Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
İnception77
Gerçek Adbilal özen
Konumİstanbul, Sultanbeyli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 127
Son mesaj tarihi: 6 ay önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
dostlar s7 edge aldım android oreo süürümü gelmedi mi bu tellefona ?... Mesaja git »
WhatsApp Spor Grubu başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
beni de alırsanız sevinirim dostlar... Mesaja git »
beyler bir sakin olun altyapı öyle hemen bütün takımı 18-22 yaş arası futbolcularla doldurmak ile olmaz olmuyor avrupa da güney amerika da bile bunu b... Mesaja git »
Routor alacağım bütçemiz maksimum 200 lira başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Hocam bir kaç örnek model yazabilir misiniz routor veya routor modem olarak size zahmet... Mesaja git »
Routor alacağım bütçemiz maksimum 200 lira konusunu başlattı (bir yıl önce)
Selamün aleyküm donanım haber sakinleri nasılsınız bana şu acces point ve routor işini bir güzelce anlatır mısınız bu durumda ben en ucuz cözüm için... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Neto ansaldi ve Emre mor sıradakiler... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Aldık zaten opsiyon kiralık falan göstermelik bunlar... Mesaja git »
Elia dan iyisini aldık zaten valbuena... Mesaja git »
Özelliği mi yok? Yalnız sezon ilerledikçe bu tespitte yanıldığını anlayacaksın benim istediğim dirar Türkiye liginde çok gol atar... Mesaja git »
Rahat olun Isla ligin en iyi sağbeki ve hırsı ile de süper Bireysel olarak bakarsak durum şu Ligin en iyi kalecisi muslera ve onur gs ve ts en kö... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

sktem

17_eddy
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: referans ilanı
Alıcı: leker
Tarih: 7 Mayıs 2012; 11:55:40
Yorum
Genel Puan

Ürün: referans ilanıdır
Alıcı: sktem
Tarih: 3 Mayıs 2012; 14:34:29
Yorum
Kardeşim rahatsızlığına rağmen çıkıp geldi.Kendisine sonsuz teşekkürler.Çok değerli bir arkadaşımız.Malzemeleride kaliteli ve sorunsuzdur.Kendisine sağlık bol huzurlu günler dilerim.
Genel Puan

Ürün: Referans ilanı
Alıcı: DaRKN'
Tarih: 27 Nisan 2012; 16:35:39
Yorum
Sorunsuz alışveriş, teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Asus z68 v-lx Muthiş fiyat Sıfir garantili
Alıcı: MPS-55
Tarih: 26 Nisan 2012; 23:13:54
Yorum
Güzel bir alışveriş oldu...Güvenilir bir arkadaşımız...
Genel Puan

Ürün: REFERANS İLANI
Alıcı: bmax
Tarih: 26 Nisan 2012; 11:40:50
Yorum
İmza

Hakkında
Kenan Yaralı: "Trabzonspor'dan bizim maç için teşvik primi teklifi geldi."

Ümit Karan: ""Sezer'e pas vermek istemedim, Trabzon'a gol atmak istemedim. Fenerbahçe’nin şampiyon olmasını istemiyordum.

Bülent Uygun'dan Trabzonspor Avukatı'na; "Bana teşekkür etmelerinin sebebi, Trabzonspor'dan gelen 1 Milyon $'lık teşviği engellemiş olmam!"

İbrahim Akın: "Savcı Mehmet Berk, kendi istediği gibi ifade vermemi istedi. Yoksa tutuklanacagımı söyledi. Mehmet Berk'e bedduam var benim içim rahat... "

Mehmet Yıldız: "Soyunma Odası koridorlarında TS'li yöneticilerin teşvik gönderdiklerini duydum, Başkanıma söyledim."

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109