Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
This is it
Gerçek Advedat koç
Doğum Tarihi17 Ekim 1986
Konumİstanbul, Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 44
Son mesaj tarihi: 28 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
*** IPHONE 7 & 7 PLUS KILIF VE AKSESUAR ANA KONU*** başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Daha kalitelileri var ama sen bilmiyorsun bence. Simdilik aklima gelenler; Veruscase.com.tr Ringke.com.tr... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Günde %1 sarjin ya gider ya gitmez. Bluetooth fazla güc harcayan bi teknoloji degildir. Sonucta o koluna taktigin bileklik mercimek kadar bataryasiyla... Mesaja git »
[DHTUBE=https://youtu.be/9HnDKr2hROY]... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
An itibariyle yaşadığım bazı sorunlar bedeniyle 10.2.1 e geri dönmüş bulunmaktayım. Sorunlarım; 1. Home butonuna bastığımda bazen titreşim geliyo... Mesaja git »
Bende yok... Mesaja git »
ip7 home tuşuna basıyorum titreşim geliyor ama tepkime yok bircok kez oldu bu olay yarin aksama kadar daha sabredicem boyle devam ederse imzalar kapan... Mesaja git »
Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
.ipsw uzantılı ios yazilim guncelleme dosyasini indir ve dosyaya md5 kontrolu yaparak dosyanin duzgun bir sekilde indirildigini teyit et ve itunes uze... Mesaja git »
Bana sürelerin pek normal gelmedi. i6s 2 saat LTE uzerinden oyun oynadim. Yaklasik 1 saat kadar LTE safari gezinme. Oyun oynamasam 7 saatleri gö... Mesaja git »
6s bende bahsettigin hicbisey olmuyor 20 kere denedim... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Notebook
Apple
LOL
Rengar
Hakkında

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.125