Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Shark Power
Gerçek AdFatih
Doğum Tarihi4 Ağustos ****
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Nisan 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları14
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
O değilde ben bu seneye kadar hayatım boyunca 4 CL wini görmüş adamdım.Bu sene üst üste 3 tane görünce bünye kabul etmedi.Şoktayım.... Mesaja git »
iPhone X'in yapıp Xioami mi5/6'nın yapamadığı başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Aynen hocam.Bende p1 kullanıyorum.Batarya kapasitesi olarak Lenovo dışında 5000mA'e çıkabilen marka pek yok.Benim için batarya 1.önceliktir.... Mesaja git »
iPhone X'in yapıp Xioami mi5/6'nın yapamadığı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Lenovo Vibe P1'im var.15 aydır kullanıyorum.Gayet memnunum.5000mA zaten bomba gibi.Savaş çıkarsa kılıfını çıkar at. Yapmadığı iş yok,hem de uzun ... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Evet,beyler.Acı ama gerçek.Bu sezonun finalini bugün yaptık.Artık CL'de ne yapabilirsek o.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Beraberliği bile hazmedemeyip takımın bekası için kavga eden bir takımımız var.Hırs iyidir,güzeldir.... Mesaja git »
Caner Erkin - Talisca Kavgası başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Kavga ettilerse de fena olmaz.Hırstan hep bunlar,güzel güzel.Ruhsuz olup para alacaklarına hırstan birbilerini yiyorlar.İki gün sonra barışırlar.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Hoşgeldin Lensss... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Babel,top oynamak için yıllarca Beşiktaş'a mı gelmeyi bekledin kral?... Mesaja git »
GS bu sene derbi kazanamaz başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Eleman 10 yıl dedi kardeş,yoksa bizde biliyoruz gs'nin daha çok kazandığını.O ssdeki amaç abartıldığı kadar ezici üstünlüğün olmadığını anlatmaktı.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Evet efendiler çıplak gözle tanık olduğum CL galibiyetlerini güncelliyorum 2007 Liverpool,Marsilya 2009 Manu 2016 Napoli 2017 Porto,RBL Yalnız şöyl... Mesaja git »
Arkadaşları

Kama

beyaz mı gazoz

D@yWaLKer35

Google Chrome

Ichimaru Gin

Themistokles

WALDER FREY

hompoy21

The Rodgers

jumprig

Millikan

Ace Hood

Rebic

Cowmeka
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Takım
Beşiktaş
Dünyadan Futbol
Everton FC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.195