Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cinoktahan
Gerçek AdCihan Ceylan
Doğum Tarihi28 Mart ****
MeslekEdius Operator, Developer
İlgi AlanlarıPS, AE, 3D, EDIUS
Konumİstanbul,Bakırköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Mart 2012
2. el mesaj sayısı: 47
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hic Isınmayan Laptop Tavsiyesi konusunu başlattı (bir ay önce)
Selam. Casper laptopum var ama kucama bile alamiyorum yaniyor cayir cayir. casper degil cehennem resmen. bana hic isinmaya laptop tavsiyesi verirmisin... Mesaja git »
AverTV PBG 302AAAF5 TV Driver Lazim başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
tamam hallettim. arayanlar olursa AVerTV 203_AVerTV Studio 203 diye aratin indirin. işinizi görür.... Mesaja git »
AverTV PBG 302AAAF5 TV Driver Lazim konusunu başlattı (2 ay önce)
Selam. Avermedia AverTV PBG 302AAAF5 TV Kartı aldım. Fakat drvierini bir türlü bulamadim. Bu karttan kullanan arkadaslar varsa bana bi driverini atars... Mesaja git »
Paypal Kullananan Firmadan Ödeme Alacağım Yardım başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
aynı sorun bendede var bi cozum bulamadim. anca yurtdisindan banka hesabi acicaksin paypala oyle kayit olcaksin. ödeme alcaksan baska yollarida var en... Mesaja git »
[ALINIK] GA-8IG1000MK konusunu başlattı (3 ay önce)
Alınık GA-8IG1000MK anakart Temiz sorunsuz.. PM leri bekliyorum..... Mesaja git »
Paypal'a neden izin verilmedi? BDDK'dan resmi açıklama! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Yokmu bunun bi cozumu ya yurtdisina mi gidim de acim paypali ne edim yeter da gelsin artik paypalsiz yapamiyorum.... Mesaja git »
Paypal amerika telefon numarası istiyor? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
entropayden kredi karti acip paypali öyle kullanan varmis ama denemedim. bu işin kesin bi çözümüde yok heralde :/... Mesaja git »
Bilgisayar ile ne zaman tanıştınız? İlk oyununuz neydi? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
ilk bilgisayarim AMD Duron 800mhz 2001 yili. i7 kasam olmasina ragmen eski bilgisayarlari daha cok seviyorum arada 478 socket p4 topladim onu kullaniy... Mesaja git »
Bankalar/PAYPAL kur farkı cambazlığı ve ÇÖZÜMÜ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Entropay diye birsey duydum ingiltereden sanal kart actiriyormus. sonra o sanal kartla paypala vpn ile yurtdisindan kayit olup kullaniliyormus falan. ... Mesaja git »
Selam herkese. bende 3d printer a merak saldim. kücükten baslamak istiyorum. cd rom dan 3d printer yapacagim bu işimi görürmü? https://tr.aliexpres... Mesaja git »
Arkadaşları

Atalay35

Cape Agulhas

mrxpsp3

Nessarien

jacques1791

Butterflies

Supervisor_

CrimsoON6679

Aytaç K.

Minimazon

Magician_Man
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILDI. POWERCOLOR HD7850 PCS+ GDDR5 2GB 256BIT XXXTL
Alıcı: Cape Agulhas
Tarih: 16 Ağustos 2014; 16:43:13
Yorum
çok güvenilir, alışveriş öncesinde ve sonrasında her konuda çok ilgili ve yardımcı oldu, mesajlarıma itinayla cevap verdi. Şimdiye kadar yaptığım ikinci el alışverişlerinde en iyi paketleme ve kargolamayı yapan arkadaşım. Hiç tereddüt etmeden keyifle alışverişinizi yapabilirsiniz.
Genel Puan

Ürün: SATILDI. H100i Den Çıkma 2 ADET SP120 SIFIR FAN
Alıcı: CrimsoON6679
Tarih: 16 Ağustos 2014; 16:41:46
Yorum
Kaliteli satıcı kaliteli ürün özü neyse sözüde o olan birisi kargolamaya gelecek olursak ciddi bir emek harcamış her konuda güvenebilirsiniz.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.047