Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
moondaye
Gerçek Adr s
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Mart 2012
2. el mesaj sayısı: 99
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
BURAYA BAKIN HAYATINIZ DEĞİŞECEK başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Herkesin bilinçlenmesi için dikkat çekici bir başlık açmalıydım.Şu iki linki sırasıyla incelerseniz osbirin bünyeye verdiği zararları duyunca tövbe ed... Mesaja git »
fight club filmi hayatımı bitirdi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Bu filmi izlediğim günden beri bağımlısı oldum. Yolda yürürken hep müziklerini dinliyorum ve filmi haftada 1 izliyorum. Bu film yüzünden bi ara her ş... Mesaja git »
Bildirim görünce mutlu oluyorum.. ( sagolun beyler ) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kardeş mutlu olda belki dua edersin tanımadan bana...... Mesaja git »
Hayat Felsefenizi Anlatan ,Söz ,Cümle .... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Benim : Hayatta en hakiki mürşit ilimdir fendir.... Mesaja git »
SATILIKI MONSTER ABRA A5 V1.1 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
ASUS X550VX Wireless Headset Hediyeli başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Revize olduğunda bilgilendirirmisin... Mesaja git »
BEDAVA İNDİRİM KODU İSTEYEN PARMAK KALDIRSIN başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
İndirim kodları çok dinamik ve anlık olarak değişiyor. Mesela bugün Boyner'den alışveriş yapacaksanız; 250TL alışverişte 50TL indirim kodu: HAZIRA... Mesaja git »
eGPU - notebookta harici masaüstü gpu kullanımı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
asıl olay notebookta harici masüstü ekran kartı çalıştırmak, duzeltme: egpu setup programi linki: https://drive.google.com/open?id=0B9ulA... Mesaja git »
Test sürüşü heralde demin yanımdan geçti. Istanbul kartal...... Mesaja git »
silinebilir başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Arkadaşları

VolkanElçin

sevdasokaqi

dedebaba001
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Allâh'ım! Eğer Sana Cehenneminden korktuğum için ibâdet ediyorsam beni cehenneminde yak. Eğer Sana Cennet'ini Arzuladığım için İbâdet ediyorsam Beni Cennetinden mahrum bırak. Seni sevdiğim için ibâdet ediyorsam Beni Cemâl'inden mahrum bırakma...Bir yer var doğrunun ve yanlışın ötesinde. Seninle orada buluşacağız ....
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.688