Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zeqcain
Gerçek AdAhmet Zahid Ertürk
Doğum Tarihi12 Temmuz ****
KonumKonya, Selçuklu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Mart 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 49 dk. önce
Son giriş tarihi: 12 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Junsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör Wifi başlıklı konuya yorum yazdı (49 dk. önce)
İkisini kıyaslayıp ona göre bi seçim yapacağım artık. Açıkçası bu H030 un kalitesi çok hoşuma gitmişti ama gözüme batıyor görüntüsü ... Mesaja git »
Junsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör Wifi başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
Kullanacagım araç ford fiesta 2013. Ne corsalar gibi küçük ne de büyük :) Ama sarkıntıda durması göze çarpıyor illaki. Dikiz aynasının oradaki karartm... Mesaja git »
Junsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör Wifi başlıklı konuya yorum yazdı (24 sa. önce)
Bununda iyi gizlenebilmesini isterdim. Çok sarkıntıda duruyor. Bu kalite bu özellikler böyle bir tasarımda olmasaydı keşke :) Ama zevk meselesi tabi... Mesaja git »
Junsun H030 Araç Kamerası 2K Ambarella A12 Kapasitör Wifi başlıklı konuya yorum yazdı (24 sa. önce)
Hocam Viofo A119 mu önerirsiniz yoksa Junsun H030 mu önerirsiniz? Videolarınızı izledim pek bi fark göremedim ikiside güzel kaliteli ürünlere benziyor... Mesaja git »
Hb Bilgisayar Kategorisi Kdv İndirimi Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Önce bindirim, sonra indirim. Yersen... Hepsiburada kalitesi(!)... Mesaja git »
Noctuaya mail attım ücretisz göndericeklerini söylediler... Mesaja git »
Noctuaya konuyla ilgili bi mail gönderdim. Bakalım ne diyecekler. Burada da paylaşırım gelen mailin Türkçesini. Benim gibi aklında soru işareti olan v... Mesaja git »
Sogutucuyu alırım yolluyorsa güzel olur ama yollamıyorsada 30 lira daha verir inventustan alırım kiti mecburen :) Umarım memnun kalırım noctua dan :)... Mesaja git »
O kadar para vermişken bide aparata para vermek istemiyorum açıkçası. Yollarsa süper olur :) Am3 modelini yolluyor şuan sipariş verebiliyorum yukarıda... Mesaja git »
Onun türkiye gönderimi yok malesef. Sadece bunda var ama içinde am4 aparatı yok. https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00C9EYVGY/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.098