Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
grafman09
Gerçek AdCoşkun Küçükkoç
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Mayıs 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Oyunları eleştirirken daha insaflı olunuz, görüyorsunuz harcanan 5 yıl, onca emek..... Mesaja git »
Yerli otomobil için 2,5 milyar euro yatırım öngörülüyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Xiaomi'nin çılgın oyun telefonu mercek altında: Black Shark başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bende yaşlıyım 36.. Tel de ayaklarım titrer diye köprüde oynuyorum. Heheheh :)))... Mesaja git »
HMD Global 27 Nisan'da Nokia X'i tanıtacak başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Olympus'un yeni aynasız fotoğraf makinesi PEN E-PL9 satışa sunuldu başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Galaxy S9 mini benchmark testlerinde görüldü başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Çentikli telefonlar hakkında ne düşünüyorsunuz? [Anket #2] başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Piyasada benim motordan ucuz çentikli telefon yok :)... Mesaja git »
PC toplama sihirbazı oyun oldu başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Bu hafta 50cc cup motor aldım Ruhsatı plakası 3300tl. Arkadaş gitti Iphone aldı 5500 tl kusur.. Bu işte bir terslik var.. Alo, like, tik, oyun aracına... Mesaja git »
Türk Genel Maksat Helikopter projesinde haberler iyi başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Çalışanın önünde kimse durmaz! Faydalı üretim şart.. Tebrikler... Mesaja git »
Yavşaklıkta son nokta, hiç birşey demiyorum.... Susuyorum herşey ortada, görüyorsunuz...... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156