Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
flatron58
Gerçek AdFaruk Yücel
Doğum Tarihi27 Ekim 1994
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 2 dk. önce
Son giriş tarihi: 2 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Kombine Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 dk. önce)
karabük maçına öğrenciye bilet arıyorum cezalı varsa pm para ile alacağım... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Kombine Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
karabük maçına okul acık bilet arıyorum pm... Mesaja git »
★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
arkadaşlar merhaba ben arabistandan p10 almayı düşünüyorum acaba güncellemelerde nasıl bir sorun olur bilgisi olan varsa yazabilir mi ?... Mesaja git »
İnce telli yağlı kepekli seyrek saç için şampuan başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Aynı sıkıntı bendede var hem yağlanıyor hem dökülüyor hemde yağlanıyor ne kullancaz biz?... Mesaja git »
şampuan önerisi başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Saç uzatmasına niye bukadar taktın üç günde yağlanması normal benim sabah kalkınca sanki bir haftadır yıkamıyormuşsun gibi... Mesaja git »
Annemle güne geldim. SS'li başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Cidden o nasıl gün öyle mantı güzel duruyor bu arada... Mesaja git »
Metin2 ve knight online neslinin artık büyümüş olmasi başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Metin2 kadar itici bi oyun yoktur benim gözümde Srocu gençler nerde biz sro oynarken embesiller metin2 oynuyordu... Mesaja git »
Sony KDL-43W805C başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu aralar çok donuyor tv netflıx tuşuna basıyorum kitlenip kalıyor tv kumandasından bile kapanmıyor arkadan kapanıyor bu sorunu yaşayan var mı ?... Mesaja git »
Satılık İphone 6s plus 16 gb konusunu başlattı (3 ay önce)
İPHONE 6S PLUS 16 GB İSTANBUL ELDEN TESLİM OLUR MART 2018 KADAR GARANTİSİ MEVCUTTUR FIYAT 2500 TL Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır. FIY... Mesaja git »
★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bende P10 almayi dusunuyorum ama P10 plusla arasindaki kamera farkı nedir tam olarak ? Ben küçük telefon seviyorum bu yüzden alırsam p10 alacağım.... Mesaja git »
Arkadaşları

inexo

Alisma

BiColaTesla

hekan55
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.063