Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sukrugzdm
Gerçek AdŞükrü Gezdim
Doğum Tarihi10 Kasım 1979
MeslekYönetici
İlgi AlanlarıHavalı Silahlar
KonumBursa,Osmangazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tr Garantili Ps4 Slim konusunu başlattı (3 gün önce)
Merhaba 1.250 Resmi Tr garantili, 2 aylık sıfır gibi, iş yoğunluğundan satılık, yanında kutu ve tüm ekipmanlar ile birlikte Bedilfield 1, Far Cry Pr... Mesaja git »
****FORD KA SAHİPLERİ Bİ FAN CLUB OLUSTURALIMMI?**** başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Benim sağ arkada takılı olarak mevcut, yanlarına kimse oturmayacaksa 2 tane bebek koltuğu sığar, arkası o kadar dar değil..... Mesaja git »
Kız konusu yardımınıza ihtiyacım var(Gelişme var) başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
17 sinde ne ciddisi aslan parçası, dur daha neler yasayip goreceksin, ayni yastaysaniz hic sansin yok, o kizin suan 25 yaslarinda manitasi vardir zate... Mesaja git »
★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Çok ilginçtir, her marka telefon kullanan biri olarak ve s7 den v20 ye sırf dac ve değişebilir batarya için geçen biri olarak, en severek kullandığım ... Mesaja git »
★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Arkadaş demeyin şöyle kapandı açılmadı diye, sabah işe gidiyoruz alarm çalmazsa yanarız :)) telefonu mu seviyorum, herhangi bir sorun yok, ama bu mesa... Mesaja git »
★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Güncelleme sonrası herhangi bir sorun oluşmadı benim tlf da... Mesaja git »
Çalışmaktan iğreniyorum başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1895043737176609&id=273354499345549 Feyz almak istenebilir... Mesaja git »
Parfüm, ruj, renkli kozmetik ürünleri ambalajı açıldıktan sonra hijyenik sebepler den dolayı iade alınmaz, yasa müşteriyi koruduğu kadar olmasada satı... Mesaja git »
Yapmayın arkadaşlar, ambalajı açılmış parfüm de cayma hakkı olmaz, ayrıca üretimi 2015 olan parfümün açılmadığı sürece 2020 yılına kadar raf ömrü vard... Mesaja git »
★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Güncellemeyi 4 gündür kullanıyorum bende olumlu olumsuz bir değişim yok, telefonlarınıza temiz sıfırlama yapmanızı tavsiye ederim, en azından sorun gü... Mesaja git »
Arkadaşları

Gnardal
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
LG V20
Operatör
Türk Telekom
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PS4
Takım
Beşiktaş
TV
Panasonic
Klima
Airfel
Tablet
LENOVO
Notebook
HP
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Clash of Clans
SOKARCA

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094