Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zengier
Gerçek AdAli Mackali
KonumAnkara, Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Ocak 2006
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iPhone 8 ve iPhone 8 Plus ülkemizde satışa çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
iphone 4 kullaniyorum, cihaz bozulmadigi surece yenilemem. hediye etmek isteyen varsa kabulumdur, satar guzel bi tatil yaparim :)... Mesaja git »
İphone 6s satıp 8 plus alınmalı mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
yukarda arkadas soylemis zaten. tanidik, es, dost, akraba ile ticaret yapilmaz. agzinizin tadi kacar. bunun istisnasi oldugunu henuz gormedim.... Mesaja git »
Bedava Redbull başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
833 redbulu ben onlara vereyim kampanya yapmasinlar..... Mesaja git »
❄❄❄KIŞ SEVENLER KULÜBÜ❄❄❄ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Aralik, en sevdigim ay, ancak mevsim olarak sonbahar demeliyim. bi taraflarimiz donuyor kisin.... Mesaja git »
tesekkurler, onu ben de alabildim. beklemedeyim artik.... Mesaja git »
500/5000 isteruk .. 450 de cok iyiymis, ama kacirdik.. ulan cop diyip sonra da supurmek nedir .. ben 5000 tl lik alisveris yapcam, birakin ben aliyim ... Mesaja git »
Evidea 15-17 Ekim 2017 Efsane İndirimler başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
zigon sehpa bakiyorum, indirimli urunu piyasadan daha pahali.... Mesaja git »
sadece seyahat kampanyalarini kullaniyordum, 1 yildir onu da kullanmiyorum .. adios kendine gel ..... Mesaja git »
Milletin Kaldırımda Yürüme Adabını Bilmemesi başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
bunun bir versiyonu da daracik kaldirimda el ele yuruyen ciftler, aralarindan da gecemiyorsun, ya yola ineceksin ya da direneceksin. bu tur kaldirim i... Mesaja git »
Kac gundur sistemin nasil isledigini anlayamadiniz mi? 4 kupon 9.30 da aciliyor, 4 kupon 12 de, bi 4 kupon da ogleden sonra geliyor. basladigindan ber... Mesaja git »
Arkadaşları

Huseyin-ZST

Kerasuslu

akkaya040
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Bu da mı kural dışı hakim bey?

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
1.604