Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kullanıcıadam
Gerçek Adgürhan uzun
Doğum Tarihi23 Temmuz 1991
MeslekÖğrencius
KonumKonya, Meram
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 113
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 20 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
multimetre kısa devre ölçümü hakkında bir soru başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
sigortaları indirdiğimde de denedim bunu aynı şekilde o zaman da kesik ötüyor. nötr ya da toprakta mı enerji var diyorsunuz? multimetre sadece nötr ve... Mesaja git »
multimetre kısa devre ölçümü hakkında bir soru konusunu başlattı (7 gün önce)
Merhabalar, Elimde bir multimetre var. Dt830D model. Bununla evimdeki toprak ve nötr de kısa devre var mı diye kontrol etmek istediğimde bip sesi kesi... Mesaja git »
Goldmaster double din oto teyp 336 lira başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
hocam bu konuda nerdeyse hiç bilgim yok. o yüzden özür dileyerek soruyorum OEM dediğiniz nedir acaba belli bir standart boyutta olması mı? Biraz detay... Mesaja git »
239 TL - MyBagss Kırılmaz Dayanıklı Çekçekli 3'lü Valiz Seti başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
bir set siyah bir set kırmızı almıştım. valizler geldi. mağazada satılanlardan çok bi fark göremedim. %5 indirimle almıştım bende 229 TL ye falan geld... Mesaja git »
239 TL - MyBagss Kırılmaz Dayanıklı Çekçekli 3'lü Valiz Seti başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Sipariş ettim ama haftasonu ve PTT kargo olduğu için 3-4 güne ancak gelir gibi. Gelince bilgi veririm.... Mesaja git »
239 TL - MyBagss Kırılmaz Dayanıklı Çekçekli 3'lü Valiz Seti başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
kalitesi nedir bilmiyorum. atama dolayısıyla farklı bir şehre geldik valiz ihtiyacımız vardı uzun süredir bakıyodum bu fiyata görünce aldım hemen ihti... Mesaja git »
fiyat çok uygun geldi. ihtiyacı olan değerlendirebilir.... Mesaja git »
Renkli Çıktı 0.08TL (Siyah Beyaz ve Fotoğraf Çıktı Fırsatları içerde) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (20 gün önce)
Merhaba Renkli Çıktı-0.08 sayfa başı (örneğin 1000sayfa renkli çıktının maliyeti 80TL) Siyah-Beyaz çıktı-0.065 TL (1000 sayfa üzeri 0.05TL) Döküman çı... Mesaja git »
Logitech, Alexa destekli iki yeni akıllı hoparlör duyurdu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Çok merak ettim. Bunları nasıl yapabiliyorsunuz? Şaka bir yana evdeki ışıkları, klimayı falan nasıl kontrol edebiliyorsunuz? Ev akıllı ev olduğundan ... Mesaja git »
Cager s8 Powerbank 10.400 mah Bim 34.90 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
2. sıradaki pirax marka powerbank i aldım uzun süredir kullanıyorum. şimdiye kadar bir problem yaşamadım. dış kalite normal ürünün kabloları bozuk çık... Mesaja git »
Arkadaşları

thundere

United States

quad4core

guzikovi

...DeAtH...
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK PS3 Super Slim 12GB+orjinal 2Kol + orjinal oyun 400 TL 10/9
Alıcı: hakan_cilbirci
Tarih: 25 Mayıs 2016; 20:15:48
Yorum
herşey konuşulduğu gibi,dürüst satıcı
Genel Puan

Ürün: satılık ucuz parçalar
Alıcı: ahmet1040
Tarih: 22 Kasım 2013; 15:31:45
Yorum
güvenilir bir arkadaşımız kendisine teşekkür ediyorum
Genel Puan

Ürün: satılık nvidia geforce 8400gs ekran kartı
Alıcı: bankerim
Tarih: 13 Kasım 2013; 1:33:20
Yorum
Problemsiz alışveriş. Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: satılık sistem ya da parça
Alıcı: Esayar07
Tarih: 24 Mart 2013; 15:50:55
Yorum
teşekkürler
Genel Puan

Ürün: satılık WD 1.0TB HDD
Alıcı: hhg
Tarih: 19 Aralık 2012; 11:48:22
Yorum
Genel Puan

Ürün: SATILIK - NOKIA N70 35 TL
Alıcı: Obsessive*
Tarih: 28 Ağustos 2012; 7:35:20
Yorum
Sorun bir alışveriş oldu, ürün arkadaşın belirttiği gibi. Kendisine teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Ürün: satılık notebook 690 TL
Alıcı: muratmert1
Tarih: 24 Ağustos 2012; 22:55:19
Yorum
güvenilir bir arkadaşımız
Genel Puan

Ürün: işinize yararsa bedava hdd - yazıcı...
Alıcı: Gorsar
Tarih: 7 Mart 2012; 19:52:05
Yorum
sağolsun arkadaş yazıcıyı hdd yi bedava gönderdi. konya içi elden teslim aldım. cok teşekkürler
İmza
kullanıcıadam

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.094