Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
flatron58
Gerçek AdFaruk Yücel
Doğum Tarihi27 Ekim 1994
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 23 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Mate 10 da su gecirmezlik olayı var mı? Pro da var diye biliyorum ama mate 10 da varmı bilmiyorum bilgisi olan... Mesaja git »
Kobo Kullanıcıları başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Anladım hocam teşekkürler Burdaki kıtaplar nasıldır kısa ama akıcı diyorlar... Mesaja git »
*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Teşekkürler hocam ama ben teknosada fln o ikonların degişik olduğunu gördüm diye hatırlıyorum sanki bide mate 10 da da su gecirmezlik varmı?... Mesaja git »
Kobo Kullanıcıları başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bu cıhazı alalı 4 seneyi geçti kindle parerwhite2 modeli toplasan 10 kıtap okumamıştırım bi hevesle aldım şimdide ekranın solunda karartı var gibi gel... Mesaja git »
*** Huawei Mate 10 Ana Konu & Kullanıcıları *** başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Merhaba bende aranıza dün katıldım telefonu dün aldım mate 10 hepsi buradadan ithalatci garantili size bir kaç sorum olacak bu uygulama ikonlarını nas... Mesaja git »
Samsung C7 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Buraya yazdıkdan yarım saat sonra düzeldi ama bunu yazdıktan hemen sonrada bozulabilir saçma sapan birşey... Mesaja git »
Samsung C7 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Telefonun power tuşu ile hoparlör arada bir gidip geliyor 1 2 saate ama bu defa 5 6 saat olmasına rağmen power tuşu çalışmamaya başladı garantiye gönd... Mesaja git »
Samsung C7 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Telefon üzerinden güncelledim de fabrıka ayarlarına dönmedim... Mesaja git »
Samsung C7 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
aynen ınstagram bende kitlenmeye başladı android 6 böyle olmuyordu ama genel olarak telefonun çehresi değişti... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Adam haklı birebir aynısı oldu ki bizim o seneki kadro daha iyi en azından isim olarak ne saçma olan saçma olan hala o viktor avatarınla buralarda dol... Mesaja git »
Arkadaşları

inexo

Alisma

BiColaTesla

hekan55
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.125