Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zengier
Gerçek AdAli Mackali
KonumAnkara, Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Ocak 2006
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 18 sa. önce
Son giriş tarihi: 34 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bit pazarından eşya almanın raconu başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
malesef istanbulu bilmiyorum. :) ancak istanbul esnafindan tirsiyorum ben, ayak ustu tokatlicaklarmis gibi geliyor.... Mesaja git »
Bit pazarından eşya almanın raconu başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Tabiiki ufak tefek kusurlari olmakla birlikte calisir urun satarlar. ancak arizasi tekrarlayabilir de, yillarca tik demeden calisabilir de . bazan 1-3... Mesaja git »
Benden Dolayı Kavga Çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
bi dk, otobus, bursa ve edirne de gelsin, hepsi bir seferde ciksin aradan.... Mesaja git »
Fiyat/Performans Android Tablet Onerisi başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
sirkete ucuz mal alma, kendi sirketin degilse. en ufak sorunda kim sectiyse urunu gunah kecisi o olur.... Mesaja git »
Apple tercihi kullaniciya biraksa, ornegin ayarlar kismina performans ve uzun pil omru olarak secenekler koysa hangisini tercih edersiniz? en temizi b... Mesaja git »
Cayin gercek tadini sekersiz icmeye basladiktan sonra aldim. Icmesek de olurmus..... Mesaja git »
Hepsiburada.com Güvenilir Bir Site Değildir Dikkatlı Olun başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
2012 den beri belki 50 den fazla siparisim var. standart disi bir sorun oldugunda cozumlemesi sadece zaman aldi, ancak iade, degisim yanlis urun gonde... Mesaja git »
ASUS Netbook 899TL (Dual core Celeron) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
single core da 3350 daha iyi bir islemci, 3450 4 cekirdek, bunun islemcisi 2 cekirdek. eger benzer diger cihazlar gibi ise uzerinde bir adet m.2 yuvas... Mesaja git »
ASUS Netbook 899TL (Dual core Celeron) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
yakın zamanda banggod uzerınde TV box olması icin N3450 islemcili bir cihaz aldim, ozellikleri buradaki cihazin aynisi tek farki islemci. 4k videolari... Mesaja git »
ortalik moron dolu, bu moronlar pil suresi azalinca "yea hani 2 gun bekliyordu bu" diye, pil suresini tutturmak icin islemcinin kendisinde olan guc ta... Mesaja git »
Arkadaşları

Huseyin-ZST

Kerasuslu

akkaya040
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Bu da mı kural dışı hakim bey?

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.191