Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tonisıtark
Gerçek AdToni Stark
Konumİzmir,Çeşme
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 54
Son mesaj tarihi: 5 yıl önce
Son giriş tarihi: 9 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ASUS TRANSFORMER PRIME TF201 + DOCK ÜNİTESİ başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
PES 2014 MÜ,FİFA 2014 MÜ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Aynen katılıyorum bir PES serisini oynamış biri olarak rezalet bir oyun olmuş oynanış açısından PES2014. Hele o arada frame düşmeleri ve paint görün... Mesaja git »
★★★ LG G2 ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
teşekkürler denemek lazım... Mesaja git »
★★★ LG G2 ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Arkadaşlar telefon NTFS diski görmüyor mu? fat32 li diski görüyor ama ona da fullhd filmi malümünuz atamıyoruz. Harici flash belleğe fullhd film attık... Mesaja git »
iptal.... Mesaja git »
+++++++AVEADAN FATURALI HTC ONE++++SİYAH++1289 TL başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Mortal Kombat 9 Komplete Edition PC - Ana Konu (ÇIKTI) başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Oluyor hocam.... Mesaja git »
Mortal Kombat 9 Komplete Edition PC - Ana Konu (ÇIKTI) başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
sağol dostum. ;)... Mesaja git »
Etmez mi hocam Daha rahat oynayabiliyorum oyunu.... Mesaja git »
Arkadaşın tavsiyesi üzerine bende Arcade Stock dan satın aldım. Mortal Kombat ve Street fighter da denedim ve sonuç mükemmel Süper ötesi Eski atari ... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125