Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kompocyo
Gerçek Adhasan ödekbas
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni Civic Sedan 2017 almak istiyorum yorumlarınız nelerdir ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Daha önce Corolla aracım vardı sattım Honda'ya geçtim çokta memnunum.Sürekli araç hakkında bir karalama kampanyası var yok motor eski, yok kaporta zay... Mesaja git »
Yeni Civic Sedan 2017 almak istiyorum yorumlarınız nelerdir ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Yıl başında aldım çok memnunum aracın iç hacmi ve bagajı çok geniş, motoruna zaten diyecek bir söz yok Honda,kalkış biraz yavaş ama sonradan hızlanıyo... Mesaja git »
KGYS kırmızı ışık kontrolü yapar mı? başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Bende 2 ay önce ışık aniden yanınca geçtim Kurtköy tarafında ,ışık arkasında fotoğraf çeken kamera vardı bekliyorum gelecek diye :(... Mesaja git »
Sol ayakla frene basmak başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Yazın Antalya'ya giderken Akşehir belinde bir an dalgınlıkla yol boştu Allah'tan, araç otomatik frene sol ayağımla bastım herkes öne yığıldı ve bir tü... Mesaja git »
Booking.com %50 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Booking turdan otel araştırıyorum anlayamadığım husus Türkiye'deki tur şirketlerinin vermiş olduğu fiyatlardan çok fazla çıkıyor nedenin bilen varmı a... Mesaja git »
HONDA CİVİC 2017 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaşım tamam Honda 4 yıldızda kaldı olabilir, isteyen alır isteyen almaz bu herkesin kendi sorunu ben 3 yıldızda olsa alırım.Söz konusu güvenlik o... Mesaja git »
2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Son iki yıldır crystal paraiso verde resort hotel de kaldık, F/P oteli diyebilirim.Bu yıl temmuz ve eylüle yine gidecez nasip olursa.... Mesaja git »
Yeni aldığım aracıma cam filmi çektirmeyi düşünüyorum, özellikle donanım haber de yazılanlar benim için çok önemli fakat bakıyorum burası adeta pazarl... Mesaja git »
Arkadaşlar 2 ay önce bir ürün sipariş ettim, ürün daha elime geçmedi.Firmaya mesaj yolladım bana gelen cevap siparişiniz bize ulaştıktan 24 saat sonra... Mesaja git »
İyi günler:kampanya yapmış olduğunuz LLumar AT serisi ürünü piyasada biraz araştırma yaptım,fakat kalitesi çok düşük olduğu için önermiyorlar hocam aç... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109