Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
turkuaz999
Gerçek Admehmet kaya
Doğum Tarihi1 Ocak ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Donanımhaber için telefon onayı yapamıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Telefonunu düzelt demesi kolay olmuyor işte :(... Mesaja git »
Donanımhaber için telefon onayı yapamıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Tamam yazdım umarım değiştirmeme izin verirler.Daha telefonumu yeni aldım.ağda kayıtlı değil hatası veriyor.Sadece bende değil diğer samsung marka tel... Mesaja git »
Donanımhaber için telefon onayı yapamıyorum konusunu başlattı (9 gün önce)
Arkadaşlar bir ceptelefonumun numarasını yazarak üye olmaya çalıştım.Ancak telefonda ağda kayıtlı değil hatası veriyor.Mesaj gönderemiyorum alamıyorum... Mesaja git »
Arkadaşlar ben resmin bazı yerlerinin şeffaf bazı yerlerinin görünür olmasını istiyorum.Bunu nasıl yaparım? Aşağıda örnek verdim resmin gri olan kısım... Mesaja git »
Websitemi facebook a nasıl eklerim ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
mary sizin yazdıklarınızı görebiliyorum ama cevap yazamıyorum cep no onaylatmamı istiyor ancak yapamıyorum.Sizin e mail göndermeye çalıştım hata alıyo... Mesaja git »
Wordpress boş sayfa template nasıl yaparım? konusunu başlattı (bir ay önce)
Arkadaşlar wp site kurdum.Benim sorunum ben wp theme seçmek zorunda kalıyorum.İstiyorumki aşağı kayma çubuğu olmayan boş beyaz bir sayfa olsun.Ancak y... Mesaja git »
Wordpress 2 Adet Kesin Çalışan Film Botu 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sağol hocam :(... Mesaja git »
Wordpress 2 Adet Kesin Çalışan Film Botu 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam sitede pek çok video var.Ben teker teker değil hepsini eklemek istiyorum ama indirip yüklemeye kalkarsam çok zaman alır ve yer kaplar.ancak link... Mesaja git »
Ben şunu sormak istiyorum:İstediğim herhangi bir siteden videoları link olarak(yüklemeden)siteme ekleyebileceğim bir bot var mı?... Mesaja git »
Websitemi facebook a nasıl eklerim ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Güncel... Mesaja git »
Arkadaşları

fur ki

marly
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.108