Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
freedom1259
Gerçek Ademin tunel
Doğum Tarihi24 Nisan 1985
Konumİstanbul, Bağcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Mart 2012
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TT EFSANE YENİ TARİFELER (4GB - 8GB-12GB -20GB ) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Arkadaşlar vodafone taahhütüm 6 temmuzda bitiyor. Türk telekoma geçiş işlemlerimi 6 temmuzdan hemen sonramı yapmam gerekiyor.... Mesaja git »
LG SJ3.DTURLLK Soundbar MM Mağdurları_Güncelleme(Ürün gönderilecek) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
18.05 te savunması geldi öyle kaldı benimki. Yer arnavutköy... Nasıl bir iş bu anlamadın. Daha karara bağla nacakta göreceğiz... Mesaja git »
Sok Market Amigo 500gr.Siirt Fıstığı 14.95 başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
bendede ödeme ekranında son kullanma tarihi olarak 2023 ten daha yukarısı yok 2025 nasıl seçicem anlamadım... Mesaja git »
Sok Market Amigo 500gr.Siirt Fıstığı 14.95 başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Üsküdar da en az 5 şube dolaştım hiç birinde siirt fıstığı yok maalesef.... Mesaja git »
JVC 50'' 127 Ekran 4K BİM Satışı 50VU73T 1999 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (30 gün önce)
Gecen sefer 49 u satılmış baya populer olmuştu şimdi 50 inç modeli satılıyor. Ayrıntılı bilgi için @ado beyden alıntıdır BİM mağazaları ve VESTEL ... Mesaja git »
JVC 50'' 127 Ekran 4K BİM Satışı 50VU73T 1999 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende bugün zeytinburnunda sağolsun bim çalışanı bir arkadaşın farklı bir bime yönlendirmesiyle 6 taksitle satın aldım. Haber veren arkadaşa teşekkürl... Mesaja git »
Benimkindede savunması geldi yazıyor. Karara bağlanma süreci çok sürermi acaba arkadaşlar.... Mesaja git »
Gümüş Versatil & Tükenmez Kalem İkili Lüks Set 5.40 TL [Avansas] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende 2 tane aldım. Haber veren arkadaşa teşekkürler.... Mesaja git »
JVC 50'' 127 Ekran 4K BİM Satışı 50VU73T 1999 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam emeğine sağlık gayet güzel duruyor. bu fiyata fazlasıyla iş görecektir.... Mesaja git »
Valla bence en mantıklısı tv gelince kapılır, evde bir köşede kutusu açılmadan bekletilir. Alan arkadaşlardan kullananların yorumlarına bakılır. Durum... Mesaja git »
Arkadaşları

xnoname

BENL!

fasson

gozdeacıkparfum

bdiyarbakirlioglu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hakkında
Çirkinlikle güzelliği görünüşle değil, akılla ayırt edin.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.281