Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Shark Power
Gerçek AdFatih
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Türk Gençlerinin Tembelliği Canlı Yayında İspatlanıyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
İnterneti boş beleş kullandığımız doğrudur.Fakat ben biraz da olsa genel kültürünü arttırmak için kullanmaya çalışıyorum ama genel kültür bu ülkede ka... Mesaja git »
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Geçmiş olsun elendik.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Necip bugün çok büyük oynadı.Takımı rahatlattı.Övgüyü de haketti.Avrupa maçlarında iyi işler başardı.Napoli deplasmanı dahil.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Oh be çok rahatladım.... Mesaja git »
STSL 24.Hafta | Beşiktaş-Kayserispor | 12.03.2017 - 19.00 başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Beck hayatının hücumunu oynuyor.... Mesaja git »
7 ADET STEAM KEY ÇEKİLİŞİ [ÇEKİLİŞ SONUÇLANDI] başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Katılalım... Mesaja git »
3 Adet Rastgele Steam Kodu Çekilişi [AÇIKLANDI] başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Kim demiş renkli rekabeti bitti diye.Son iki gündür son dakika golleriyle birbirlerine meydan okuyorlar ... Mesaja git »
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Paralel evrene gidelim.Bugünkü golü ele alalım.İsmail orta açıyor Beck vuruyor gol oluyor. Tam bir paralel evren ... Mesaja git »
Önümüzdeki 5 Yıl BEŞİKTAŞ DEVRİ olacak başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Yener dediyse doğrudur.... Mesaja git »
Arkadaşları

beyaz mı gazoz

Google Chrome

Ichimaru Gin

Themistokles

WALDER FREY

hompoy21

The Rodgers

jumprig

Millikan

Ace Hood

Rebic

Cowmeka
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Takım
Beşiktaş
Dünyadan Futbol
Everton FC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.110