Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sukrugzdm
Gerçek AdŞükrü Gezdim
Doğum Tarihi10 Kasım 1979
MeslekYönetici
İlgi AlanlarıHavalı Silahlar
KonumBursa,Osmangazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 23 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Bu arada v20 orjinal aksesuar, flip cover kapak, sarj kiti vs getirmeyen lg tr vintek batsin insallah bu kafayla, g6 lari satamayip bi taraflarina sok... Mesaja git »
Sonunda Oda İsyan Etti konusunu başlattı (4 gün önce)
Samsung kullanıcılarının soru, talep ve şikayet twitlerinden bıkan ceo yardımcısı Tansu beyde sonunda isyan etti http://mobil.hurriyet.com.tr/s... Mesaja git »
Ne adamsınız arkadaş, adamı isyan ettirdiniz.. Sonunda kapatmış :) şimdi kimi bulup kime yazacaksınız bakalım http://mobil.hurriyet.com.tr/samsun... Mesaja git »
Samsung’dan geri adım: Galaxy S8’in fiyatı düştü! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Mal Lg Tr de 3.700 liraya 4 gb g6 satmaya çalışıyor, çok eski iphone, eski s7 şimdi lg v20 kullanıcısı olarak bu telefon fiyatlarının bu hale gelmesin... Mesaja git »
3.5 jack girişi ve 4.5 g yok mu ben mi yanlış okudum :)... Mesaja git »
Yazın bişeyler gülelim başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10211027983550346&id=1077690576 Gülün biraz :))... Mesaja git »
[EVET ANA KONU] EVET HAYIRLI OLSUN! 🎉 ORTALAMA %51,4 EVET 48,6 hayır başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Ne yani hdp Allah var dese ben onlara inat olsun diye yok mu diyeceğim haşaa, bırakın artık bu sığ zihniyetleri sokmuşum hdp sine chpsine mhp sine... Mesaja git »
Bu kadar devlet ve belediye desteği ile kampanyalar yapıp, hayır diyenleri terorist, ateist diye yaftalamalarına ve videolar ile kanıtlı bir şekilde o... Mesaja git »
[EVET ANA KONU] EVET HAYIRLI OLSUN! 🎉 ORTALAMA %51,4 EVET 48,6 hayır başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Bu kadar devlet ve belediye desteği ile kampanyalar yapıp, hayır diyenleri terorist, ateist diye yaftalamalarına ve videolar ile kanıtlı bir şekilde o... Mesaja git »
Başım belada.lağım fareleri. başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
En temizi pcp tabir ettigimiz havali tufek ve guzel bir durbun alip balkondan tek tek avlayacaksiniz, tufek ses yapmaz 100 mt kadar cok etkilidir, hav... Mesaja git »
Arkadaşları

Gnardal
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
LG V20
Operatör
Türk Telekom
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PS4
Takım
Beşiktaş
TV
Panasonic
Klima
Airfel
Tablet
LENOVO
Notebook
HP
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Clash of Clans
SOKARCA

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109