Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
lofer_freud
Gerçek Adlofer freud
Doğum Tarihi1 Şubat ****
KonumAmasya,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: 21 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SATILIK GSKILL 8GB RipjawsV Kırmızı DDR4 2400MHz konusunu başlattı (6 sa. önce)
Merhabalar, 19 Nisan 2017 tarihinde satın aldığım başlıktaki 8 GB tek modül DDR4 rami satıyorum. Alalı bir ayı yeni geçti, temiz kullanıldı. Hali haz... Mesaja git »
Vatan bilgisayar kdv indirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
İndirimler ile fiyatlar biraz normale dönmüş. 672 TL ye 1050ti aldım.... Mesaja git »
X.M.P. açmam gereklimi başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Siz bahsedene kadar bu özelliği bilmiyordum. Siz yazınca aydınlanmış oldum. Size bir sorum olacak. Ben ryzen1600 ve 3200oc bellek kapasiteli B350 Toma... Mesaja git »
Nispeten Uygun Fiyatlı Sıfır Ekran Kartı Takip Konusu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 gün önce)
Arkadaşlar merhaba. Gördüğüm kadarı ile forumda hala kart bulamayanlar var. Bu başlık altından sıfır ve eski fiyatlara yakın gelen (normal) kartların ... Mesaja git »
Sizce 4790K alıp yola devam mı yoksa 7700K+ komple sistem mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
4790K son zamanların fenomen işlemcisi. 4790K... Mesaja git »
Zotac GTX570 AMP! Edition konusunu başlattı (3 gün önce)
Herkese merhaba, Referans tasarımdır, satış sebebim yeni bir kart alacak olmam, fiyat 270 TL ' dir. Ürünü kutusu ile göndereceğim. Referansı benden fa... Mesaja git »
'Sonicman' Arkadaşımız Vefat Etti başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.... Mesaja git »
Kaç Report Overwatch'a Gönderir? başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Şu an günde 6 kişi yetiyor. Ayarsız Abinin Hileci ile röportaj konusunda geçiyordu. Hileci önceden 11 kişi reportlayınca OW ye düşüyorduk şimdi 6 ya d... Mesaja git »
Yazdıklarından bir şey anlaşılmıyor pek. Benim çıkardığım sonuç. Soğutucunun bakır tarafını çizmişsin. Bir şey olmaz. Performans kaybın ise soğutucuyu... Mesaja git »
sızan gta 6 görselleri ekran kartlarını hazırlayın ! başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Hahahahah, İlk resimde yine bir şeylerden kaçan insanlar var. GTA işte bu... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: INTEL G3258 Garantili Faturalı
Alıcı: yalnızkral
Tarih: 28 Nisan 2017; 9:46:30
Yorum
hızlı kargo temiz ürün ilgili satıcı sorunsuz alışveriş teşekkeürler :)
Genel Puan

Ürün: SATILIK KİNGSTON 4 GB DDR3 1333 MHZ BELLEK
Alıcı: onuer
Tarih: 28 Nisan 2017; 9:45:14
Yorum
Sağolsun, ilgili ve anlayışlı bir arkadaşımız. Uygun fiyata kargo ile gönderdiği için ayrıca güzel oldu. Paketleme olsun, ürün olsun hiçbir sıkıntı yok. tekrar teşekkür ediyorum kendisine :).
Genel Puan

Ürün: SATILIK AMD İÇİN GA-MA785GMT-UD2H ANAKART VE BİR PİNİ KIRIK 2 PİNİ EĞRİ AMD PHENOM II X2 545
Alıcı: apocalypse
Tarih: 21 Nisan 2017; 16:11:50
Yorum
Genel Puan

Ürün: SATILIK AMD İÇİN GA-MA785GMT-UD2H ANAKART VE BİR PİNİ KIRIK 2 PİNİ EĞRİ AMD PHENOM II X2 545
Alıcı: apocalypse
Tarih: 21 Nisan 2017; 16:11:20
Yorum
Genel Puan

Ürün: SATILIK MSI Z97 PC MATE 3000MHz(OC) DDR3 LGA1150 ATX
Alıcı: batuhan4161
Tarih: 19 Nisan 2017; 15:10:10
Yorum
hızlı kargo güvenilir satıcı alışveriş yapılabilir.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109