Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
freedom1259
Gerçek Ademin tunel
Doğum Tarihi24 Nisan 1985
Konumİstanbul, Bağcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Mart 2012
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Iphone 6 ımeı sorunu lütfen bakarmısınız başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Teşekkürler dostum hayırlı geceler... Mesaja git »
Iphone 6 ımeı sorunu lütfen bakarmısınız başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Peki hocam garanti kapsamına girip girmediği hangisine göre değerlendirilir... Mesaja git »
Iphone 6 ımeı sorunu lütfen bakarmısınız başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Arkadaşlar bilen yokmu... Mesaja git »
Iphone 6 ımeı sorunu lütfen bakarmısınız konusunu başlattı (4 gün önce)
Arkadaşlar hayırlı geceler. Bugün bir arkadaşımdan ıphone 6 aldım ama telefonun arkasındaki ımeı no ile içindeki ımeı no farklı... dışındaki no ile so... Mesaja git »
araç satışında hgs ne oluyor başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
arkadaşlar bizim aracıda yarın satıyoruz inşallah. üstündende kuveyttürkten alıma hgs var. ben şimdi illa bu hgsyi sökmek zorundamıyım yoksa sattığım ... Mesaja git »
arkadaşlar bu üründe neredeyse bütün hepsinde ışık sızması var bazısında az bazısında çok. Benim bilgisayarda az sayılmayacak seviyede var ama kullanı... Mesaja git »
Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
hahah hocam fena dolmuşsun ya valla gece gece çok güldüm Allah cc seni güldürsün ama eşinin anlayışlı bir insan olmasına çok sevindim yoksa hiç çekilm... Mesaja git »
Evleneceklere Özel Fırsatlar Buraya başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Valla hocam bir çırpıda okudum hepsini ağzına sağlık çok güzel konulara değinmiş sin. Ben normalde 32 yaşında bekar bir insanım ama bu konuyu uzun zam... Mesaja git »
Sıcak Mobilya Fırsatları Dayanışması başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Hayırlı akşamlar. Annem bu modeli beğendi ama bunun baza ve yataklı modelini yapabilirmisiniz ve fiyat ne olur hocam... Mesaja git »
Benim pc ye göre ışık sızması çok iyi benimkinde daha fazla ama sadece siyah ekranda belli oluyor... Mesaja git »
Arkadaşları

fasson

gozdeacıkparfum

bdiyarbakirlioglu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
Çirkinlikle güzelliği görünüşle değil, akılla ayırt edin.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.172