Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bullx
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi2 Ağustos 1988
Konumİstanbul,Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Alınık G710 MX Blue konusunu başlattı (4 gün önce)
Sadece istanbul içindeki arkadaşlar pm atarlarsa sevinirim. varsa sıfır (zor ihtimal), sıfır harici garantisi olan ürün tercihimdir.[size=2][b][... Mesaja git »
Hayatım ciddi Tehlikede! (Ss'li) Her an öldürülebilirim başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
bir yerde yazılım projesinden bahsetmişsin. ilahiyatcıyım demiştin bir konuda. hangi dil üzerinden ne iş yapıyorsun merak ettim edit:... Mesaja git »
Hayatım ciddi Tehlikede! (Ss'li) Her an öldürülebilirim başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
kışkırtmamak için gel beni öldürceksen öldür denir mi güzel kardeşim? açık açık "uzandım, gel" mesajı vermişsin adama. ben o adamın yerinde ... Mesaja git »
Hayatım ciddi Tehlikede! (Ss'li) Her an öldürülebilirim başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
korkudan beni öldürceksen öldür yazmış adam https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/71/1f/26/711f26c0212caf177e6e78ef4769cd54.jpg... Mesaja git »
Hayatım ciddi Tehlikede! (Ss'li) Her an öldürülebilirim başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
ben inanmıyorum o kadar profesyonel olduğuna. bizim ülkedede var böyle barzo tipler gitmiştir ukraynaya mermiyi yiyip oturmuştur yerine korkma okadar.... Mesaja git »
adam sağ kalırsa geri dönüp seni vurma ihtimalı var. theo kardeşimizin anlattığına göre bulunduğu ülkede m16 sı vs var. sonra say hello to my little... Mesaja git »
açtığın konulardan belliydi başına gelicek olduğu hemen adama ulaşıp 2000 dolar teklif edeceğim.now you got a problem bro... Mesaja git »
PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI. başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
true motionu kapatmama rağmen kodi de halen harketli sahnelerde donma oluyor. gerçekten sinir bozucu bir durum. yokmudur bunun bir çaresi?... Mesaja git »
Erdoğan: "Bakalım sizin uçaklarınız Türkiye'ye nasıl inecek" başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
İnsanların orda kurulu bir düzenleri vardır dönemezler donmelerinide beklemem şahsen... Mesaja git »
Erdoğan: "Bakalım sizin uçaklarınız Türkiye'ye nasıl inecek" başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Teröristin anlamını biliyorum kardeşim, aynısını senin için söylemek zor Benide terörist ilan ette rahatla bari Kafa güzelmiş allaha emanet... Mesaja git »
Arkadaşları

umut_baris

Fhistle-X

38Karaca38
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Motosiklet
Kawasaki
İşlemci
Intel
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
Western Digital
Ekran Kartı
Gigabyte
Modem
Asus

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.281