Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Shark Power
Gerçek AdFatih
Doğum Tarihi4 Ağustos ****
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları14
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Vejetaryendim artık veganım başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Karbonhidratla kas gelişimi sağlayan eleman değil misin sen ya? Bu adam ne diyorsa onun tersini düşünün ve yapın beyler.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Caner-Müller eşleşmesi Robben'e göre nispeten daha iyi oldu.Robben'ın yanında çok statik kalıyor,Robben oynasaydı Caner'i uçururdu.Diğer tarafta da Ad... Mesaja git »
Hocam ben böyle bir muamele görsem tamamen soğurdum,içimde hiçbir duygu kalmazdı.Siler atar ve dönüp bakmazdım.Boşuna üzülüyorsunuz.Sadece ''insan'' o... Mesaja git »
Donanımhaber'de unutamadığınız olaylar,konular ve üyeler ? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Ulan bir kişi de model ve crysis dememiş diyecektim ki seni gördüm hocam.Buna da şükür.Her DH'linin aklına ilk olarak bunların gelmesi lazımdı... Mesaja git »
iddaa nın sırrı çözüldü KESİN ÇÖZÜM başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Bir ara bende çok oynuyordum.Bir gün düşündüm ulan zararımı kapatacağım ayağına daha çok zarara giriyorum kendine gel,sitedeki son paranı çek ve bu sa... Mesaja git »
Sevgilimin arkadaşları beni sevmemiş? Edit:Ayrıldık başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Seni arkadaşlarının düşüncesiyle yargılayacaksa bu işi direkt bitir hocam.Hiç arkana bile dönüp bakma.... Mesaja git »
KAS YAPMAYA BAŞLAMIŞTIM BIRAKTIM SS'Lİ başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bodybuilding bir hedefe,amaca bağlı süreç isteyen bir spordur.Kısa zamanda Arnold olacağını sananlar hayal kırıklığına uğruyor çoğu zaman.Sözüm meclis... Mesaja git »
Türk kızları sayesinde ülke gelişecek başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
İskilip şu anda bile küçük bir ilçe.O zamanlar mahallelere bile ayrılmamıştır.İskilipte oturan herkes birbirini illa ki tanıyordur yani.... Mesaja git »
Arkadaşları

Kama

beyaz mı gazoz

D@yWaLKer35

Google Chrome

Ichimaru Gin

Themistokles

WALDER FREY

hompoy21

The Rodgers

jumprig

Millikan

Ace Hood

Rebic

Cowmeka
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Takım
Beşiktaş
Dünyadan Futbol
Everton FC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.188