Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bullx
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi2 Ağustos 1988
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
eyvallah hocam teşekkürler bilgiler için... Mesaja git »
PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
eyvallah hocam, peki kodi de 1920x1080 50hz yazması normalmi? bu durumda kodi den tam olarak 4k film izleyemeyeceğim anlamına mı geliyor?... Mesaja git »
PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI. başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
49PUS7101 aldık 2 gün kadar oldu, usb den film izlerken hareketli sahnelerde birtek bende mi problem var anlamadım? ara ara donma oluyor vlc player k... Mesaja git »
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
bütün portlar açık olmasına rağmen nat strict olarak görünüyor bu problem birtek bende mi var? Superonline kullanıcısıyım... Mesaja git »
PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI. başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
valla denemedim geç saat diye fazla. chrome, es file browser ve kodi yi sorunsuz kurdu. chrome uygulamarda çıkmayınca dedim aha bug falan oldu herhald... Mesaja git »
PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
benden ekleme, televizyonda google play hesabı ile giriş yaptıktan sonra bilgisayardan chrome üzerinden vs google playe girip chrome diye aratıp ciha... Mesaja git »
DrOyun çekilişine katılmak istiyorum... Mesaja git »
İskenderun'da öpüşen çifte kimlik soruldu başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
çiftin yaptığı doğru değil onlar artık öpüşme faslını geçmişler bana göre, motorcu ise sopalık... Mesaja git »
Erdoğan: Bu hayırcılar var ya, bunlar sadece laf üretir başlıklı konuyu favorilerine ekledi (16 gün önce)
Yalakalık doğuştan geliyor ABD’deki Brown Üniversitesi’nin araştırması Neuroscience dergisinde yayımlandı: “Bazı insanlar, ‘yalakalık’ geniyle doğ... Mesaja git »
çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Arkadaşları

umut_baris

Fhistle-X

38Karaca38
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Motosiklet
Kawasaki

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.064