Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
crash95
Gerçek AdKerim Uğur DÖNMEZ
Doğum Tarihi18 Mayıs 1995
Konumİstanbul,Beykoz
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Mart 2012
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Nintendo switch için, new 3ds gibi ps4 pro gibi gelişmiş bir switch modeli çıkarabilir mi acaba? İnşallah ki öyle bir şey olmaz. pokemon sun'ı 2DS de... Mesaja git »
Teşekkürler fakat ekran kapalıyken açılıyor. Açıkken kapanmıyor biraz internete de baktım çözümünü bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?... Mesaja git »
Eskiden knock on/off özelliği çalışıyordu. Format atınca şimdi ne açabiliyorum nede kapatabiliyorum aynı sorunu yaşayan var mı? Nasıl çözülebilir?... Mesaja git »
God of War 25 - 35 Saat Uzunluğunda Olacak başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
BSC'de okumuştum god of war ascension için de çook uzun oynama süreleri vaat etmişti santa monica oyun çıkmadan önce.... Mesaja git »
God of War 25 - 35 Saat Uzunluğunda Olacak başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Diğer GoW oyunları için de 25-35 arası diyorlardı. Fakat ben GoW serisinin her bir oyununu ortalama 9 saatte bitirmiştim.... Mesaja git »
Steam Oyun Yasaklanması bilgi lütfen başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Babana dahi güvenmeyeceksin bu devirde. Yahu Steam hesabı emanet edilir mi? Sen gidip evini, arabanı, ne bileyim banka hesabını vb. emanet ediyor musu... Mesaja git »
[GOG.com] Worms: Armageddon $2.99 konusunu başlattı (6 gün önce)
Worms: Armageddon 13 Aralık 2017 saat 12:59'a kadar 14.99 dolardan 2.99 dolara düştü... Mesaja git »
Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hocam listeye beni de ekleyin.... Mesaja git »
★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bu photoshop mu gerçekten var mı?... Mesaja git »
★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hocam Dockun iç kısmında ne var ki ekranın çizelmesine sebebiyet verebiliyor? Koskaca Nintendo bunu nasıl gözden kaçırmış? Ekrana cam film takılsa sor... Mesaja git »
Arkadaşları

POWER64

Exnuc

STH

impassibile18
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü
Sistem ve Tercihleri
PSN ID
XxcrashR95xX

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078