Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
turkuaz999
Gerçek Admehmet kaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İninal kart ile bitcoin almak başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
@pokajy @dads15 isterseniz sorduğum soruyu okuyarak yanıtlayın arkadaşlar :)... Mesaja git »
[Rehber]Bitcoin & Altcoin Nasıl Alınır - Kripto Paralar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Başka çarem yok ininaldan almak zorundayım.Koinim sitesini tavsiye ediyorlar.Güvenilir site mi?Bilginiz var mı?... Mesaja git »
[Rehber]Bitcoin & Altcoin Nasıl Alınır - Kripto Paralar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar ininal kartımda(mastercard logosu var) para var bitcoin almak istiyorum.Bana güvenilir(mümkünse sizin satın aldığınız ve gerçekten bitcoin ... Mesaja git »
PCye Jingling den explorer virüsü girdi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bunlardan hangisini kullanmalıyım?Çok program önermişsin.... Mesaja git »
Slidejoy ekran kilitidi aç 1 cent kazan konusunu başlattı (2 ay önce)
Arkadaşlar nette biryerde görmüştüm.Slidejoy diye uygulama vardı.ekran kilidini açınca her açıştı 1 cent kazandırıyordu.Ben bu uygulamayı indirdim.Anc... Mesaja git »
PCye Jingling den explorer virüsü girdi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
eset nod32 antivirüs... Mesaja git »
PCye Jingling den explorer virüsü girdi konusunu başlattı (2 ay önce)
Arkadaşlar jingling 4.1.2 kullanıyorum.Kardeşim oyun oynarken antivirüsü kapatmış tabi jingling açıktı ordan explorer virüsü girmiş.Jinglingi açınca 1... Mesaja git »
İninal kart ile bitcoin almak konusunu başlattı (2 ay önce)
Arkadaşlar.Benim payeer hesabım var.Paypal kartım ve hesabım da vardı ama paypalin Türkiyeden çekilmesiyle artık kullanamıyorum.Bu yüzden payeer kulla... Mesaja git »
İninal karttaki bakiyeyi payeer hesaba aktarma başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Güncel... Mesaja git »
Arkadaşlar daha önce hiç hyip sitesine yatırım yapmadım.İlk defa yapmayı düşünüyorum.Yüksek kar verenler olduğu kadar insanları mağdur edenler de oluy... Mesaja git »
Arkadaşları

fur ki
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.145