Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
lofer_freud
Gerçek Adlofer freud
Doğum Tarihi1 Şubat ****
Konumİstanbul,Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 22 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Space Soldiers, Esl One Cologne 2017'ye katılmaya hak kazandı. başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Vay beeeee. Çok sevindim. Valla hiç bir maçını kaçırmam takımın. Umarım bu seviyelerde kalır ve fenomen olurlar.... Mesaja git »
Zotac GTX570 AMP! Edition - 270₺ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Kart tarafımdan alınmıştır. Denedim ve güzel çalışıyor. Kendisine teşekkürler.... Mesaja git »
Bir cafeci olarak AMD ekran kartlarımda sıkıntım var. başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
+12 Tek kanaldan verilen Amperi ölçme yöntemi nedir acaba?... Mesaja git »
İhtiyaç duyulan watt değerinden fazla watt değerine sahip olmak daha sağlıklı kaidesi ile yaptığım araştırmada, PSU fiyatlarının da müşteri ihtiyaçlar... Mesaja git »
Goldun Sitesinden Alışveriş Yapmak başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Dostum 2012 senesinde aynı gün teslimat ürünü almıştım. Akşama kargo numarası paylaşırlar diye düşünürken, ödemenin onaylanması(tam bu şekilde değil d... Mesaja git »
Güç kaynağında %80 Verimlilik ve 80 Plus Sertifikası Başka Şey Mi? başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Forumdaki benzer konulardaki güç tüketim sorularında da tavsiye edilen 550W 600W PSUlar genelde.Zaten bir kere alınıyor ve uzun süre kullanılıyor, iyi... Mesaja git »
Güç kaynağında %80 Verimlilik ve 80 Plus Sertifikası Başka Şey Mi? başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Yaptığınız hesaba göre elimdeki güç kaynağı sisteme yetiyor. En azından bir kaç ay sorunsuz idare eder gibi. Ben de o sürede biraz daha araştırma yapa... Mesaja git »
Yanıtınız için teşekkürler. O zaman ürünü biraz daha incelemeye alayım. Alacağım Rx580 için de yeterli olur mu güç kaynağım? Sorma nedenim şu, İnv... Mesaja git »
Merhabalar. Sistemim İşlemci:R5 1600 Anakart B350 Tomahawk Bellek Tek Slot 8 Gb Ekran Kartım:HIS HD 5750 IceQ Güç Kaynağı:Tauro 80plus 500w şeklinde.... Mesaja git »
Dust 2 ne zaman yenilenecek? başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Haftaya belli olur.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: INTEL G3258 Garantili Faturalı
Alıcı: yalnızkral
Tarih: 28 Nisan 2017; 9:46:30
Yorum
hızlı kargo temiz ürün ilgili satıcı sorunsuz alışveriş teşekkeürler :)
Genel Puan

Ürün: SATILIK KİNGSTON 4 GB DDR3 1333 MHZ BELLEK
Alıcı: onuer
Tarih: 28 Nisan 2017; 9:45:14
Yorum
Sağolsun, ilgili ve anlayışlı bir arkadaşımız. Uygun fiyata kargo ile gönderdiği için ayrıca güzel oldu. Paketleme olsun, ürün olsun hiçbir sıkıntı yok. tekrar teşekkür ediyorum kendisine :).
Genel Puan

Ürün: SATILIK AMD İÇİN GA-MA785GMT-UD2H ANAKART VE BİR PİNİ KIRIK 2 PİNİ EĞRİ AMD PHENOM II X2 545
Alıcı: apocalypse
Tarih: 21 Nisan 2017; 16:11:50
Yorum
Genel Puan

Ürün: SATILIK AMD İÇİN GA-MA785GMT-UD2H ANAKART VE BİR PİNİ KIRIK 2 PİNİ EĞRİ AMD PHENOM II X2 545
Alıcı: apocalypse
Tarih: 21 Nisan 2017; 16:11:20
Yorum
Genel Puan

Ürün: SATILIK MSI Z97 PC MATE 3000MHz(OC) DDR3 LGA1150 ATX
Alıcı: batuhan4161
Tarih: 19 Nisan 2017; 15:10:10
Yorum
hızlı kargo güvenilir satıcı alışveriş yapılabilir.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125