Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kompocyo
Gerçek Adhasan ödekbas
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 10 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kaza geçirdim (17 Mayıs güncellemesi) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Sıfır aldığım araca 2 ay önce buna benze bir şekilde gelip vurdu kendini bilmezin biri benim çamurluk,tampon değişti aklıma her geldiğinde içinden bed... Mesaja git »
Kaput koruma hk. konusunu başlattı (4 gün önce)
Merhaba arkadaşlar 1 yıl önce sıfır araç aldım, taş sıçraması sonucu kaputta boya atması meydana geldi.Kaput koruması yaptırsam işe yararmı dersiniz.... Mesaja git »
Eds den ceza yediğim yol başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Geçenlerde bende 80'le geçtim oradan ceza gelir banada büyük ihtimal.Dikkatimi çeken 2 yada 3 km mesafelerle 3 tane kamera koymuşlar ilk kamera fotoğ... Mesaja git »
Arabaya zift sıçradı başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
3 yıl önce başımdan geçti arabanın her yeri zift kaplıydı oto yıkamacıya gittim gaz yağı ile temizlediler 50 tl verdim.Bu arada gaz yağı bulmaları çok... Mesaja git »
Honda Civic Kaporta Deformasyonu Problemi başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Yargıtayın tüketici lehine vermiş olduğu bir sürü karar var.Araç değişim yada iade durumu olsaydı dediğiniz gibi kararı bozulabilirdi.... Mesaja git »
Honda Civic Kaporta Deformasyonu Problemi başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bugün bir arkadaşın mahkemesi sonuçlanmış 12500 TL değer kaybı, 2500 TL tamir bedeli toplamda 15000 bin TL kazanmış.İstinaf ve Yargıtay süreci varmış... Mesaja git »
Lpg Gösterge Modül Sorunu. başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Daha önceki aracımda Atiker marka tüp takılıydı deposu silindirdi 150-160 km yol gidince 1 diş ışık sönerdi bu şekilde takip edebiliyordum, şimdiki a... Mesaja git »
Lpg Gösterge Modül Sorunu. konusunu başlattı (12 gün önce)
Arkadaşlar merhaba benim şöyle bir sıkıntım var depo 42 lt simit depo fulledikten sonra gösterge modülünde 4 yeşil ışık yanıyor buraya kadar normal de... Mesaja git »
--- F/P Doğal, sakin, huzurlu tatil arayanlar toplanıp yardımlaşalım başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Merhaba Nasip olursa bu yıl Fethiye de 1 hafta tatil yapacaz apart ayarladım şehir merkezinde neler yapabiliriz bir hafta boyunca.... Mesaja git »
Lastiğin Yanağındaki Deformasyon başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Benim başımıda geldi geçenlerde içinin fileleri görünüyordu araç 2017 model 14 bin km. Lastiğin sıfırı 460 lira idi sahibinden buldum adam sadece 650 ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078