Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
A Lifetime
Gerçek AdEnes
Doğum Tarihi1 Temmuz 1996
KonumGaziantep
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 44
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 24 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
#JamesDonkeyİleÖzgürOl... Mesaja git »
telefondan garip bi sorun var sim kartında herhangi bi problem yok giden arama yapılabiliyor ama arama gelmiyor karşıdakine ulaşılamıyor diyor.simi de... Mesaja git »
Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | Wolfsburg 0 -3 Dortmund başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
formsuz bayerni kolay yenmemiz lazım... Mesaja git »
satıldı konusunu başlattı (23 gün önce)
Ram ve kasa hariç 3 yıllık sistem garantileri bitmiştir. FX8120 gigabyte ga 78lmt s2pt HD 7510 4GB DDR3 RAM 1333MHZ feel 550W psu seagate 500 7200rpm... Mesaja git »
Friends (1994-2004) - 21. YIL | Yoksa Yeniden mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
bende aynı şekilde bi solukta s3 e geçtim daha başladım üçe.Başlıyayım... Mesaja git »
The Flash (2014 - ) - 3. Sezon Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
bu diziyi 2.sezonda bırakmıştım iyikide bırakmışım yorumlara bakılırsa.West kardeşler intihar sebebi... Mesaja git »
SATILDI Sıfır Logitech G430 7.1 ses kartı konusunu başlattı (25 gün önce)
Kullandığım G430 un mikrofonunda sorun vardı logitech destek sorun ses kartında deyip yenisi yollamıştı.Hiç kullanılmadı.Başka kulaklıklardada çalıyor... Mesaja git »
Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | Wolfsburg 0 -3 Dortmund başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Urawa Red Diamonds için link isteyenler pmn atabilir.... Mesaja git »
Westworld (2016) | HBO başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
10.bölümü şimdi bitirdim.Kafamda deli sorular.Çekik gözlü kasabı öldürmek istiyom acaba yoksa odamı bizim bernarda aynı kaderi paylaşıyor diye düşünme... Mesaja git »
Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | Wolfsburg 0 -3 Dortmund başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Ballspiel-Verein Borussia 1909 e.V. Dortmund veya kısaca BVB şeklinde bilinen Almanya'nın Dortmund şehrinde kurulu spor kulübüdür. Ballspielverein... Mesaja git »
Arkadaşları

Kıdemli Yarbay

Syronwar
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILDI Sıfır Logitech G430 7.1 ses kartı
Alıcı: J. R. R. Tolkien
Tarih: 31 Temmuz 2017; 23:57:20
Yorum
Şanlı Urfa'dan İstanbul'a 3 gün içinde PTT ile ürünü teslim etti sağolsun. Önce ücreti ödedim. Güvenilir ve sağlam bir arkadaş. Ürün kusursuz. Sanırım kutusundan bile çıkarılmamış, sıfır :)
Genel Puan

Ürün: NOCTUA NH-D14 160TL
Alıcı: rakcay
Tarih: 12 Temmuz 2017; 16:40:48
Yorum
Önce havale sonra ürünü teslim aldım.Herşey için teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: [SATILDI]xbox one FIFA 17 kod 60Tl
Alıcı: suleymanbegic
Tarih: 21 Haziran 2017; 17:26:55
Yorum
Sorunsuz alisveris oldu . Enes kardesime cok tesekkur ederim. Once odeme yapmama ragmen sorunsuz sekilde kodu gonderdi. Guvenle alisveris yapabilirsiniz...
Genel Puan

Ürün: ASUS HD 7950 DirectCU TOP V2 370TL
Alıcı: xeaster
Tarih: 5 Haziran 2017; 16:01:00
Yorum
Arkadaş fiyatta sağolsun yardım etti. Üründe sıfır ayarında tertemiz çıktı. Gözü kapalı alışveriş yapabilirsiniz.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
eNss
Dünyadan Futbol
Ballspiel-Verein Borussia Dortmund
Anakart
MSI
Sabit Disk
Western Digital
Ekran Kartı
Asus
Modem
Airties

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.141