Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
asrin43
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi25 Temmuz 1978
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ocak 2006
2. el mesaj sayısı: 97
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[BOT FIRSATLARI 2017-2018] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
arkadaşlar malum kış geliyor bot fırsatlarını paylaşalım bu başlık altında elimden geldiğince yararlı yazıları kopyaladım arkadaşlar... Mesaja git »
Android box bende aldım kullandım. Telefonların neredeyse 10 da 1 fiyatına satılıyor bu cihazlar. Sorunsuz performans beklemek mantıklı değil. En mant... Mesaja git »
Android Tv Box için tavsiye. başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Browseri kötüdür çoğunun he hiç izlenmiyormu zorlarsan chorome olmadı puffinle izleniyor ama şak şak normal pc gibi sayfalarda hızlı gezinemiyorsun u... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
pili bilmem ama ekran sararmasını 1-2 saatte yapıp verdiler m köyde profiloda pilide söylersin şansına belki değiştirirler... Mesaja git »
Uydu alıcısına wifi adaptörü takmak başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
cihaz ana sayfasında wifi desteğinden bahsetmiyor ama bence vardır forumda server desteğinden bahsedilmiş merter elektroniğin kendi ürünü bu Bir... Mesaja git »
İPTV Gecikme Süresi başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
digitürkplay bile en az 30-45 sn gerideyken neyin peşindesiniz demekki bunun teknik olarak minimum süresi bu yoksa bilerekmi geciktiriyor digitürkplay... Mesaja git »
İPTV Gecikme Süresi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (22 gün önce)
İPTV'ler de genelde görüntü 1.5-2 dakikada geliyor. Bu hemen hemen iptv hizmeti veren herkeste aynımıdır. Yoksa yayını gecikmesiz olarak İp tv ile alm... Mesaja git »
İPTV Gecikme Süresi başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
maç günü 3-4 saat önce testimi alırım o gün istediğim maçları izlerim :) ertesi gün gene maç varsa açarım 1 gmail bir test daha :) 1 acılı 1 acılı dah... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
güncelleme gelmez ise telefon güvensizmi yani bahsettim yukarıda lg2 ye belki 1 tane günceleme geldi güvensizmi çalıştı şimdi bu telefon 2 sene boyunc... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
güncelleme desteği ne ya hiçde önemli değil telefonu ilk çıktığında aldım 1 milyon güncelleme geldi bu 1,5 senede düzelen tek şey ahizedeki cızırtı ol... Mesaja git »
Arkadaşları

ChaRisMaTiq1i

btektekin

Murat_çavuş

karakuş1

JohnLord
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.141