Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
flatron58
Gerçek AdFaruk Yücel
Doğum Tarihi27 Ekim 1994
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 22 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satılık İphone 6s plus 16 gb konusunu başlattı (22 gün önce)
İPHONE 6S PLUS 16 GB İSTANBUL ELDEN TESLİM OLUR MART 2018 KADAR GARANTİSİ MEVCUTTUR FIYAT 2500 TL Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır. FIY... Mesaja git »
★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende P10 almayi dusunuyorum ama P10 plusla arasindaki kamera farkı nedir tam olarak ? Ben küçük telefon seviyorum bu yüzden alırsam p10 alacağım.... Mesaja git »
Samsung C7 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kaç günde gelir acaba ¿... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Kombine Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yokmu bilet devretmek isteyen... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Kombine Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
migros okul açık tribününden bilet arayorum devir etmek istiyen varsa pm... Mesaja git »
migros tarafına bilet arıyorum... Mesaja git »
migros tribününden bilet lazım uygun verebilecek pm... Mesaja git »
Benim telefonu ilk takışımda pc okudu ondan hata verdi devamlı şimdi okumuyor bile yardımcı olabilecek var mı ?... Mesaja git »
Bi erkeğin kendine yapabilceği en büyük kötülük: Aşık olmak başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Cok karamsarsín be kardeş karamsarlık insana biseykazandirmaz aksine kaybedersin... Mesaja git »
Bi erkeğin kendine yapabilceği en büyük kötülük: Aşık olmak başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Dostum üniversiteye git ne olacak eger birbirinizi harbiden severseniz zaten mesafeler sorun olmaz ki harbi bi sevgi ise ama pişman olacaksın yazmasza... Mesaja git »
Arkadaşları

inexo

Alisma

BiColaTesla

hekan55
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.164