Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
asrin43
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi25 Temmuz 1978
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ocak 2006
2. el mesaj sayısı: 95
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TÜRKİYE GENELİ PROTESTO YÜRÜYÜŞLERİ [CHP-hdp'den Destek] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
işin içinde para olursa senin gibiler hemen giderdi yürüyüşe... Mesaja git »
TÜRKİYE GENELİ PROTESTO YÜRÜYÜŞLERİ [CHP-hdp'den Destek] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Soros Türkiye de diye haberler yapılıyorda tek resim fotosu yok adamın nerde bu adam kimin davetiyle gelmiş kendiliğinden geldiyse hangi otelde kalıyo... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
akşam guncellem gelmiş şarz az die yuklmedim sonra birden mavı ekran verdı kapandı açılmıyor cozum ıcın onerısı olan vamı ekran değişimi olmuştu sonr... Mesaja git »
Katılım bankaları nasıl para kazanıyor? başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Katılım bankaları nakit kredi vermiyor . Kredi talebin olduğunda, alacağın malın faturasını ister. Senin yerine ben aldım sana kiralıyorum diye... Mesaja git »
M8S plus android TV box başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
İptv için progdvb yada iptvpro apksini kullanın iptv açamadım derken iptv satın aldınız dimi kodideki iptvler çöptür donar kaybolur izlenmez... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sanırım son güncellemyele alakalı dün yüklemiştim ,pil kullanımı çok iyi duruma gelmiş... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
arkadaşlar ekran değişimi sonrası telefonun yavaşladığından bahsetmiştim şimdi hafızaya 5 gb video resimlerimi attım , telefon açıldı bariz hızland... Mesaja git »
Değiştiriyorlar ,ben değiştirdim 1 satte verdiler bekledim istanbul mecidiyeköy profilo içinde Yalnız ekran değişimi yapılınca başta dokunmatik sa... Mesaja git »
değişim yaptıranlar yazabilirmi ,sanki eski hassasiyet yeni ekranda yok gibime geldi dokunmatikte... Mesaja git »
2 cm uzunluğunda ,yarım cm genişliğinde oldu bende sağ altta herkezin değişik yerde olması enteresan, sanırım işlemci sıcaklığının ekrana gelmesin... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

btektekin

Murat_çavuş

karakuş1

JohnLord
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078