Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
homebird
Gerçek AdEvren SARIBAY
Doğum Tarihi25 Nisan ****
MeslekÖğretmen
İlgi AlanlarıSatranç,Otomobil, Belgeseller
KonumÇorum,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Ocak 2006
2. el mesaj sayısı: 26
Son mesaj tarihi: 27 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Türkiye'nin terörle mücadelesini anlatan oyun: Soldier of the Universe başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Türkçe desteği olan oyunu çöp de olsa alıyorum. İyisine kötüsüne bakmadan parayı bastırıp almak lazım. Hem Türkçe hem de Türk firması. Eksikle... Mesaja git »
Başbakan: Rusya ile S-400 alımı için anlaşmaya vardık başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Bunun nedeni S 400 için Rusya dan gelen çelişkili beyanatlar.... Mesaja git »
Düşünsenize Türkiye'nin tüm problemleri bitmiş... başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Asıl saçmalayan sensin. Ekonominin iyi olduğunu söylemiyorum. Sadece kısa vadede düşünmeyin ülkenin potansiyeline bakın diyorum. Hem paranın değe... Mesaja git »
Ben de memnunum ama navigasyon olsa fena olmazdı hani... Mesaja git »
navimex i bilmem ama arkadaş arabasına navitech aldı, memnun kalmadı. Söktürüp sattı onun yerine pioneer aldı. Şu an onu kullanıyor memnunum diyor.... Mesaja git »
Düşünsenize Türkiye'nin tüm problemleri bitmiş... başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
İmrendiğiniz ülkeler bu duruma hangi aşamalardan geçip gelmiş? Kaç yıl, kaç yüzyıl sürmüş bu duruma gelmeleri? 25 yıl önce Türkiye ile ilgili" Ort... Mesaja git »
Türkiye ve Almanya'nın Alım Gücü başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
İmrendiğiniz ülkeler bu duruma hangi aşamalardan geçip gelmiş? Kaç yıl, kaç yüzyıl sürmüş bu duruma gelmeleri? 25 yıl önce Türkiye ile ilgili" Orta... Mesaja git »
Korsan Ç.E. - Fallout 4 Türkçe yama (ALPHA YAYINLANDI) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Türkçe desteği olan oyunları, paraya acımayıp, çöp de olsa alıyorum. Steam hesabim bunlarla dolu. Türkçe desteği olmayan oyunlar da kusura bakmasın, t... Mesaja git »
Roketin atmosferi yararak uzaya çıkması müthiş bir şey. Daha hayret verici olan dikine geri geri yere konması. Videolar insanda hayranlık uyandırıyor.... Mesaja git »
2018 model Honda Jazz yeni tasarım ve motorla ortaya çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yenilik adına ne var şimdi bu araçta? Aynı sakızı çiğnemekten yorulmadı honda! Dizelin devri kapanıyor anladık.Peki elektrikli medel nerede? Bari bir ... Mesaja git »
Arkadaşları

beyzade0606

lordford50

bahaman

xX.3B.Xx
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: KAÇMAZ FİYATA! Razer deathadder world of tanks
Alıcı: NighTBlues
Tarih: 18 Şubat 2017; 1:04:31
Yorum
Genel Puan

Tarih: 13 Şubat 2017; 19:38:37
Yorum
Genel Puan

Tarih: 13 Şubat 2017; 19:37:44
Yorum
Genel Puan

Ürün: Satılık ASUS MG279Q
Alıcı: cemil&mustafa
Tarih: 3 Ekim 2016; 0:45:03
Yorum
Güvenilir, ilgili bir arkadaş tavsiye ederim.
İmza
RÜYALARI GERÇEKLEŞTİRMEK UYKUDAN UYANMAKLA MÜMKÜNDÜR!
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Toyota

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.122