Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ungalath
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Mart 2012
2. el mesaj sayısı: 41
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Allah'ın varlığına birliğine ve bütün kainatı yaratıp gözettiğine inanıyorsan zaten Ay'ın ikiye bölünmesi hiçbir şey. Çünkü Allah inancı zaten... Mesaja git »
olaylara tarih yada hikayeci tarihçilik vs gözüyle bakıyorsan zaten tarihi (genel manada) çöpe atalım direk.... Mesaja git »
kast ettğin şey laf olsun diye inanmaksa eğer o zaten inanç olmuyor. yok lafın söylediklerimeyse eğer zaten olmuş yaşanmış şeyler şahitleri rivayetler... Mesaja git »
Allah'ın varlığına inanıyorsan dediklerine de inanacaksın. inanma işi akıl ile olan bir şey değil. Miraç hadisesi yaşandığında müşrikler Efendimiz(s.a... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
bu sene şampiyon olursak inşaallah ben fatih terim etkisinin sponsorlara da yansıyacağını düşünüyorum. sponsorluk konusunda sıkıntı çekmeyiz sene sonu... Mesaja git »
Günde 30 sayfa kitap okursak ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
düzenli okumanın sırrı ilgi alanını belirlemekte yatıyor. İlgi alanını doğru belirlendikten sonra okunan kitaptan keyif almaya başlıyor insan.... Mesaja git »
Şu an hangi kitabı okuyorsunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
serdar tuncer satır arası hikayeler bugün bitirmeyi planlıyorum.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
fenerin maçlarını hiç izlemiyordum dün derbi dolayısıyla izledim. Bu kadar vasat bir takım olamaz. Orta sahada yaratıcı oyuncu eksikliği çok bariz.Ne ... Mesaja git »
https://www.ntv.com.tr/ekonomi/avrasya-tuneli-ekonomiye-1-2-milyar-tl-katki-sagladi,_7ORXNawiUa8DGEHeqfQqg... Mesaja git »
istanbul'daki ücretsiz cami tuvaletleri başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
üsküdar daki tuvaletlerde ücretsiz... Mesaja git »
Arkadaşları

mithrandil245

Dehşetengiz

Kaptan Piriz

LilTunechi

abisigurban

Mr. Jesus

Azrubel
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.152