Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kozmoslu
Gerçek Admehmet köseli
Doğum Tarihi18 Mayıs ****
Mesleköğrenci
Konumİzmir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Metro 2035 \ ÇIKTI - 21 TL - başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
kitapyurdu'nda şuan %50 indirimli, karçırmayın.... Mesaja git »
The Exorcist (2016) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Başladı! William Peter Blatty'nin yazdığı aynı adlı romana dayanarak 1973 senesinde William Friedkin'in yönetmenliğinde '... Mesaja git »
STEPHEN KİNG ? başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bu adamın belli bir okuma sırası var mı? bağımsız sanırım tüm kitaplar? sis dizisi ile ilgimi çekti yazar. bu arada kapak tasarımla çok kötü be :(... Mesaja git »
yüzüklerin efendisi tek cildin yürek burkan fiyatı konusunu başlattı (14 gün önce)
90 TL dedi kitapçım. İnternetten baktım 82-88 TL arası. Çok fazla değil mi bu yahu? geçen sene 60 TL idi. :( alamıyorum... bu kitap neden bu kadar pah... Mesaja git »
15 Temmuzda Toplu Taşıma Neden Bedava başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
KPSS var o gün, iyi oldu. Para ve ulaşım kartı alamıyorduk yanımıza.... Mesaja git »
Kyk yurt depozito ne zaman yatar? başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Yattı mı hocam son durum nedir? Lazım bana para yahu daha bekliyorum ??... Mesaja git »
ROCKRIDER 340 ile 145 km yapılır mı asfalt yolda? başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
aynen alcam hocam. ps3'ü satayım bi. suluk, km sayacı vb tavsiyenide bekliyorum. 150 kmyi kaç saatte yaptınız bu arada?... Mesaja git »
Bornova toplu ulaşımı bilen arkadaşlar [ yardım] konusunu başlattı (21 gün önce)
haritadaki okula bornova izban'dan nasıl gidebilirim? tee izmir'in sonuymuş :( KPSS için gitmem gerekiyor...... Mesaja git »
ROCKRIDER 340 ile 145 km yapılır mı asfalt yolda? konusunu başlattı (21 gün önce)
bisiklet: arada orman, dağda sürmek istediğim için tur bisikletinden vazgeçtim. maalesef ikisini alacak paramda yok. günde hiç durmadan 25-30 km yürü... Mesaja git »
komik mi yahu neye gülüyorlar çekerken?... Mesaja git »
Arkadaşları

RΣΛPΣR

Kukuf
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
''Sükûnet varsa kelâmın, karanlık varsa aydınlığın, ölüm varsa yaşamın: özgürce uçabiliyorsa şahinin bir kıymeti olur.'' -ea'nın yaratılışı
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Oyun Platformu
PS3
PSN ID
sucukcu-

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172