Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ayberk228
Gerçek AdAyberk Çetin
Doğum Tarihi22 Haziran 1990
MeslekMezun ( İşletme Yüksek Lisans)
İlgi AlanlarıPC,FUTBOL,PES6,PES2016,GALATASARAY
KonumEskişehir,Tepebaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 31 Aralık 2005
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Öldürülmek üzereyim başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hacı hacı tekkede, hoca hocayı camide, deli deliyi dakkada bulurmuş. Böyle tiplerle uğraşmanız için ununuzu eleyip asmanız gerekiyor. Lakin iş ciddi b... Mesaja git »
En İyi Android Navigasyon Programı Hangisi Tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Bende samsung e5 kullanıyorum. Zaman zaman maalesef uyduya geç bağlanma ya da bağlanamama problemi oluyor. Tel'in tek sıkıntısı bu.... Mesaja git »
Berberlerin 15 TL ye Saç Kesmesi ? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
10 tl'ye işi bitiriyorum. 20 tl ve üzeri beni bozuyor. Burada rekabet çok fazla olduğu içinde 10-20 tl arası fiyatlar.... Mesaja git »
Logitech G430 Kulaklık Çekilişi - Kazanan fokof - başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Şuan ihtiyacım da var. Çekilişe katılmak istiyorum.... Mesaja git »
Hocam hemen hemen aynı noktadayız :) ttnet şimdilik güzel gidiyor. ben 2'yi 5 gece reset atıp 2.10'da indirmeye başladım 2 günde aynı şeyi yap... Mesaja git »
AKK'ye yazıldı galiba. 37 gb olmuşum. Batman oyunu sağolsun. 2.05 ile 7.50 arası gerçekleştirdim. G**te gelcez gibi hayırlısı :D... Mesaja git »
ttnet'te olup mutlu olanlar ben gibi mutluluk inş çabuk bitmez. bence indircekleriniz varsa abanın :D diğer issler napmış öyle. ttnet'in müşteri çekm... Mesaja git »
Sorunsuz bir şekilde kullanıyorum son güncellemeyi. Windows update üzerinden yaptım. Tek noksanlık olan yazı font, büyüklük vs güncellemesini bekli... Mesaja git »
Yok hocam; Full HD 1920×1080 kullanıyorum.... Mesaja git »
Yazı tipi, yazı boyutu, menü yazı boyutları vd. herşeyi halledebiliyorduk. Özel ölçeklendirme yaparak ve internetten yazı tipi indirerek sorunu çözdüm... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Adam gibi adam ATAM!

Hayatında hiç 9 voltluk pile dil değdirmemiş adamlar, gelmiş bize doksanlardan bahsediyor.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Toyota
Mobil cihaz
Samsung Galaxy E5
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
TV
Samsung
Ses Sistemi
Creative
GPS, Navigasyon
Next YE-G 535
Dünyadan Futbol
Chelsea FC
Kulaklık - Amfi
Creative
Basketbol
Galatasaray
İşlemci
Intel
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
Seagate
Ekran Kartı
Sapphire
Modem
Airties
Beyaz Eşya
Arçelik
Milli Takımlar
Turkiye
Hakkında
Olgunlaşmak hiç bir şeye şaşırmamaktır.

Dostoyevski

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.156