkarıyorlar. Elektronik bu biraz şans işi, şans diyorum bazı firmaların ısgar... Mesaja git »
iPhone X ekonominin tüm kurallarını alt üst ediyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bu fanlar 8'lik mi 12'lik mi :) hehehe... Mesaja git »
iPhone X ekonominin tüm kurallarını alt üst ediyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Amiral gemileri neden suda tanımazlar? :)) Yoksa amiral yüzmeyi çatpat mı biliyor hehehe... Mesaja git »
TurkNet AKK’yi tamamen kaldırdı! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Tebrikler, rekabet iyidir. Ama tek tarife olayı iyi değil, ben şahsen 60 tl çok bulduğum için Türk Telekomun 30 tlik her eve internet kullanıyorum. ... Mesaja git »
Araştır bulursun, bolca video araştırma yazı var. Hatta Atatürk ün bununla ilgili araştırma yaptırdığı biliNİyor.... Mesaja git »
Dünyanın yapay zekaya yönelik ilk PCIe hızlandırıcısı duyuruldu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Merak ettiğim bir konu var; Bu pcb ler neden ağırlıklı olarak yeşil olur?... Mesaja git »
PAL-V'nin uçan arabası dünya turuna çıkacak başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Parası olana güzel hobi aracı..... Mesaja git »
Bilip bilmeden insanlara hakaret etmeyiniz, dünyanın yuvarlak olduğunu son 500 yıldır biliyoruz, bize öğretildiği gibi. Bilmediğimiz şu bizden daha ... Mesaja git »
Sen yazdığımı anlamadın, bir daha oku :) Uydunun çektiği fotoğraf ok, anladım, peki uydunun fotoğrafı ?... Mesaja git »
Açı maçı bilmem, sorum gayet net bu cihazı dışardan çeken makine nerede? Uyduyu da çeksin diye ikinci cihaz mı var, yoksa kendi selfisini mi çekiyor... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.430