Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Faux Carnival
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Temmuz 2004
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 23 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Her firsatta UEFA Kupamizi kucumseyenler başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sen gercekten benim mesajlarimi okumuyorsun. "UEFA Kupamizi" demisim, yani bizim basarimizi kucumsediginizi soylemisim. Soylemediklerimi soylemis gi... Mesaja git »
Her firsatta UEFA Kupamizi kucumseyenler başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Halamin biyiklari olsa... Siz de kupayi aldiniz sayilir uzulme. Lyon'un ucagi dusse bence gecerdiniz turu. ... Mesaja git »
Kardes, sen olayi anlamamissin. Yazdiklarinin konuyla alakasi yok. Burada elestirilen basarimizi surekli kucumsemeniz, fakat bir turlu becerememeniz.... Mesaja git »
Ama sizin Uefa kupanız var :( başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Her firsatta UEFA Kupamizi kucumseyenler konusunu başlattı (bir ay önce)
...ve dalga gecenler. Yil olmus 2017, basarimizin yanina yaklasabilen yok. Saygilar.... Mesaja git »
Türkiye, Twitter'a en çok engelleme talebinde bulunan ülke oldu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Masallah, boyle devam insallah.... Mesaja git »
Problem ne? Yandas medya propaganda yaparken iyi... Hulo... Mesaja git »
Dolarını bozduranlar buraya baksın bi :) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Haydi cahil garibani gectim, bu ulkenin kurumlari dolar bozdurdu arkadas. Milli Savunma Bakanligi $300m karsiligi doviz nakdi TL'ye cevirmisti.... Mesaja git »
Evrim mufredattan çıkıyor. başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Konu Turkiye'nin ozeti olmus. Ibretlik.... Mesaja git »
WoW'a geri donus konusunu başlattı (5 ay önce)
Merhabalar, lvl 100 boost'u ile oyuna geri donmeyi dusunuyorum. Birkac konuda size danismak istedim: 1) Su an en buyuk PvP Turk realm'leri hangil... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: [FİYAT DÜŞTÜ!] 2 x 1GB KINGSTON DDR2 667Mhz RAM | 60 TL, KARGO BENDEN
Alıcı: bbsaa
Tarih: 19 Haziran 2010; 19:39:37
Yorum
İmza
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.160