Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zeqcain
Gerçek AdAhmet Zahid Ertürk
Doğum Tarihi12 Temmuz ****
KonumKonya, Selçuklu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Mart 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tamamı 1 Tl olan 750 TL Birikimimi nerde bütünletebilirim? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Merkez bankasına git. Sıra yoksa 2 dakikada sayarlar ve paranı alırsın.... Mesaja git »
Öldürülmek üzereyim başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Benim ilk defa başıma geldi o kadar alışveriş yapmama rağmen. Bankayı aradığımda 7-10 içerisinde iade edilmezse tekrar bildirin bi form doldurup gerek... Mesaja git »
Ürünü sipariş verdikten sonra ücreti kartımdan çekildi daha sonra ürün gönderilmeden siparişi iptal ettim fakat 1 haftayı geçmesine rağmen çekilen tut... Mesaja git »
AMD vites yükseltiyor: Zen 2 işlemciler 2018'de, üstelik 7nm! başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
AMD bey napıyorsunuz daha R5 1600X i yeni aldık ya hu.... Mesaja git »
Konuyu açıp bilgilendiren arkadaşa teşekkürler. Elimizden geldiği kadar ufakta olsa hesaba EFT yaptım. Az çok demeden yardımda bulunursak damlaya daml... Mesaja git »
Araç alındı,detaylar içeride.[Focus I] başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Allah kaza bela vermesin hayırla binmeyi nasip etsin. Hayırlı olsun :)... Mesaja git »
Tepkiler yerini buldu: Türksat kotalarda düzenlemeye gitti! başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Yemezler. O kota tamamen kalkacak. 50 kuruşla kandıramazsın milleti.... Mesaja git »
Teslim tarihi bugün demesine rağmen yarına sarkar mı acaba... Mesaja git »
Logitech G920 siparişi vermiştim ürün geç gönderilince UPS ile yollamışlar. UPS un kendi sitesinden takip numarasıyla kontrol ettiğimde teslim tarihi ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Asus VG245H 24" 75Hz Freesync Monitör - Cooler Master Mastercase Pro 6 - Asus Prime B350 Plus - AMD Ryzen 5 1600X - Noctua NH-U12S Corsair Vengeance 16 GB (2x8) 3000 MHz LPX Ram - Corsair RM650X 80+ Gold Psu - Seagate Barracuda 2 TB HDD - Crucial MX300 275 GB SSD - Logitech G710+ Brown Switch - Logitech G402 Hyperion Fury - Logitech G920 & Shifter - Sapphire RX 580 8 GB Ekran Kartı (Alınacak)

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.140