Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
asrin43
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi25 Temmuz 1978
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ocak 2006
2. el mesaj sayısı: 102
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
mecidiyeköyemi verdiniz? benimde batarya bitmiş vaziyette 2,5 saat ekran süresi var şarj birden düşüyor birden şarja takıyorum 510 dan 2dk da 45 e çık... Mesaja git »
8.00 güncellemesinden sonra 2 yıldır hiç donmayan telefon 2 kere dondu , açıp kapamak zorunda kaldım Halbuki cihazı sıfırlamıştım, wipe cache her bir... Mesaja git »
uygulamlarımın silinmesini istemiyorum bir sürü bankacılık uygulaması var launcher nova var varoğlu var wipe cache yapsak yeterli olurmu yedek sadece ... Mesaja git »
http://www.formatatmak.com/akilli-telefon/general-mobile/general-mobile-gm-5-plus-format-atma-sifirlama-reset.html... Mesaja git »
ekran yayınlama gene yok dimi?... Mesaja git »
yedek almaya gerek yok dimi silinmeyecek rehber dosyalar 8 e geçince... Mesaja git »
e devlettenmi yapılıyor başvuru?... Mesaja git »
telefonun garantisi bitmek üzere bugün m.köy civarındaydım verecektim servise üşendim vermedim acaba oreomu ne karın ağrısı derde derman olurmu bu pi... Mesaja git »
satildı-JBL Flip3 Bluetooth Hoparlör Mikrofonlu - Black Edition başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben teşekkür ederim tekrar hayırlı olsun... Mesaja git »
Max 200 TL ye Kaliteli Uydu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
200 tl ye performanslı cihaz bal gibide olur arkadaş ts 2500 demiş fena cihaz değil iptv m3 u yokmuş ,bu uydu işinde başlangıç seviyesindeki birini z... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

formalist

btektekin

Murat_çavuş

karakuş1

JohnLord
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.109