Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bullx
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi2 Ağustos 1988
Konumİstanbul,Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 7 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
fx 6350 + 970a ud3p + ram + sıvı soğutma başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
daha önce edtracker satın aldım, güvenilir arkadaş... Mesaja git »
Crysis 1 MP oynamak isteyen varmı? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
BUMP... Mesaja git »
rainbow six siege başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
oyundan dolayı olabilir ubisofta ticket at, ubisoft oyunları batırmakta 10 numaradır... Mesaja git »
Gearbest Türkiye Hızlı Kargo Ana Konusu [İnter By MNG Kargo] başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
hocam bu sadece hızlı kargo ilemi oluyor, normal takipli kargoda benzer sıkıntı yaşarmıyız?... Mesaja git »
Gearbest Türkiye Hızlı Kargo Ana Konusu [İnter By MNG Kargo] başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
hocam kimse bunu yapan sallayalım mailleri, dolduralım şikayetleri. bende drone almayı düşünüyorum hangi kargo seçeneğinde oluyor bu iş?... Mesaja git »
Gearbest Türkiye Hızlı Kargo Ana Konusu [İnter By MNG Kargo] başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
bunu buraya değilde, tüketici haklarına yazmanız gerekmiyormu?... Mesaja git »
Cam Filmimi Sökmüyorum Sıkıntısı Olan Varsa Gelir Söker başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE SA, diye konuya başladığını görünce kesin barzo bmw sahibidir dedim içimden. yanılmamışım... Mesaja git »
Aylar önce indirip warbandi yükledim Tek kelimeyle mükemmel. Şimdi bannerlordun da bu şekilde basarılı olmasını umuyorum. Co op lazım ama, getir... Mesaja git »
iPhone X'in yapıp Xioami mi5/6'nın yapamadığı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
fiyatların yüksek olması konusuda devlete sallayın birader, bundan 2 sene önce 1900 liraya amerikadan aldığın telefonu burada 3500 liraya alıyordun. a... Mesaja git »
iPhone X'in yapıp Xioami mi5/6'nın yapamadığı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
en başta kamera, ne yazıkki ayfonların kamerası baya iyi... onun harici mi6 harbi güzel telefon, yurt dışından alınırsa 1300 liraya falan geliyor di... Mesaja git »
Arkadaşları

umut_baris

Fhistle-X

38Karaca38
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Motosiklet
Kawasaki
İşlemci
Intel
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
Western Digital
Ekran Kartı
Gigabyte
Modem
Asus

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.087