Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
selcuk1605
Gerçek Adselçuk yıldırım
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Mart 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Zte Z9 Mini Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
arkadaşlar yeniden merhaba. eğer telefonumla alakalı yaşadığım soruna çözüm gösterebilirseniz çok sevinirim. çok fazla teknolojik bilgim yok ve e... Mesaja git »
hocam nereye attığını buldum. install diyorum ama zip signature verification failed uyarısı veriyor durmadan... Mesaja git »
öncekileri ben yapmadım. şuan twrp içindeyim. telefonun neresine atmış olabilir. detaylı açıklayabilirseniz çok sevinirim. acemiyim çünkü... Mesaja git »
merhaba arkdaşlar. bendeki sürüm 2.81 ancak bazı sorunlar yaşıyorum ( internet kesintileri, çağrı gelmeme v.s) 3.67 ye geçmek istiyorum belki düzelir ... Mesaja git »
Evet net olarak bilen birisi varsa cevap verirse çok iyi olacak. Dediğim gibi daha önce Almanya'ya Nexus 4 getirtmiştim bir sorun çıkmamıştı. Ama on... Mesaja git »
Bu vergi işini anlamadım ben. Almanya ve Hollanda ikisinden birine getirtebilirim. Türkiyede olduğu gibi bu ülkelerde de mi ödeyecez vergi. Daha önc... Mesaja git »
Teşekkürler cevabınız için.... Mesaja git »
Herkese merhaba, Davetiyeyi ben de aldım. Ve 11 Mayısda sipariş verecek hollandadaki bir arkadaşım benim adıma benim mail adresimle. Haziran ayı... Mesaja git »
HTC ONE X Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: selcuk1605 arkadaşlar tecrübeli olanlara sormak istiyorum ; cihazı ( htc one x ) i yurt dışı cihazı olarak satın aldım.... Mesaja git »
HTC ONE X Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
kesinlikle. en azından benım telefonumda öyle. renk doygunluğunu ve pozlamayı birer kademe azaltıyorum, o zamanda fazlaca azaltıyor :) son güncelleme ... Mesaja git »
Arkadaşları

Maestro26
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094