Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
turkuaz999
Gerçek Admehmet kaya
Doğum Tarihi1 Ocak ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: 17 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Aşağıdan yukarıya doğru akan yazı yazmak başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Hocam tam olarak yazar mısınız nasıl yapıcam onu?... Mesaja git »
İnstagram takipçi arttırmak konusunu başlattı (21 gün önce)
Arkadaşlar instagram hesabı açınca takipçi arttırmak için google instagram takipçi yazınca pek çok site çıkıyor.Bunlara tek tek kullanıcı adımızı ve ş... Mesaja git »
Aşağıdan yukarıya doğru akan yazı yazmak konusunu başlattı (27 gün önce)
Arkadaşlar ekranın altından üstüne doğru akan yazı yazmak istiyorum.Ancak camtasia,after effect gibi programlarla olmuyor.Çok zorlanıyorum.Her yazıyı ... Mesaja git »
Memu emulator için gmail nasıl açılır? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ne dediğinizi anlayamadım?Çerez temizliğiyle alakası yok. Siz hangi versiyon bluestacks kullanıyorsunuz?... Mesaja git »
Memu emulator için gmail nasıl açılır? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Memuyu açıyorum play storeye giriyorum. Daha sonra otomatik olarak gmail açma bölümü geliyor.Ben daha önceden pcden açtığım gmail ile denemiştim gene... Mesaja git »
Mail açmak konusunu başlattı (2 ay önce)
Arkadaşlar nette pekçok mail açabileceğimiz siteler var.Mesela hotmail yandex gmail yahoo gibi.Ancak tekrar tekrar açmaya çalışınca sorun çıkıyor tele... Mesaja git »
Arkadaşlar resimlerden yapboz yapan ve onu otomatik çözen programlar oluyor.Böyle bir program biliyorsanız yazar mısınız*... Mesaja git »
filezilla bağlantı hatası konusunu başlattı (2 ay önce)
Arkadaşlar ücretli hosting aldım.Filezilladan bağlanmak istediğimde herşeyi doğru yapmama rağmen(youtubeda video izledim ordaki kişi yaptı bende aynıs... Mesaja git »
Memu emulator için gmail nasıl açılır? konusunu başlattı (3 ay önce)
Arkadaşlar memu isimli anroid emulatorü indirdim.Play storeye girmek için gmail gerekiyor.Bunun için de telefon nosu istiyor.Emulator içinde bir numar... Mesaja git »
Türk hosting arıyorum ücretli ! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşlar konu güncel ininal ile ödeme yapabileceğim bir hosting arıyorum türk olmalı lütfen yardım edin... Mesaja git »
Arkadaşları

fur ki

marly
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078