Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zengier
Gerçek AdAli Mackali
KonumAnkara, Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Ocak 2006
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Buono Kurtlu Çikolataları ayrı lezzetli başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Oooo... protein .. alirim bi dal ..... Mesaja git »
Amerika Macbook Air Türkiye'den Pahalı? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ekonomik polemikleriniz bazan kabak tadi veriyor. Sorulan cok basit bir soruya bile gereksiz bir ton sey yazabiliyorsunuz. Idrak yollari enfeksiyonu v... Mesaja git »
Asus VA249NA 23.8" 5ms Full HD DVI VGA Led Monitör 500 TL başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
fiyat 450 degil ...... Mesaja git »
Hepsiburada bilgisayar iade ettim paramı aldım başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Cayma hakkiniz kullanmak istediginizi belirttiginizde hicbirsey demeden iade alirlar. Ancak siz tutar da urun sorunlu, bunu iade etmek istiyorum derse... Mesaja git »
DeFacto kupon kodu ile sepette 50 TL indirim kazan! başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Ooo, ablacim sen cok yanlis gelmissin.. sen simdi burdan u donusu yap, ilk sagdan don, dumduz git, gidebildigin kadar. Allah'a yakin sicak firsatlara ... Mesaja git »
dün taburcu olduk, iyi dilekleriniz için teşekkürler. başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Gecmis olsun. Insallah esiniz ve minik yavrunuz en kisa zamanda sagliklarina kavusur. ihmali olan varsa hesabini vermeli.... Mesaja git »
Bu insanları anlamak gerçekten zor başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Konu Sahibnden sonrasini okumadim.. ne diyo simdi biri ozetlesin..... Mesaja git »
Filbox Modül 12 ay 97 TL ve Filbox hemen hediye (Tekrar Başladı) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
1 hafta once de ben aldim. Babam fil tv yi severek izliyordu, sinema kanallari hediye edeyim, hem eve gittigimde ben de discovery ve viasat i izlerim ... Mesaja git »
100 metre uzaktaki modeme nasıl bağlanabilirim? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
telefon icin ozel anten, ozel wi-fi alici olmadigi surece o is zor. ki boyle bir ise giren hicbir uretici yok. tek erisim noktasi ile bunu basarabilec... Mesaja git »
VPN'ler bir bir engelleniyor başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
digitalocean in 5 dolarlik paketinden fiyat performans acisindan daha uygunu yok.(varsa biz de ogrenek, adamlara para aktaramadigim icin benim vps kap... Mesaja git »
Arkadaşları

Huseyin-ZST

Kerasuslu

akkaya040
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Bu da mı kural dışı hakim bey?

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.121