Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
LazBoard
Gerçek AdMurat Karaloğlu
Doğum Tarihi9 Ocak 1987
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Aralık 2005
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DYiNG LIGHT [PS4 ANA KONU] AKSİYON / KORKU başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
4 kişi coop yapın çok harika oluyor... Mesaja git »
UNCHARTED 4: A THIEF'S END | Only On PlayStation 4/Pro (Türkçe) başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Burun kıvırıyonuz ama tr şartlarında müthiş rakam var mı başka bir oyun 100 bin barajını deviren ?... Mesaja git »
PS4 PLUS [ANA KONU] ( Kasım Açıklandı: Worms Battleground) başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Bu ay unutmuşlar... Mesaja git »
SONY PARIS GAME WEEK - 30 EKİM 2017 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Net bir çıkış tarihi bile verilmedi son derece sönük bir konferans... Mesaja git »
PS4 PLUS [ANA KONU] ( Kasım Açıklandı: Worms Battleground) başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Bu akşam belli olur oyunlar... Mesaja git »
Ω|GOD OF WAR |PS4 ANA KONU|TÜRKÇE ALTYAZILI GELİYOR|Ω başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dijital 189 olur ben henüz görmedim 219 liraya dijital ex kutu biraz pahalı tabii ama gow olunca kutulu olur oda 259 civarında çıkış yapar tahminimce... Mesaja git »
BF1(PS4)KODAMANLAR TOPLULUĞU,KODAMANLAR SERVER HER GECE 23.00 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Gelibolu’yu gördüm sanki... Mesaja git »
KİLLZONE SHADOW FALL (PS4 ANA KONU) DEDİCATED SERVER başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Multi ve coop senaryo yok... Mesaja git »
Playstation Türkçe Oyunlar Listesi | İLK SAYFA GÜNCEL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Geçen yıl haberi geçmişti Firewatch türkçe destek gelecek diye 1 yıl oldu ses seda yok bilgisi olan var mı ?... Mesaja git »
Playstation Türkçe Oyunlar Listesi | İLK SAYFA GÜNCEL başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Zannetmiyorum kısa bir zaman kaldı Türkçe olacağına dair hiç belirti yok Bf1 türkçe olacağı aylar öncesinden belliydi... Mesaja git »
Arkadaşları

mkmdesign

PlayforFun
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Psn: LazBoard

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.094