Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kaganiskowf42
Gerçek AdNeşet Kağan Velioğlu
Doğum Tarihi23 Haziran ****
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
8700K @5.3Ghz -> Asus Maximus X Apex başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Raamlerin ocunun stabil olduguna eminim ocu kaldirip kaldirmamak bisey degistirmiyor. Vccsa vccio degerlerine 50 mv eklemeyi denedim o da fayda etmedi... Mesaja git »
8700K @5.3Ghz -> Asus Maximus X Apex başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Benim anakartta level 1 en ust seviye. En alt seviye level 4. Niye boyle yapmislar bilmiyorum. Acikcasi level 1 e ragmen istedigim voltajlarda tam ola... Mesaja git »
8700K @5.3Ghz -> Asus Maximus X Apex başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
LLC' yi mantıken yükte voltaj dropu olmayana kadar yükseltmek gerekmez mi? Siz farklı bir amaç için mi kullanıyorsunuz da düşük seviyede bıraktınız? Y... Mesaja git »
8700K @5.3Ghz -> Asus Maximus X Apex başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
1.376 voltta 5.3 ghz mi? Böyle stabil olduğuna emin misiniz? Çok düşük gibi. 7700k ile 8700k arasinda overclocklu frekansta fark yok saniyordum.... Mesaja git »
Gtx 960 alınır mı (2gb) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Gidip deneyin. Furmark gibi bir teste sokup ne kadar isindigina ve oyunlarda anormallikler verip vermediğine bakin. Deneyemiyorsaniz riski goze almakt... Mesaja git »
Seasonic S12ii 620W ile GTX 1080 ya da 1080Ti kullanılabilir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Rahat yeter oyle sisteme.... Mesaja git »
Seasonic S12ii 620W ile GTX 1080 ya da 1080Ti kullanılabilir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Gerçek 650w olsa yeterli olurdu. 620w dediginiz psu aslinda 576w veriyor. Yani aslinda calismasina calisir ama omru ne kadar olur bilinmez.... Mesaja git »
AYNI FIYATLI RYZEN 5 1500X RAKIP VARMI başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
+1 Ryzen kullanmadım ama biliyorum. Ram sorunu diye bir şey yok. Ana kartın uyumlu ram listesine göre ram seçiminizi yapın sorunsuz kullanırsınız. Bil... Mesaja git »
i5 4690k değiştirmelimiyim? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Silicon lotteryden aşiri şansli cikmadiysaniz islemci isinmasa bile yuksek voltajdan omru azalir. Kullanmadigimdan bilmiyorum ama baskalarinin yorumla... Mesaja git »
i5 8600k 90 Derece !!!!(COZULDU) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Çıkmadı diye bir şey yok. Yeterince guclu ekran karti yoksa yuksek fps almaya zorlayacak sekilde oyunu ayarlayin ayni şey. Ikisi de fps drop. Biri kis... Mesaja git »
Arkadaşları

gardanadam
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: KZ ZS3 Ciddi Paralar Harcamadan İyi Ses Kalitesi Arayanlara (SATILDI)
Alıcı: tinman57
Tarih: 13 Nisan 2017; 6:32:23
Yorum
Hızlı ve Güvenilir ilgili. Kargo gayet özenli.
Genel Puan

Ürün: Galax HOF V2 GTX 980 Satılık (SATILDI)
Alıcı: Rockn Rolla
Tarih: 26 Şubat 2017; 10:47:12
Yorum
ürünü test ederek elden sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirdik güvenilir ilgili bir arkadaş
İmza
Dark N10 Kasa / Seasonic M12II-850 EVO Güç Kaynağı / Asrock Fatal1ty Z170 Gaming K4 Anakart / Intel Core i5-6600K @4.6GHz İşlemci / Lepa Aquachanger 120 İşlemci Soğutucusu / Asus ROG Strix GTX 1070 O8G Ekran Kartı / Kingston HyperX Fury 16GB (2x8GB) DDR4 @2666MHz @13-14-14-34 Bellek / Corsair Force GT 120GB SSD / Western Digital Caviar Blue 1TB HDD/ Windows 10 Single Language 64 Bit İşletim Sistemi / Asus VG248QE Monitör / Logitech G105 Klavye / Thermaltake Tt eSports Black Mouse / Steelseries Qck Mousepad / Logitech F710 Gamepad / Samsung Galaxy S7 Edge / Sony A865 / Sennheiser Momentum 2.0 Over-Ear / Dzat DF-10

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.141