Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kaganiskowf42
Gerçek AdNeşet Kağan Velioğlu
Doğum Tarihi23 Haziran ****
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sistemim Uyumlu mu? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
O seviyede ryzen 1600 almamak bence hata ama illa intel diyorsaniz 7700 alsaniz bence daha iyi olur.... Mesaja git »
i5 2.nesil (Laptop) UPGRADE başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
%99 o laptobun ne islemcisi ne ekran kartina upgtade yapilabiliyordur. Bence unutun bu isi yeni ne alabileceginize bakin.... Mesaja git »
eskiden 30 fpsnin akıcı olup şimdi kasması? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
60 hz monitörlü arkadaşlarımda da baktım. Gerçekten algı değişmesi söz konusu. 60 fps sanki 30 muş gibi geliyor.... Mesaja git »
eskiden 30 fpsnin akıcı olup şimdi kasması? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
60 hz ile yillarca oynadim. 50 fps ustu tertemiz geliyordu. 144 hz monitor aldigimdan beri isler degisti. Gozum akiciliga alisti. Artik 90 fps in alti... Mesaja git »
GTX 1080Tİ İÇİN EN UCUZ İŞLEMCİ ÖNERİSİ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Islemci yuku azalmaz. Ekran karti yuku artacagindan dusuk fps alirsiniz islemci de rahatlar. G4560 la 45-50 uzeri fps almaya calisirsaniz yine problem... Mesaja git »
r7 240 ekran kartı başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
+1 1030 un altindaki karta para verilmez artik.... Mesaja git »
4K oyun için 7700k mı 1800x mi? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Sli da yapsaniz 850 watt fazlasiyla yeterli olacaktir full overclock yapsaniz dahi. Ki bence sli yapmayin. 2080ti falan alirsiniz ileride. Cift gpu nu... Mesaja git »
Her Yönüyle Bitcoin, Ethereum ve GPU Madenciliği başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Para karşılığ botnet ağı içinde bulunmak gibi geliyor bana. Yani kolay yoldan süper bilgisayar edinmiş oluyorlar gibi.... Mesaja git »
GTX 1080Tİ İÇİN EN UCUZ İŞLEMCİ ÖNERİSİ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
1080p de 1080ti kullanmak istemeniz için aşırı yüksek fps takıntınız... yok bu kelime doğru olmadı... fetişiniz olması lazım ki bu mümkün. Ben de 1080... Mesaja git »
144 HERTZ monitörlü oyun bilgisayarı ( intel-nvidia) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Sadece teknik bir açıklama istiyorum. 144 hz bir monitör nasıl 144 fps ten daha hızlı gönderilen kareleri bize yansıtabilip görüntüyü daha akıcı kılar... Mesaja git »
Arkadaşları

gardanadam
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: KZ ZS3 Ciddi Paralar Harcamadan İyi Ses Kalitesi Arayanlara (SATILDI)
Alıcı: tinman57
Tarih: 13 Nisan 2017; 6:32:23
Yorum
Hızlı ve Güvenilir ilgili. Kargo gayet özenli.
Genel Puan

Ürün: Galax HOF V2 GTX 980 Satılık (SATILDI)
Alıcı: Rockn Rolla
Tarih: 26 Şubat 2017; 10:47:12
Yorum
ürünü test ederek elden sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirdik güvenilir ilgili bir arkadaş
İmza
Dark N10 Kasa / Seasonic M12II-850 Güç Kaynağı / Asrock Fatal1ty Z170 Gaming K4 Anakart / Intel Core i5-6600K @4.6GHz İşlemci / Lepa Aquachanger 120 İşlemci Soğutucusu / Asus ROG Strix GTX 1070 O8G Ekran Kartı / Kingston HyperX Fury 16GB (2x8GB) DDR4 @2666MHz @13-14-14-34 Bellek / Corsair Force GT 120GB SSD / Western Digital Caviar Blue 1TB HDD/ Windows 10 Single Language 64 Bit İşletim Sistemi / Asus VG248QE Monitör / Logitech G105 Klavye / Thermaltake Tt eSports Black Mouse / Logitech F710 Gamepad / Samsung Galaxy S7 Edge / Sony A865 / Sennheiser Momentum 2.0 Over-Ear / Dzat DF-10

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109