Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
NaturalBornKillaz
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 37 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TLcard ile market ve akaryakıt alışverişlerinizde 15 TL puan hediye! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
225/15 yüzde 10 bile değil.Şu taksitler olmasa direkt axesse geçicem.... Mesaja git »
1000 TL lik Correfoursa alışverişinize 250 TL hediye puan başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Sarı kızda satıyor carrefour, dahil mi acaba?... Mesaja git »
RED DEAD REDEMPTION 2 || PLAYSTATION ANA KONU || başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Bizi hangi ileri zekalı ingiltere psn ine yamadıysa ona en içten sevgi dileklerimi gönderiyorum... Mesaja git »
Buna da şükür deyip gene akp ye verirler... Mesaja git »
Pkklılara ses çıkaramayan akkurtlar gene şaşırtmadı.Kesin 15-20 kişi saldırmışlardır.... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aatıf ilk günlerine geri döndü gene... Mesaja git »
Marvel izin vermiyormuş, buna kargalar bile güler Rockstar zaten yapsa gta v'de yapardı Bunların yaptığı iş maaşlarını alıp,başka departmanlarda... Mesaja git »
Silinsin başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İnşallah olur, bir iş yaptırıcaz diye 40 takla attırıyoruz... Mesaja git »
Yemeksepeti Maximum 15/30 Kodu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aldım teşekkürler... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İnşallah kendini taraftar zannrden bu gerizekalılar fişlenir de bir daha maça alınmazlar.Şu zararı bu takıma hakemler bile veremez.... Mesaja git »
Arkadaşları

sadr1985

ahawa
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.139