Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Trim
Gerçek Ad 
KonumKırşehir,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Aralık 2005
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 8 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Çek Satış & Takas Bölümü başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
[center] ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ... Mesaja git »
N11 1000/100 ücretsiz başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Cep telefonunda geçerli değil mi?... Mesaja git »
Aliexpress standard shipping Hakkında başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
aliexpress-standard-shipping ve malezya post sakın bulaşmayın aliexpres kargo firmaları hakkında https://www.youtube.com/watch?v=DaWU3b5XUGg&... Mesaja git »
Ankara Uygun Fiyatlı İftar Menüsü Fırsatları başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Paylaşımlarınızı bekliyoruz arkadaşlar :) Öncelikler bir çaya 3-4 tl alan mekanların inadına, daha uygunu da varmış demek için açtım bu başlığı... Mesaja git »
1 KG DANA SUCUK SADECE 30.90 TL (SADECE İSTANBUL) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
3 kg. siparişimiz 9 adet kangal şeklinde vakumlu ambalaj içinde teslim aldık. Tadı tuzu tam yerinde eski lezzeti değişmemiş. Teşekkür ederiz. H... Mesaja git »
1 KG DANA SUCUK SADECE 30.90 TL (SADECE İSTANBUL) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kırşehir'den selamlar. Her zamanki gibi 3 kg. siparişimizi verdik. Daha önceki siparişlerimiz ile birlikte sanırım bu 5. siparişimiz oluyor. ... Mesaja git »
Hayırlı işler, Sucuklarınızı daha önce denedik ve lezzeti tam yerindeydi. Kırşehir'e 3 kilo gönderin lütfen.... Mesaja git »
Duracell led ampuller %40 indirimli (Migros) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Teknosa linki verilen 470 lümen. Burada bahsi geçenler ise 800 lümen ve yukarısı.... Mesaja git »
Duracell led ampuller %40 indirimli (Migros) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bim de ve A101 de satılan ampullerin güç ve lümen olarak neredeyse aynısı. Kalite olarak çok farklı olduğunu sanmıyorum. Her ikisini de kullanıyorum. ... Mesaja git »
MAKSİMUM KALİTE 4 ADET 50ML AÇIK PARFÜM 50 TL -- KARGO DAHİL başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Merhabalar, Ziraat hesabınıza ödeme yapıldı. Adres bilgileri de özel olarak gönderdim. Tekrar teşekkürler, hayırlı işler.... Mesaja git »
Arkadaşları

omaTR

teen wolf

Acikparfumler

fronius33
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.094