Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Cemyalcn
Gerçek AdCem
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Şubat 2012
2. el mesaj sayısı: 466
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları15
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Oynadığım Maçları Sizlerle Paylaşacağım. TheRad67 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
katılıyorum fazla maç ekliyor ve yanlış tercihlerde bulunuyor uzun vadede kaybedersen şansına sürpriz gelmiş olabilir ama gelmeyebilirdi bende max 2-... Mesaja git »
Oynadığım Maçları Sizlerle Paylaşacağım. TheRad67 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Canlıdan pana yenerken fener 2.98 orandan yakaladım ve oynadım ;)... Mesaja git »
Fener bu maç üst gelecek kesin 100% eminim. Alt riskli olmuş Zob Ahan takımıda bence riskli tanımadığın takım diye düşünüyorum onlara oynamamalısın b... Mesaja git »
Oynadığım Maçları Sizlerle Paylaşacağım. TheRad67 başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Güzel kupon gelme ihtimali çok yüksek,bol şans... Mesaja git »
Oynadığım Maçları Sizlerle Paylaşacağım. TheRad67 başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
boston üst gelmiş dün chicago yine yenmiş herkes boston a oynadı o maç bugün euroleage Efes e oynamıyorum çok yatırdı beni. Real madrid maçıda alt bi... Mesaja git »
Oynadığım Maçları Sizlerle Paylaşacağım. TheRad67 başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Fener maçı alt bitti oynadınmı?... Mesaja git »
Genelde 1.5üst oynuyorum artık taraf bahsinde az dilim yanmadı. Zaten zengin olma amacıyla oynamıyorum şuan zevkli olduğu için oynuyorum maçı takip e... Mesaja git »
Şampiyonlar ligi nedense maç öncesi kupon yapmamaya karar verdim maçın gidişatına göre oynarım. Atletico bi suskun oluyor bi yağmur gibi atıyor. Bo... Mesaja git »
Bende maçlar özellikle fener alt biter ofansif değilde defans yaparak kazanmaya çalışacak karşı takımı bilmiyorum bakmadım daha ama :) Şampiyonlar... Mesaja git »
Oynadığım Maçları Sizlerle Paylaşacağım. TheRad67 başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
bende de patladı ş.ligi maçlarına oynarız artık... Mesaja git »
Arkadaşları

turkuaz50

bambammm

|DL|

cennterr

Sentez*

Theo Angelopoulos

DaLGacI

selimmmm27

e.caglar

iztuzu

CooRDeLia

Solayak24

avei21

b_b_b

rokan_2003
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Turkcell 200TL indirim Satılık
Alıcı: steinbeck0635
Tarih: 21 Eylül 2016; 22:57:48
Yorum
Genel Puan

Ürün: Turkcell 200TL indirim Satılık
Alıcı: Eser-
Tarih: 21 Eylül 2016; 22:56:41
Yorum
güvenilir dürüst arkadaş çok sayıda alışverişimz oldu.
İmza
HTC One™ Black

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.131