Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hsngnn
Gerçek Ad 
KonumAntalya,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Mart 2012
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 20 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ha işte aşsagida da oksun istemiyorum . benim eski tel lg g2 de istedigimi o ekrandan kaldirabiliyordum.... Mesaja git »
İste ordaki simgelerden birini ordan gizleyebiliuor muyuz? Meswla bwnde acr nin simgesi çıkıyor onu irdan kaldırmak istiyorum.... Mesaja git »
Durum cubugundaki simgeleri gizleme yada silme şansımız var mı bilen cevaplarsa sevinirim... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
14-18 eylül ankara-madrid 2 kişi gidiş dönüş bileti teklif iatiistiyorum . dönüş 19 da olabilir.... Mesaja git »
Kaza yaptım suçlu kim? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Eşim hiç sürmdiyse bu aracla sehir içinde 1000km sehirler arasında 200 km yol yapmıştır. Ayni yolun gidişinde 50km yol yapti dönüşte kaza oldu. Şart... Mesaja git »
Kamyon sanki kendi şeridinde giderken biz 5 metre kayip vuruyoruz. Yogun ttafik adam kaptirmış geliyor, eşimde öndeki karisikligin etkisiyle biraz b... Mesaja git »
Snarnoo s1 taktik 3 gun sonra kaza yaptik.... Mesaja git »
Citroen i susüren sen miydin?... Mesaja git »
Sen arka kamera göruntusunu seyrettin mi? Adam bize girmese belki refüje çıkacaktı. Saga foğru sinyal vermiş yardira yardıra geliyor. Şeritten en fa... Mesaja git »
Ee vermesin yol siyah minibüsten kacacam doye geldi bizi biçti. Ayni sey basiniza gelirse umarim gelmez dediklerinizi yaparsıniz.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078