Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
çaylak52
Gerçek AdAdnan Gençyürek
Konumizmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Mayıs 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 19 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
XBOX 22 Aralık 2017 - 4 Ocak 2018 Oyun indirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Merhabalar indirimle batman almayı düşünüyorum faktör gold üyeliğimde var gold indirimi yansımıyor. Problem ne olabilir başka bir aldım Assassin cree... Mesaja git »
iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Sıcak Fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
anlık indirim yapmışlar demekki... Mesaja git »
iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Sıcak Fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
şuan n11 gitgidiyor gibi sitlerde o fiyatlara bulunabilyor fakat teknosa media markt vatan gibi mağazalarda yok indirim. Önceki yıllarda yılbaşlarında... Mesaja git »
merhabalar ben göremedim o fiyatı nerden gördünüz... Mesaja git »
iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Sıcak Fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
şuan için en mantıklı olan vatandaki peşin fiyatına 10 taksit olan kampanya tek çekim alıncaksa n11 de 4400 civarına var... Mesaja git »
iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Sıcak Fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
çok fazla düşeceğini sanmıyorum 100-200 tl düşer sanırım hala bir kampanya olmaması şaşırtıcı genelde yıl sonu inidirimleri olurdu... Mesaja git »
iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Sıcak Fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
aynı sorunun cevabını bende bekliyorum yıl btmek üzere kampanya yapmadı hala büyük firmalar... Mesaja git »
XBMC - Kodi kurulumu ve ayarları - naçizane rehber başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
yüklerken zip'i gösteriyorum sonradan connected not respo hatası veriyor. Sıkıntı nedendir?... Mesaja git »
XBMC - Kodi kurulumu ve ayarları - naçizane rehber başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
cevap verdiğiniz için teşekkürler bendeki sorun şu : zipten çkardıktan sonra repository yüklemesinde "could not connect to repository" hatası alıyorum... Mesaja git »
Philips Hue ve Kodi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
tv ile senkronizasyon istiyorsanız philips amblight özelliğine sahip tvnizi olmalı. Ben 1 yıldır aktif şekilde kullanıyorum. Ayrıca siri ile komutlar... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125