Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
freedom1259
Gerçek Ademin tunel
Doğum Tarihi24 Nisan 1985
Konumİstanbul, Bağcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Mart 2012
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 15 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ankara uygun fiyatlı mekanlar (Happy Hour) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 gün önce)
Öncelikler bir çaya 3-4 tl alan mekanların inadına, daha uygunu da varmış demek için açtım bu başlığı, sizlerinde katkılarını bekliyor olacağım. ... Mesaja git »
HP Gaming notebooklar GTX1050 Kartlılar Geldi.(GÜNCELLENDİ) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Arkadaşlar şu an sinerjiden alsam 480 tl para iadesi ile 2900 tl ye geliyor alayımmı yoksa biraz daha düşmesini bekleyeyimmi... Mesaja git »
TurkNet AKN'siz FIRSAT!//Hız ve AKN SORGULA başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
tt netten geçen ay türknete geçtim. tt net bana 54 tl fatura çıkarmış ne iş anlamadım... Mesaja git »
[C-Elysee Alındı] Bu Fluence Alınır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hayırlı olsun hocam. Allah cc kaza bela vermesin. Doğru karar vermişsiniz 2000 tl belki şu anda gözünüze fazla görünmüş olabilir ama ileride iyiki yen... Mesaja git »
haber veren arkadaşa teşekkürler. tanesi 12 tl ye geliyorki çok iyi fiyat. umarım gönderirler... Mesaja git »
erkeklere özel lazer epilasyon başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
sevgili hocam sakal üstü bölgemde iğneli epilasyon yaptırsam sadece kalınlaşmış kıllara iğne uygulansa diğer tüy gibi olankara dokunulmasa olurmu acab... Mesaja git »
Yaş Pasta 1 alana 1 Bedava Carrefour başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
marmara forumda varmıdır acaba bilgisi olan varmı... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
neredeyse hepsini kullanmış biri olarak çok güzel parfümler seçmişsiniz hocam.... Mesaja git »
Markafoni Sepetin Yarısı başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
hocam çok şık gözüküyor güle güle giy. bende 43 kalmadığı için 44 söyledim ama umarım olur olmazsa aldığım fiyata isteyen arkadaşa vericem bakalım... Mesaja git »
Markafoni Sepetin Yarısı başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
buguneozel indirimi bende düşmüyor neden acaba bilgisi olan varmı beyler... Mesaja git »
Arkadaşları

fasson

gozdeacıkparfum

bdiyarbakirlioglu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
Çirkinlikle güzelliği görünüşle değil, akılla ayırt edin.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078