Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
freedom1259
Gerçek Ademin tunel
Doğum Tarihi24 Nisan 1985
Konumİstanbul, Bağcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Mart 2012
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Arkadaşlar bu 2. Bakımı dışarda yaptırsak olmazmı. Araç zaten 2. Yılını doldurmuş ve garantisi bitmiş olmuyormu neden serviste o kadar para verelim... Mesaja git »
MAKSİMUM KALİTE 4 ADET 55 ML AÇIK PARFÜM 50 TL -- KARGO DAHİL başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
benim parfümlerde geldi daha doğrusu ben iş yerinde yokken arkadaşlar teslim almış salı günü. black afgano dıor sauvage mandarıno de guarlaın guc... Mesaja git »
Kısa Süreliğine Beleş Uygulamalar ve Oyunlar[ANDROID]/[21.11.2017] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hocam süper konu takipteyim... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle yeni başlığımız hayırlı olsun. Eski konu kilitlenip, paylaşımlara artık bu başlıktan devam edilecektir. Sizden... Mesaja git »
Eyvallah hocam duruma göre karar vericem inşallah... Mesaja git »
ERKEN REZERVASYON 2018 FIRSATLARI başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hocam 350 tl çok para ama her zaman yaptığımız bir şey değil o zevki tatmak istiyorum. Bu arada verdiğin bilgileri not ediyorum. Eyvallah... Mesaja git »
Anladım hocam eyvallah herşey için... Mesaja git »
Hocam son olarak rahatsızlık veriyorum ama note 4 mü yoksa yeni çıkmış olan mi a1 modelinimi tavsiye edersin.... Mesaja git »
Hocam eyvallah. bir kız öğrenciye hangi renk gider hocam sizce. Hamgisi daha güzel duruyor... Mesaja git »
ERKEN REZERVASYON 2018 FIRSATLARI başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Evet güzel konu bende takipteyim. Özellikle fethiyeye gidip paraşütle atlamayı çok istiyorum. Takipteyim... Mesaja git »
Arkadaşları

xnoname

fasson

gozdeacıkparfum

bdiyarbakirlioglu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
Çirkinlikle güzelliği görünüşle değil, akılla ayırt edin.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.234