Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zeqcain
Gerçek AdAhmet Zahid Ertürk
Doğum Tarihi12 Temmuz ****
KonumKonya, Selçuklu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Mart 2012
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Elektronik aletlerinize çok iyi sahip çıkın başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
7 bin lira verdiğim bilgisayarı sadece oyun için kullanmadığımı da tahmin edebilmişsindir diye umuyorum Konsolum yok çünkü gerek duymadım hem işlerim... Mesaja git »
Elektronik aletlerinize çok iyi sahip çıkın başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Her şey dahil ödediğim toplam rakam 6-7 bin civarında zaten. Vergiler dahildir amazon.de üzerinden alınan ürünlere.... Mesaja git »
Bilgisayar toplasam mı toplamasam mı diye düşünürken bu yaza doğru euro 3.80 - 3.90 civarlarındayken amazondan satın almıştım parçaları. İmzamdaki tüm... Mesaja git »
Amazon İkinci El Satış başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Aldığım fiyat 80 euro idi küsüratını hatırlamıyorum. Yine de sen bilirsin ;) Ben ürünün türkiye gönderimi kapalı oldugu için amazondan alamayanlar içi... Mesaja git »
Amazon İkinci El Satış başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
SATILDI... Mesaja git »
Allah instagram'dan razı olsun başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Birkaç aydır kullanmıyorum. Kafam rahat size de tavsiye ederim.... Mesaja git »
Hazırlık sınıfı okurken de burs alabiliyor muyuz? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Tamamdır teşekkürler hocam... Mesaja git »
Hazırlık sınıfı okurken de burs alabiliyor muyuz? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Evet hocam kyk koşullarından bir kesit. Bilgilendirme için teşekkür ederim başvuruda bulunacağım ona göre. Eğer bildiğiniz burs veren vakıflar kurumla... Mesaja git »
Burada hazırlık sınıfında verilmez yazıyor ama... Mesaja git »
Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ürünü 1 2 aydır kullanıyorum. Gözü kapalı önerebilirim. Önceki kullandığım mouse logitech m100 modeliydi ürün 30 tl falandı. Bir mouse a 160 tl verili... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Asus VG245H 24" 75Hz FreeSync Monitör - Cooler Master Mastercase Pro 6 - Asus Prime B350 Plus - AMD Ryzen 5 1600X - Noctua NH-U12S - Corsair Vengeance 16 GB (2x8) 3000 MHz LPX Ram - Corsair RM650X 80+ Gold Psu - Seagate Barracuda 2 TB HDD - Crucial MX300 275 GB SSD - Logitech G710+ Brown Switch - Logitech G402 Hyperion Fury - 2 x Logitech G920 Direksiyon & Shifter - Sapphire RX 580 8 GB Ekran Kartı

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125