Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
anyhill
Gerçek AdAnıl Atik
Doğum Tarihi7 Haziran 1982
KonumVan,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Mart 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bende de Marea vardı, 1 seneye yakın kullandım. LPG takılı idi. 3000 km yol gitsem 550-600 TL yakar diye düşünüyorum. Dizel araç kiralasanız 100 TL ka... Mesaja git »
Aracın Ne Kadar Kmde Ne Kadar Su Eksiltmesi Gerekir başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
motor soğukken radyatör su deposunu açıp bakın, içine yağ karışmış mı kontrol edin.... Mesaja git »
Chevrolet Aveo 2. El alınsa ne kadar değer kaybeder? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
verdiğim paraya göre memnunum, şöyle ki; 6 yaşında ve 48 bin km de bir aracı 25 bine aldım. 6 yaşında 48 bin km de Toyota, Honda , Opel gibi mar... Mesaja git »
Aracın Ne Kadar Kmde Ne Kadar Su Eksiltmesi Gerekir başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
hemen kırmızıya dayanır ibre.... Mesaja git »
2. araç olarak Ufak ve Masrafsız araç ne alırdınız? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Corsa, diğerlerinden daha kaliteli ve dayanıklıdır, ben olsam hiç düşünmeden Corsa alırdım. ... Mesaja git »
Chevrolet Aveo 2. El alınsa ne kadar değer kaybeder? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
1.5 sene önce 25,5 bine Aveo aldım, şu an 30 bin TL ediyor. Zaten olabildiğince değer kaybı yaşamış araç, daha ne kadar düşecek.... Mesaja git »
70000 tl nakitle alınabilecek sıfır araç başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hyundai Elantra... Mesaja git »
Aracın Ne Kadar Kmde Ne Kadar Su Eksiltmesi Gerekir başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bizim araç 2000 km yol yapınca bir miktar su kaybediyor, ben de üzerine antifiriz-su ekleyip devam ediyorum. Hangi ustaya göstersem sebebini bulamadı,... Mesaja git »
Çin Otomotiv Devi Geely, Malezya Şirketi Proton'u Satın Alacak başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
https://forum.donanimhaber.com/volvo-nunda-sahibi-geely-proton-un-yuzde-49-9-unu-satin-aldi--126460218... Mesaja git »
Çin Otomotiv Devi Geely, Malezya Şirketi Proton'u Satın Alacak başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Çinli otomobil üreticisi Zheijiang Geely Holding Group, Malezya'nın ulusal otomobil üreticisi Proton'un yüzde 49.9'unu satın almak için an... Mesaja git »
Arkadaşları

Orod-Dain

orhan1461

powermoon

epsodi

Process64

bozak07
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.141