Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
çaylak52
Gerçek AdAdnan Gençyürek
Konumizmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Mayıs 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
XBMC - Kodi kurulumu ve ayarları - naçizane rehber başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
cevap verdiğiniz için teşekkürler bendeki sorun şu : zipten çkardıktan sonra repository yüklemesinde "could not connect to repository" hatası alıyorum... Mesaja git »
Philips Hue ve Kodi başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
tv ile senkronizasyon istiyorsanız philips amblight özelliğine sahip tvnizi olmalı. Ben 1 yıldır aktif şekilde kullanıyorum. Ayrıca siri ile komutlar... Mesaja git »
XBMC - Kodi kurulumu ve ayarları - naçizane rehber başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Merhabalar android tv kullanıyorum. Kodi 17.4 kurulu 2 ay öncesine kadar exodus dan çok rahat film izelrken artık izleyemiyorum. Sanırım telif hakları... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Satılık ya da takaslık Quantom break p1... Mesaja git »
Seat İbiza 2017 Yeni Kasa Hk başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Haklısınız işlemez bizim insanımızdaki bu tüketim çılgınlığı olduğu sürece işlemez... Mesaja git »
Tamam işte bu dönem ekonomiden dolayı inanılmaz artış oldu ve bunun üstüne ötv zammı yaptılar açıkça söylüyorum ilerleyen dönemlerde pek umut görmesem... Mesaja git »
Her yıl yüksek gelişmiştir fakat bir yılda hiç bir dönemde böyle bir artış olmadı.... Mesaja git »
Bence bu fiyatlara sıfır araba alınmaz.... elinizde arabanız varsa devam etmek en güzeli mecbur alınacaksa mantıklı fiyat veren ikinci el temiz araba ... Mesaja git »
Bu araç fr olarak güzel omunda fiyatları gereğinden fazla bir yılda araba fiyatlarının bu kadar yükselmesi traji komik en güzeli almamak... Mesaja git »
XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
rise of tombraider p1 satılık takas tekliflerine açığım... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.100