Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ungalath
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Mart 2012
2. el mesaj sayısı: 41
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
beyler bana personel lazım. Gs ile açtım kariyeri 3 sezondur personel sıkıntısı çekiyorum. Altyapı ve as kadro için önerebileceğiniz personeller var m... Mesaja git »
FM 2017 Kelepir Oyuncular başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
ikinci sezon mehmet ekiciyi bonservizsiz almıştım. 3. sezona başlarken 8.5m euro ya newcastle a iteledim Andre Anderson u alabilirsiniz. Ocak 2018 ... Mesaja git »
AYSUN KAYACI : Benim oyumla çobanın oyu bir mi lafında haklı mı başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
tabi ki haklı değil. aynı mantıkla çobandan başka kimsenin et yiyememesi lazım ama hanım efendi kızımız antrikotları gömüyor haftada 3 defa. Bunlar ... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
sözde oyuncu yanlısı süpersonik iyi niyetli oyun siteleri acaba ne zaman haberini yapacaklar. Bekliyoruz bakalım [:\-]... Mesaja git »
NHL 17 EA Access'e Eklendi başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
crysis serisi pc de var zaten. Hem crysis olsa ne olur olmasa ne olur ?... Mesaja git »
Hakan Şükür kandırıldım diyemez miydi? başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
yuh size bee ulan 260 kişi şehit oldu 1500 küsür kişi gazi oldu. insanlar tankların altına yattılar, üstüne çıktılar sizin gibi kansız terörist deste... Mesaja git »
Sezon mu hardcore mu? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
https://forum.donanimhaber.com/diablo-3-hardcore-mod--61133980-2 https://forum.donanimhaber.com/diablo-3-season-sistemi-nedir--106372605... Mesaja git »
Overwatch [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Biz bunu çok tartıştık hocam. Keşke senin dediğin gibi olsaydı yada kanitlayabilecegim bir vidyo. El bittiğinde arkadasa genelde "al işte yine yarı... Mesaja git »
keşke elimde vidyo olsada inandırabilsem hocam atıyorum 50 maç attıysak 15 maç bu şekildeydi oyun ç... Mesaja git »
Ranked oyunlardan bahsediyordum hocam... Mesaja git »
Arkadaşları

mithrandil245

Dehşetengiz

Kaptan Piriz

LilTunechi

abisigurban

Mr. Jesus

Azrubel
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.156