Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kaganiskowf42
Gerçek AdNeşet Kağan Velioğlu
Doğum Tarihi23 Haziran ****
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: 12 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yani ekran kartı da oyun açma açar da low ayarlara kadar düşmeniz gerekir bazı oyunlarda. İşlemci için elinizdeki rame uygun en iyi platform i5 4. nes... Mesaja git »
Ekran kartı Overclock. Uzman cevapları bekliyorum. başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
1: Ekran kartını yakmanız biraz zor. Yani öyle 100 derecelere çıkarmıyorsanız ki pek mümkün değil. Yakma değil de ömrü azalır. Yani 80 dereceyi geçmem... Mesaja git »
O sistemi parça parça satmanız zor. Toplu satarsanız da ramler de gider. Ama bir şekilde ramleri güc kaynagını kasayı vs tutabilirseniz i5 4460 ve gtx... Mesaja git »
Kulaklığın 2. sahibiyim. İlk sahibi ürünü D&R' dan almış ama fatura veya garanti belgesi yok kaybetmiş. Ama kutusunda bulunan barkoddan (ya d... Mesaja git »
Ekran Karti Tavsiye Ve OC hakkında bilgi başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Sogutucu alacaksaniz dark freezer x120 alin. Islemci alacaksaniz fx 8350 alin. Ekran karti alacaksaniz 2. El rx 470 veya gtx 970 alin. Benim tavsiyem ... Mesaja git »
Ekran Karti Tavsiye Ve OC hakkında bilgi başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Normalde o islemcinin haddi en fazla 1050ti ama siz onu gittigi yere kadar overclocklarsaniz rx 470 ile de çok da buyuk sorun çıkarmaz bence butce var... Mesaja git »
İyi hoş da şimdi bu kart founders editionun uzerine pek bir şey koyamayıp 75 derecenin uzerine cikiyorsa ne anladim ben bundan. Daha bunun overclocku ... Mesaja git »
1080p 144 hz gaming için hangisi? 1080 mi 1070 mi? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Para varsa degil 1080 1080ti bile alinir 144 hz icin. Sonucta bunun yarini da var. Ama vegalarin cikisini beklemeniz daha mantikli olur.... Mesaja git »
Foruma Dev Hizmet: Oyun Amaçlı(??) Hangi İşlemciyi Almalısınız? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
2. el 960m li bir laptop bulunabilir o paraya ve en az 2 katı performans verir oyunlarda sıfır alacagınıza 940m liye göre.... Mesaja git »
Alınık GTA 5 PC Hesap konusunu başlattı (2 gün önce)
25 TL ye hiç banlanmamış bir gta v PC hesabı arıyorum. İlgilenen özel mesaj ile ulaşabilir.... Mesaja git »
Arkadaşları

gardanadam
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: KZ ZS3 Ciddi Paralar Harcamadan İyi Ses Kalitesi Arayanlara (SATILDI)
Alıcı: tinman57
Tarih: 13 Nisan 2017; 6:32:23
Yorum
Hızlı ve Güvenilir ilgili. Kargo gayet özenli.
Genel Puan

Ürün: Galax HOF V2 GTX 980 Satılık (SATILDI)
Alıcı: Rockn Rolla
Tarih: 26 Şubat 2017; 10:47:12
Yorum
ürünü test ederek elden sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirdik güvenilir ilgili bir arkadaş
İmza
Dark N10 / Seasonic M12II 850 Watt 80+ Bronze Full Modular / Asrock Fatal1ty Z170 Gaming K4 / Intel Core i5-6600K @4.6GHz / Lepa Aquachanger 120 / Asus ROG Strix GTX 1070 O8G / Kingston HyperX Fury 16GB (2x8GB) DDR4 @2666MHz @13-14-14-34 / Corsair Force GT 120GB / Western Digital Caviar Blue 1TB / Windows 10 Single Language 64 Bit / Asus VG248QE FHD 144Hz 1MS / Logitech G105 / Thermaltake Tt eSports Black / Logitech F710 / Samsung Galaxy S7 Edge / Sony A865 / Sennheiser Momentum 2.0 Over-Ear / Dzat DF-10 / Rock Zircon

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.171